SK CZ EN

AULÍK FIŠER ARCHITEKTI

http://www.afarch.cz/

Aulík Fišer architekti, s.r.o., (AFA), je architektonická kancelář Ing. arch. Jana Aulíka a Ing. arch. Jakuba Fišera, která se primárně zabývá urbanismem a projektováním zejména administrativních a rezidenčních budov. Většina již realizovaných administrativních budov je soustředěna v pražském BB Centru, multifunkčním areálu na Praze 4. V areálu BB Centra jsou architekti AFA i autory objektů občanské vybavenosti - Sportovního centra Brumlovka a Společenského centra Bethany. Mezi jejich další významné realizované návrhy patří také administrativní objekt Vyšehrad Victoria v ulici Na Vítězné pláni nebo rezidenční projekt Terasy Červený vrch v Praze 6. Architekti kanceláře se věnují i navrhování zcela malých architektonických konceptů - rodinných domů, interiérů a výstav.

Tlačové správy

Publikované dňa: 24. 4. 2018 15:02 AULÍK FIŠER ARCHITEKTI

Rodinná vila v Průhonicích byla navržena nejen v souladu s okolní zástavbou, ale také s ohledem na nedaleký Průhonický park, který je chráněnou památkou UNESCO, a především ve shodě se zadáním klienta. Jan Aulík, jeden ze zakladatelů architektonické kanceláře Aulík Fišer architekti, společně s Markétou Aulíkovou a za spolupráce Kristýny Kredbové rozdílně komponovali severní a jižní průčelí budovy v souvislosti s odlišností prostředí ulice a zahrady domu. Byly splněny i regule obce Průhonice a z celkových 1 500 m2 bylo zastavěno maximálně povolených 20 %, tj. 300 m2, užitná plocha vily pak čítá 500 m2. Plusem pro realizaci vily dle představ zadavatele byl cenný delší osobní vztah s klientem, pro kterého architekt Aulík navrhoval jejich první rodinný dům.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.