SK CZ EN

MetLife

http://www.metlife.cz/

Pojišťovna MetLife (MetLife Europe d.a.c.) nabízí své služby v České republice od roku 1992. Dlouhodobě se umisťuje v žebříčku top deseti nejvyužívanějších pojišťoven v oblasti životního pojištění. MetLife Europe d.a.c. je dceřinou společností MetLife, Inc., která vznikla již v roce 1868 a v současnosti spravuje pojistky 100 milionů klientů ve více než 50 zemích světa. Široká produktová nabídka zahrnuje zejména investiční životní pojištění, úrazové pojištění, speciální druhy pojištění pro ženy nebo děti či zaměstnanecké benefity.

Tlačové správy

Publikované dňa: 23. 7. 2020 10:16 MetLife

Léto je v plném proudu a přináší s sebou nejen vytouženou relaxaci. S nástupem dovolené mají lidé tendenci polevovat v pozornosti, což se negativně promítá do počtu úrazů. Jejich množství v létě narůstá u dětí i dospělých, a to až o třetinu oproti jarním měsícům. Mnohdy je přitom na vině prostá nepozornost nebo nedůslednost. Pojišťovna MetLife radí, jak úrazům v co největší míře předcházet či alespoň minimalizovat jejich dopady.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 23. 6. 2020 9:54 MetLife

Letní prázdniny už opět klepou na dveře, což pro školáky znamená možnost naplno si vychutnat volný čas a využít ho k nejrůznějším zábavám od rána do večera. To přímo nahrává potenciálním úrazům. Stačí totiž chvilka nepozornosti na straně dítěte či dospělého, aby došlo k nehodě s nepříjemnými následky. Úrazu se mnohdy zabránit nedá, přesto je dobré být na tuto eventualitu připraven a sjednat dítěti úrazové pojištění s dostatečným krytím, které v případě potřeby může dítěti zajistit finanční prostředky k rekonvalescenci. Pojišťovna MetLife nabízí v rámci svého pojištění Kamarád během státem schválených prázdnin dvojnásobné plnění a řadu dalších výhod.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 27. 4. 2020 12:41 MetLife

Každoročně dojde na území České republiky k desítkám tisíc úrazů, z nichž si mnohé vyžádají dlouhodobější léčbu. Zraněním se lidé nevyhnou ani v dnešní trochu zvláštní době omezeného volného pohybu. Jak však vyplynulo z nedávného průzkumu agentury STEM/MARK, na pojištění svého života a zdraví myslí pouze necelá polovina obyvatel ČR. Pojišťovna MetLife upozorňuje na riziko invalidity a vysvětluje, jak může v jejím případě správné pojištění usnadnit život.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 3. 3. 2020 10:55 MetLife

Zimní sezóna každoročně znamená nárůst nejrůznějších úrazů. Může jít o naprosté banality, jako jsou naražené končetiny nebo oděrky, stejně tak však může jít o závažné zranění, které si vyžádá několikaměsíční rekonvalescenci. Jak vyplývá z údajů Ústavu zdravotnických informací a statistika ČR (ÚZIS), úraz je stále jednou z nejčastějších příčin pracovní neschopnosti. Ke zranění ale nemusí dojít jen na horách nebo při sportu, stačí nešťastné uklouznutí na ulici cestou do práce. Právě pády, bez ohledu na to z jaké výšky, stojí podle statistik ÚZIS za více než polovinou úrazů. Proč je dobré mít sjednané kvalitní životní a úrazové pojištění vysvětluje zástupce pojišťovny MetLife.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 13. 2. 2020 9:57 MetLife

Pojišťovna MetLife se s produktem Garde 5.0 umístila na druhém místě v kategorii Rizikové životní pojištění v anketě Finanční produkt roku 2019. Oproti loňskému roku si tak o jednu příčku polepšila. Navíc obsadila třetí místo v nově vzniklé kategorii Pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr. Žebříček od roku 2011 vyhlašuje portál Finparada.cz ve spolupráci se společností Scott & Rose.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.