SK CZ EN

LEKVI GROUP

http://lekvi.cz/cs/

Lekvi Group byla založena v roce 2007. Z malé firmy, která se věnovala pomoci cizincům se získáváním víz či zakládáním živnosti, se rozrostla v renomovanou realitní a investiční skupinu s velmi silnou pozicí na českém trhu rezidenčních i komerčních nemovitostí. V současnosti disponuje širokým portfoliem klientů z České republiky, kteří tvoří cca 20 % všech zákazníků, a východních zemí – především Ruska, Ukrajiny, Běloruska a Ázerbajdžánu. Slibně se rozvíjí rovněž spolupráce s Izraelem a Čínou. Je členem Moskevské asociace realitních makléřů a Realitní komory České republiky.

Předností Lekvi Group je hluboká znalost českého prostředí, poměrů na finančním trhu a mentality zahraničních investorů z širokého spektra zemí. Pro své klienty z řad jednotlivců i developerů je schopna zajistit komplexní realitní služby – od prodeje a pronájmu nových i secondhandových nemovitostí až po profesionální správu daných objektů, kterou obstarává u bytů a komerčních nemovitostí o celkové ploše přes 40 000 m2. Nabízí však také celkový poradenský, finanční a právní servis, který je spjatý s koupí a následným pronájmem nemovitostí, daňové poradenství či řešení vízové problematiky. Mezi její další činnosti patří aktivní spolupráce s právnickými osobami, které chtějí v České republice vytvořit platformu pro své mezinárodní podnikatelské aktivity. Na základě poptávky pro ně vyhledává investiční příležitosti v průmyslu nebo zajišťuje jejich kompletní zastoupení na českém trhu.

O pevné pozici Lekvi Group na českém trhu vypovídají její hospodářské výsledky. Zatímco v roce 2010 prodala bytové jednotky za 65 mil. Kč, v roce 2016 se již tento prodej pohyboval v řádu 1 mld. Kč. Díky svému know-how, bohaté síti kontaktů a aktivnímu marketingu prodala za 10 let působení v realitním segmentu již cca 1 000 bytových jednotek.

 

Tlačové správy

Publikované dňa: 22. 6. 2017 14:17 LEKVI GROUP

Realitní a investiční skupina Lekvi Group letos slaví 10 let působení na českém trhu s rezidenčními a komerčními nemovitostmi. Při této výjimečné příležitosti uspořádala v prostorách projektu Central Park Praha neformální garden party pro několik desítek hostů ze širokého spektra developerských, stavebních nebo investičních společností. Na všechny přítomné čekal příjemný podvečer v místním soukromém parku, kde si mohli užít dobré jídlo, grilování, degustaci vybraných jihoamerických vín a ochutnávku koňaků. Nechybělo ani tradiční narozeninové krájení dortu.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 15. 6. 2017 13:49 LEKVI GROUP

Česká republika je velmi oblíbená mezi zahraničními investory, kteří poptávají rezidenční a komerční nemovitosti. Převládají mezi nimi kupci z Ruska a dalších zemí Společenství nezávislých států (SNS), Vietnamu nebo Velké Británie. O český realitní trh však začínají projevovat zájem rovněž občané Číny a Izraele. Podle analýzy realitní kanceláře Lekvi Group, která se zaměřuje především na zahraniční klientelu z východních zemí, je to dáno ekonomickou stabilitou a dobrou bezpečnostní situací v České republice, jež zaručuje udržení hodnoty investice, případně její další zhodnocení. Tuzemské developerské projekty jsou navíc považované za velmi kvalitní.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.