SK CZ EN

DZ DRAŽICE + NIBE

http://www.dzd.cz

Společnost DZ Dražice, člen skupiny NIBE, je největším výrobcem ohřívačů vody v České republice, známým po celé Evropě. Své výrobky s jedinečným systémem topných keramických těles vyváží do 40 zemí celého světa. V Česku má více než 50% podíl na trhu. Historie společnosti se píše již od roku 1900. Ohřívače vody pod značkou DZ Dražice začala vyrábět v roce 1956. V roce 2006 se stala součástí švédské společnosti NIBE Industrier AB, která má tři divize. Jednou z nich je NIBE Climate Solutions, která dodává výrobky pro vytápění, ohřev vody a ventilaci pro domácnosti i průmyslové objekty. Do této divize spadají tepelná čerpadla a rekuperační jednotky NIBE, jejichž výhradním dodavatelem pro Českou republiku a Slovensko je společnost DZ Dražice.
Základní činností společnosti DZ Dražice je výroba a prodej ohřívačů vody a akumulačních nádrží. Jedná se o modely elektrické, kombinované a nepřímotopné v provedení svislém, vodorovném a stacionárním. Vyrábějí se v objemech od 5 l do 2000 l. Dále pak vyrábí nepřímotopné stacionární zásobníky vody o objemech od 100 l do 1000 l nebo vnitřní systémové jednotky k tepelnÿm čerpadlům. Neméně důležitým předmětem činnosti je i výroba zásobníků vody s nepřímým ohřevem pro výrobce plynových kotlů. DZ Dražice vlastní výrobní závod s několika linkami v Dražicích a Luštěnicích nedaleko Benátek nad Jizerou.
Cílem DZ Dražice je upevnit vedoucí postavení na trhu s bojlery v České republice a posílit svou pozici mezi nejlepšími evropskými firmami v oboru. Společnost stojí na pevných základech, kterými jsou dlouholetá tradice, vysoká kvalita produktů, nadstandardní služby zákazníkům a zodpovědnost společnosti vůči životnímu prostředí.

www.dzd-fv.cz

www.nibe.cz

Tlačové správy

Publikované dňa: 17. 5. 2016 14:27 DZ DRAŽICE + NIBE

Obchodní značka NIBE, která reprezentuje na českém trhu především kvalitní švédská tepelná čerpadla, získala významné ocenění Czech Business Superbrands 2016. O jeho udělení rozhodla v rámci vícekolového výběrového řízení odborná komise Business Brand Council složená z expertů v oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu. Základními kritérii hodnocení byly obchodní výsledky divize NIBE Energy Systems CZ a renomé značky NIBE.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 28. 4. 2016 14:44 DZ DRAŽICE + NIBE

Společnost NIBE Energy Systems CZ, výhradní dodavatel kvalitních švédských tepelných čerpadel této značky do České republiky a na Slovensko, právě uvádí na český trh průlomový model NIBE F2120 systému vzduch-voda. Toto unikátní tepelné čerpadlo s energetickou třídou A+++ disponuje vysoce nadstandardním sezónním topným faktorem (SCOP) vyšším než 5 a svým majitelům tak sníží náklady na vytápění až o 80 %. Zájemci si mohou model NIBE F2120 prohlédnout v nově otevřeném showroomu NIBE v Dražicích.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 4. 4. 2016 9:24 DZ DRAŽICE + NIBE

Družstevní závody Dražice, největší český výrobce ohřívačů vody, uvádějí na trh novou verzi nejprodávanějších modelů elektrických a kombinovaných bojlerů OKCE a OKC. Cílem této inovace je sjednocení designu jejich ovládací části se vzhledem ovládacího panelu inteligentního ohřívače vody OKHE SMART. Nové závěsné kulaté bojlery budou navíc doplněny o řadu vylepšení. DZ Dražice spustí jejich výrobu v dubnu letošního roku.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 3. 3. 2016 11:31 DZ DRAŽICE + NIBE

Společnost Družstevní závody Dražice, největší český výrobce ohřívačů vody, vylepšila protikorozní ochranu složitějších typů bojlerů, u nichž se využívá technologie smaltování. Standardně se do ohřívačů vody instaluje jedna hořčíková anoda, která slouží jako dodatečná ochrana proti korozi a prodlužuje tak životnost nádoby. V případě velkých smaltovaných ploch je ovšem její účinnost oslabena. Firma DZ Dražice proto začala v letošním roce nově vyrábět vybrané ohřívače vody se dvěma hořčíkovými anodami.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 8. 2. 2016 10:00 DZ DRAŽICE + NIBE

Společnost NIBE Energy Systems CZ, která je výhradním dodavatelem kvalitních švédských tepelných čerpadel NIBE do České republiky a na Slovensko, představuje dvě novinky. První z nich je vizuálně i obsahově inovovaný web www.nibe.cz se zcela novou partnerskou sekcí pro odborníky pracujícími s produkty NIBE. Druhou je speciální aplikace do mobilních telefonů a tabletů NIBE Servis pro rozeznávání chybových hlášení tepelných čerpadel. Ta bude sloužit majitelům i servisním technikům a instalatérům při vyhledávání příčin možné poruchy a k jejímu rychlému odstranění.

Zobraziť celú správu

Prílohy
DZ DRAŽICE + NIBE

Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.