LEXXUS

resources/f/klienti/111/logo/Bez názvu.png

http://www.lexxus.cz

Značka LEXXUS nabízí širokou nabídku nových bytů v developerských projektech, rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Již více než dvě desítky let se specializuje na nové byty a je jejich největším prodejcem v Praze. LEXXUS je oblíbenou volbou náročných klientů, požadujících vysokou kvalitu služeb a nabídky.

Do portfolia skupiny LEXXUS Group dále patří značka Lexxus Norton, která se zaměřuje na prodej či pronájem výhradně luxusních, nadstandardních rezidenčních nemovitostí v nejlepších lokalitách Prahy a okolí.

www.lexxusnorton.cz

 

Tlačové správy

Publikované dňa: 21. 3. 2018 10:31 LEXXUS

Výstavba dvou exkluzivních bytových domů Panorama Hlubočepy jde do finále. Podle vyjádření realitní kanceláře Lexxus Norton proběhne jejich kolaudace na jaře 2018. Nový projekt s 31 nízkoenergetickými byty ve vysokém standardu provedení nabízí působivé panoramatické výhledy na Prahu a krásnou přírodu Prokopského údolí.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 19. 3. 2018 9:47 LEXXUS

Realitní kancelář Lexxus Norton uvádí na pražský trh exkluzivní projekt Sámova 12, který obohatí nabídku nového bydlení u Havlíčkových sadů o 26 slunných bytů. Originálně řešená rezidence s výjimečným designem vyroste v klidné oblasti na pomezí Vinohrad a Vršovic.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 15. 3. 2018 9:42 LEXXUS

Realitní kancelář Lexxus Norton představuje nový luxusní projekt Rezidence Churchill situovaný do výjimečné lokality na pomezí Vinohrad a centra Prahy, ze kterého se otevírají mimořádné výhledy na Pražský hrad i širší panorama metropole. Architektonicky výrazný dům s 57 byty navazuje na další vinohradský projekt – Rezidenci Riegrovy sady. Jeho výstavba byla zahájena v září 2017.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 12. 3. 2018 9:21 LEXXUS

Realitní kancelář LEXXUS právě oznámila úspěšnou kolaudaci druhé etapy Bydlení Na Beránku. Tou se završila výstavba 3 nízkoenergetických viladomů s celkem 40 byty, které doplnily stavební parcely o rozloze až 1 000 m2. Aktuálně je prodáno 68 % bytových jednotek a 77 % pozemků. Třetí fázi projektu, která je zatím v přípravě, bude tvořit 19 rodinných domů.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 27. 2. 2018 9:41 LEXXUS

Prahu trápí rekordně malý trh s byty a nedostatečná výstavba. Zatímco v České republice loni vzrostl celkový počet dokončených bytů o 4,6 % na 28 575, v Praze klesl o 4 % na 5 846. Odpovídajícím způsobem se propadl i trh - na konci loňského roku bylo v nabídce pouhých 2 950 nově postavených bytů, ač je kapacita zhruba dvojnásobná. Ceny zareagovaly meziročním růstem o 13,6 %, což vyřazuje část zájemců o vlastní bydlení. Byty 1+kk v projektech středního segmentu totiž dosahují až 100 000 Kč za m2, 2+kk až 85 000 Kč za m2. Letos lze očekávat růst cen do 10 %.

Zobraziť celú správu

Prílohy
LEXXUS

Súčasní klienti
Referenční klienti
A LA MAISONAERO VODOCHODY AEROSPACEANTRACITARCELORMITTAL TUBULAR PRODUCTSAULÍK FIŠER ARCHITEKTIBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST OF REALTYBIDLI V RODOVĚBOLTON CZECHIA, RIO MARE, BOROTALCOBONATRANS GROUPCARBONEGCENTRAL PARK PRAHACON CSCONTERACRESCONCTPCYRRUS FXČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDi5 ARCHITEKTI INŽENÝŘIDRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVYDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMA DATAFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHSBCImperium FinanceITT OSTRAVAJESTICO + WHILESJET INVESTMENTJRD/JRD GROUPKB PENZIJNÍ SPOLEČNOSTKB SMARTPAYKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOMERČNÍ BANKAKOMERČNÍ POJIŠŤOVNALEXXUSLIEGL & DACHSERLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALINDABLINDE MATERIAL HANDLINGLUSQM.L. MORANMANSITO DEVELOPMENTMANUTAN s.r.o.MILLAMINISMILLENIUM TECHNOLOGIESMIPIMMODRÁ PYRAMIDA STAVEBNÍ SPOŘITELNAMORAVSKOSLEZSKÝ PAKT ZAMĚSTNANOSTIMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBERMEYER HELIKAOBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOBJEDNÁMEOKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA OPAVAOUTLET ARENA MORAVIAP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPIONEER INVESTMENTS ČRPLANRADAR SLOVENSKOPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTER HAHNSCHWARZKOPF PROFESSIONALSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WATERSVAZ VÝROBCŮ VLNITÝCH LEPENEKSWIETELSKY REAL ESTATEŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTThePrime Real Estate GalaTINY COMPANYTK DEVELOPMENTTOUAXTREI REAL ESTATEWOLF THEISS