SK CZ EN

CBRE

https://www.cbre.cz/

CBRE Group, společnost figurující na žebříčku Fortune 500 a indexu S&P 500 se sídlem v Dallasu, je světovou vedoucí společností v oblasti realitních služeb a investic (z hlediska výnosů za rok 2019). S přibližně 100 000 zaměstnanci poskytuje služby majitelům nemovitostí, investorům a nájemníkům prostřednictvím více než 530 poboček po celém světě (do tohoto součtu nejsou započteny dceřiné společnosti). Společnost CBRE poskytuje širokou škálu integrovaných služeb od správy a údržby nemovitostí, obchodních transakcí, projektového managementu, investičního managementu přes oceňování nemovitostí, pronájmu a prodeje nemovitostí, strategického poradenství až po hypoteční a developerské služby. S téměř 350 zaměstnanci CBRE v České republice spravuje téměř 75 objektů komerčních budov o celkové rozloze téměř 1,2 mil. m2.

Tlačové správy

Publikované dňa: 7. 12. 2021 13:35 CBRE

Pandemie koronaviru a s tím související rostoucí podíl e-commerce na maloobchodních tržbách urychlila dynamiku proměny zákaznického chování a přiměla vlastníky obchodních center, aby se zamysleli nad potřebou zavádění nových služeb a inovací. Z průzkumů CBRE z nedávné doby mj. vyplývá, že více než polovina obchodů v obchodních centrech funguje také jako odběrové místo e-shopů a 41 % zákazníků se během pandemie covidu-19 naučilo nakupovat některý sortiment online. To ve svém důsledku znamená, že až 30 % maloobchodníků plánuje změnit koncept svých provozoven tak, aby přilákal lidi zpět do obchodů a motivoval je k pravidelným návštěvám. Hlavním pomocníkem se jim v tomto směru stane efektivní marketing a orientace na budování zákaznického zážitku.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 25. 11. 2021 10:16 CBRE

Více než 40 % všech administrativních nemovitostí na tuzemském trhu je certifikováno jedním z mezinárodně uznávaných systémů, které potvrzují jejich udržitelnost: britským BREEAM či americkým LEED. Česká republika se v tomto směru řadí společně s dalšími zeměmi v regionu CEE mezi premianty celé Evropy – průměr se totiž pohybuje kolem 20 %. O pozitivním vlivu certifikovaných staveb na zdraví a duševní pohodu zaměstnanců, minimalizaci dopadů na životní prostředí a úspoře provozních nákladů se již napsalo mnoho. Jedna otázka však zůstávala nezodpovězená: jak se certifikace kancelářských budov skutečně promítá do jejich výkonnosti, tedy ceny za metr čtvereční pronajímaných prostor a obsazenosti? Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, nyní přináší zásadní odpověď. Ta vychází z analýzy téměř 22 000 nájemních smluv uzavřených během posledních pěti let ve 12 evropských státech včetně České republiky.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 22. 11. 2021 13:23 CBRE

Lukáš Radouš (41), the current Head of Project Management & Building Consultancy in the Czech branch of CBRE, the world’s commercial real estate leader, has taken on additional responsibility for coordinating Project Management business development across the Central and Eastern Europe region. Project Management has been identified as a key growth area that CBRE will be strategically focusing on. There is an increase in demand for our expertise, as occupiers, landlords or investors seek to optimise their real estate strategy through renovations and asset enhancement. Thanks to his longstanding professional experience within the commercial real estate sector, advising on numerous high-profile transactions for various prestigious clients, and also to his successful leading of the Czech team consisting of 40 professionals, Lukáš Radouš was a perfect match for this new role. Lukáš will be working closely with teams in Austria, Hungary, Romania, Poland, Slovakia and SEE countries to maximise revenue and grow the pipeline of opportunities throughout the real estate life cycle. He will also be responsible for seeking new business opportunities and strengthening relationships with current and potential clients.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 22. 11. 2021 13:22 CBRE

Lukáš Radouš (41), dosavadní vedoucí oddělení Project Management & Building Consultancy v české pobočce společnosti CBRE, světového lídra v oblasti komerčních realitních služeb, bude nově zodpovědný za rozvoj a koordinaci obchodních příležitostí v rámci projektového managementu pro celý region CEE. Projektové řízení je považováno za klíčové odvětví, na které se chce společnost CBRE zaměřit. Poptávka po znalostech jejích specialistů v tomto segmentu dlouhodobě roste, neboť jak nájemci, tak pronajímatelé i investoři řeší, jak optimalizovat a vylepšovat své nemovitosti za účelem zvyšování jejich hodnoty. Díky dlouhodobým zkušenostem v sektoru komerčních nemovitostí, spolupráci s celou řadou prestižních mezinárodních klientů a také úspěšnému vedení českého týmu 40 profesionálů byl Lukáš Radouš jednoznačnou volbou. V nové roli se zaměří na propojování týmů v regionu CEE v rámci nabídek a služeb přesahující lokální trhy, vyhledávání nových příležitostí a také posilování vztahů se současnými a potenciálními klienty, a to na mezinárodní i lokální úrovni.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 4. 11. 2021 9:47 CBRE

Listopad je obdobím nákupů prvních vánočních dárků - a pro nás Čechy také připomínkou sametové revoluce. Vzpomene si ještě někdo na několikahodinové fronty před obchody, které se za socialismu táhly napříč náměstími, a to nejen před Vánoci? Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, přináší srovnání, jak se za posledních více než 30 let od revoluce proměnil maloobchodní trh a současně s tím i nákupní možnosti Čechů. Především mladí lidé mohou dnes jen stěží porozumět tomu, jaké překážky musely při nákupech překonávat předchozí generace.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.