METLIFE
Released: 27. 4. 2020 12:41
Každoročně dojde na území České republiky k desítkám tisíc úrazů, z nichž si mnohé vyžádají dlouhodobější léčbu. Zraněním se lidé nevyhnou ani v dnešní trochu zvláštní době omezeného volného pohybu. Jak však vyplynulo z nedávného průzkumu agentury STEM/MARK, na pojištění svého života a zdraví myslí pouze necelá polovina obyvatel ČR. Pojišťovna MetLife upozorňuje na riziko invalidity a vysvětluje, jak může v jejím případě správné pojištění usnadnit život.
Read MoreCBRE
Released: 27. 4. 2020 9:44
Ač se na první pohled může zdát, že současná koronavirová krize vystavila coworkingovým centrům a servisovaným kancelářím stopku, realita je odlišná. Jejich provozovatelé velmi rychle zareagovali na nástup pandemie a zefektivnili své hygienické postupy i přístup ke klientům, takže jim zdarma umožnili využívat uzavřené kanceláře, i když mají členství pouze ve sdílených prostorách. V této krizi se jasně projevilo, jak strategickou roli mohou flexibilní kanceláře sehrát v životě firem - nejen z hlediska finančního, ale i jako součást firemní politiky či možnosti rozprostření rizik. Z průzkumu realitně-poradenské společnosti CBRE mezi 36 tuzemskými provozovateli flexibilních kancelářských center (od malých coworkingů až po velké řetězce) vyplynulo, že 63 % z nich se domnívá, že je současná krize nijak kriticky neovlivní, 26 % ještě více upevnilo spolupráci se současnými klienty a 4 % dokonce očekávají růst poptávky po flexibilních kancelářích po odeznění pandemie. Firmy totiž budou do budoucna vyžadovat ještě větší flexibilitu v délce nájemních smluv i ve velikosti využívaných kanceláří, aby byly schopné se rychle přizpůsobit dalším nejistotám a potenciálním krizím.
Read MoreOUTLET ARENA MORAVIA
Released: 24. 4. 2020 14:41
Ostravský Outlet Arena Moravia (OAM) v pondělí 27. dubna znovuotevírá pro veřejnost. Splňuje, jako jedno z mála nákupních center v ČR, podmínku Vlády ČR, podle které v dubnu mohou otevřít pouze obchody, které mají venkovní vchod a velikost prodejen do 2 500 m2. Ostatní ostravská nákupní centra budou zavřena dle včerejšího nařízení do 11. května.
Read MoreTPA
Released: 24. 4. 2020 9:10
Ministerstvo financí aktuálně očekává v roce 2020 propad ekonomického výkonu o 5,6 %, a to za předpokladu, že se během druhého čtvrtletí letošního roku podaří situaci s šířením koronaviru zvládnout a znovu nastartovat českou ekonomiku. V takovém případě by koronavirový šok měl být „pouze jednorázový a dočasný“. I přesto nastane nejen v České republice hluboká recese a průběh zotavení lze očekávat při nejlepším ve tvaru písmene U. Opětovný růst ekonomiky by tedy mohl nastat nejdříve ke konci roku 2020, spíše v průběhu roku 2021.
Read MoreCBRE
Released: 24. 4. 2020 8:00
Sparkys, český prodejce hraček, dárků, dětského oblečení a potřeb pro děti, otevře v květnu dvoupatrový dům hraček přímo na Václavském náměstí v Paláci Juliš. Obchod s celkovou plochou více než 1 000 metrů čtverečních se tak stane novou vlajkovou lodí firmy v České republice. Transakci zprostředkovala společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb. Zastupovala přitom rakouský investiční fond S Immobilien AG, který exkluzivní prostory ve funkcionalistické budově z první poloviny 20. století pronajímá.
Read MorePROFIAUTO
Released: 23. 4. 2020 16:29
Zimní dny už jsou za námi a mnoho řidičů netuší, co vše je nezbytné udělat pro přípravu svého vozu na jaro. Odborníci ze společnosti ProfiAuto doporučují provést 10 následujících nezbytných kroků k tomu, aby bylo vaše auto bezpečně připraveno vyjet na silnice.
Read MorePROFIAUTO
Released: 23. 4. 2020 15:28
Zimné dni sú už za nami a mnoho vodičov netuší, čo všetko je nevyhnutné urobiť pre prípravu svojho vozidla na jar. Odborníci zo spoločnosti ProfiAuto odporúčajú realizovať nasledujúcich 10 nevyhnutných krokov na to, aby bolo vaše auto bezpečne pripravené vyraziť na cesty.
Read MoreREALISM (DŘÍVE T.E)
Released: 23. 4. 2020 15:06
Rezidenční komplex Bleriot v pražských Kbelích, který je pátým projektem tuzemské skupiny Realism, má po kolaudaci. Ve třech domech vzniklo 151 bytů, z nichž více než 95 % už získalo své majitele. První obyvatelé se budou moci nastěhovat na přelomu jara a léta letošního roku. Obytnou část doplňuje polosoukromý park s jezírkem a zázemím pro sport i dětské hry.
Read More