SK CZ EN

DRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVY

http://www.dzklatovy.cz/cesky

Drůbežářský závod Klatovy a.s.je druhým největším zpracovatelem kuřecího masa a výrobcem uzenin z kuřecího masa v České republice. Měsíční produkce je v objemu 2 000 t kuřecího masa a 750 t masných výrobků. Česká kvalita našich potravin směle konkuruje potravinářským závodům v zemích EU. Společnost obchoduje s více než 3000 odběrateli z tuzemska i zahraničí s výrobky vlastní produkce. Nabízený sortiment je částečně obohacen také přikoupeným zbožím (slepice, kachny, husy, aj.). Drůbežářský závod Klatovy a.s. také provozuje jídelnu Slávie na klatovském náměstí, kde si zákazníci mohou pochutnat na cenově dostupných pokrmech, především z kuřecího masa vlastní produkce. Drůbežářský závod Klatovy a.s. zaměstnává 600 lidí.

Tlačové správy

Publikované dňa: 13. 9. 2019 12:30 DRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVY

Kuřecí nebo slepičí vývar patří odnepaměti mezi základ prvotřídních kuchyní. Dlouze tažené domácí bujóny mají prospěšné účinky na lidský organismus i psychiku. Díky prvkům jako je glycin, glutamin a prolin posiluje klouby, podporuje imunitu a přirozené trávení. Podporuje růst vlasů a regeneraci kůže. Drůbeží vývar je také důležitou složkou pro udržení správné hladiny krevního tlaku. Přítomné minerály napomáhají při horečce vyplavit škodliviny ven z těla. Tažený vývar z kuřat od Drůbežářského závodu Klatovy je tak skrytý poklad každé kuchyně.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 20. 8. 2019 14:00 DRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVY

Prázdniny jsou u konce a žáci se jako každý rok začínají připravovat do školních lavic. Za pěknými studijními výsledky stojí vytrvalost a hodně energie, kterou děti mohou získat výživnou stravou. Obědy jsou většinou v režii školních jídelen, ale ani svačiny by neměly být opomíjeny. Díky řadě bez „E“ může Drůbežářský závod Klatovy nabídnout dětem kvalitní a chutné pokrmy.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 4. 7. 2019 13:00 DRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVY

Výtvarná soutěž Drůbežářského závodu Klatovy a.s na téma „Léto s klatovským kuřátkem,“ do které se přihlásilo 25 mateřských škol, zná již své 3 vítěze. Do soutěže se zapojili s krásnými a kreativně vyrobenými obrázky nejen jedinci z jednotlivých mateřských škol, ale někdy šlo i o celý kolektiv třídy.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 26. 6. 2019 14:25 DRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVY

Teplota grilu, rovnoměrné propečení a druh masa. Jak se naučit správně a hlavně chutně připravit maso? Grilovací sezóna už je v plném proudu a každý se může ještě přiučit tipům od Drůbežářského závodu Klatovy. Příprava šťavnatého výběrového masa na rozpáleném grilu za doprovodu omamné vůně dokáže z každé zahrady vytvořit luxusní restauraci pro večerní setkání s rodinou a přáteli.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 8. 4. 2019 12:00 DRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVY

Drůbežářský závod Klatovy přišel s čerstvou a velmi vítanou novinkou - a to s mletým kuřecím masem. Nyní skvěle nahradíte běžné mleté maso za jeho lehčí variantu. Nově si ve svých obchodech můžete zakoupit šťavnaté kuřecí maso jako maso mleté. Je bohaté na řadu potřebných vitamínů a velmi dobře podporuje nárůst a regeneraci svalové hmoty. Kuřecí maso patří mezi nejoblíbenější druh masa vůbec. Je chutné, lehce stravitelné a dá se připravit na více způsobů.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.