SK CZ EN

MINT INVESTMENTS

http://www.mintgroup.cz/cs/

Skupina Mint Investments působí na trhu od roku 2002 a je jedním z předních nemovitostních investorů v České republice a na Slovensku. Celková hodnota spravovaných nemovitostí přesahuje 600 mil. EUR.

Mint Investments nabízí kompletní škálu služeb spojených s investicemi do nemovitostí a její tým více než 50 profesionálů řeší veškeré finanční, právní a technické aspekty správy investičních nemovitostí a developerských projektů. Skupina je vlastněna 5 partnery. Všichni mají dlouhodobé zkušenosti z významných mezinárodních finančních a realitních společností. Klíčovým posláním Mint Investments je generovat pro investory nadprůměrné výnosy při minimalizaci rizika. Spravuje prostředky velkých institucionálních investorů i řady privátních investorů. Skupina Mint Investments je aktivní především v segmentech kancelářských a maloobchodních nemovitostí a rezidenčního developmentu.

Tlačové správy

Publikované dňa: 23. 11. 2020 12:18 MINT INVESTMENTS

Partneri realitnej skupiny Mint Investments založili fond s názvom MINT rezidenčný fond SICAV, a.s. konajúci na účet podfondu MINT I. rezidenčný podfond SICAV. Fond sa prostredníctvom podfondu zameriava na nájomné bývanie a jeho cieľom je investovať v ekonomicky silných českých aglomeráciách – najmä v Prahe a v Brne. V najbližšom čase sa ale chce zamerať aj na veľké slovenské mestá, predovšetkým Bratislavu. V Českej republike ide o vôbec prvý fond pre malých investorov zameraný na nájomné bývanie. Jeho obhospodarovateľom a administrátorom je Conseq Funds investičná spoločnosť, depozitárom Česká sporiteľňa a audítorom KPMG Česká republika Audit. Podfond už získal prvú akvizíciu: projekt Mint Living Brno Campus v juhomoravskej metropole za viac ako 500 mil. českých korún. Zahŕňa 120 prevažne malometrážnych bytov a tiež kancelárske a maloobchodné plochy. Všetky bytové domy, ktoré podfond v budúcnosti nadobudne, budú patriť pod jednotnú značku Mint Living.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 13. 11. 2020 13:20 MINT INVESTMENTS

Partneři nemovitostní skupiny Mint Investments založili fond s názvem MINT rezidenční fond SICAV, a.s. jednající na účet podfondu MINT I. rezidenční podfond SICAV. Fond se prostřednictvím podfondu zaměřuje na nájemní bydlení a jeho cílem je investovat v ekonomicky silných tuzemských aglomeracích – zejména v Praze a v Brně. V České republice jde o vůbec první fond pro drobné investory zaměřený na nájemní bydlení. Jeho obhospodařovatelem a administrátorem je Conseq Funds investiční společnost, depozitářem Česká spořitelna a auditorem KPMG Česká republika Audit. Podfond již získal první akvizici: projekt Mint Living Brno Campus v jihomoravské metropoli za více než 500 mil. korun. Zahrnuje 120 převážně malometrážních bytů a také kancelářské a maloobchodní plochy. Všechny bytové domy, které podfond v budoucnu získá, budou spadat pod jednotnou značku Mint Living.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 15. 10. 2019 9:51 MINT INVESTMENTS

Jedna z architektonicky nejvýraznějších budov v ulici Na Příkopě mění majitele. Pro své privátní investory ji získala skupina Mint Investments. Ta v transakci vystupovala jako investiční poradce a asset manažer s podporou technických konzultantů ze společnosti Sentient. Na část akvizice poskytla dluhové financování Česká spořitelna. Za prodávající stranu transakci zprostředkovala společnost CBRE. Mint Investments nyní připravuje zásadní investici do technického zařízení budovy, jímž ji povznese na novou úroveň.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 27. 6. 2019 10:44 MINT INVESTMENTS

Kancelářská budova Main Point Pankrác v prestižní byznysové lokalitě na Pankrácké pláni v Praze 4 mění majitele: skupina Mint Investments právě dokončila její akvizici pro jihokorejskou investiční společnost Hana Financial Investment. Objem transakce přesahuje 3 mld. korun. Mint při transakci zajišťoval investiční poradenství a nyní bude zodpovědný za asset management budovy. Právní a komerční poradenství poskytly společnosti Dentons, resp. Cushman & Wakefield. Na transakci se rovněž podílely společnosti Arcadis (technické due diligence) a TPA (finanční a daňové due diligence).

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 27. 6. 2019 10:30 MINT INVESTMENTS

The Main Point Pankrác office building in the prestigious business location on the Pankrác plain in Prague 4 is changing hands. Mint Investments Group has just completed its acquisition for the South Korean investment company, Hana Financial Investment. The volume of the transaction exceeds 115 million Euros. Mint provided the investment underwriting and advisory during the transaction and now will be responsible for the asset management of the property. The legal and commercial due diligence was provided by Dentons and Cushman & Wakefield, respectively. Arcadis (technical due diligence) and TPA (financial and tax due diligence) also participated in the transaction.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBOLTON CZECHIA, RIO MARE, BOROTALCOBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVYDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOF Awards 2019HOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEIROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFAMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLSDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVENTURE CLUB INVESTVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISS
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.