SK CZ EN

LINDE MATERIAL HANDLING

http://www.linde-mh.cz

Linde MH je komplexní dodavatel manipulační techniky a logistických řešení. Dodává nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, náhradní díly, regály a regálové systémy na míru, poskytuje autorizovaný servis vozíků a komplexní služby poradenství v oblasti manipulační techniky, navrhuje optimalizaci flotily a logistická řešení. Na českém trhu působí od roku 1990, avšak historie společnosti se datuje již od roku 1904. Od roku 2006 je divize Material Handling součástí skupiny KION Group. Dnes je hlavní sídlo společnosti Linde MH ČR v Praze, kde je také centrální servisní středisko, dále firma disponuje čtyřmi pobočkami v Ostravě, Velkých Bílovicích, Plzni a v Teplicích. Hustá síť prodejců a servisních techniků pokrývá celé území ČR.

Společnost Linde MH ČR je certifikována pro systém managementu dle EN ISO 9001:2008, EN ISO 14001:2004 a BS OHSAS 18001:2007.

Tlačové správy

Publikované dňa: 16. 3. 2016 9:30 LINDE MATERIAL HANDLING

Flotila firemních osobních vozů společnosti Linde Material Handling Česká republika (Linde MH), dodavatele manipulační techniky včetně vysokozdvižných vozíků na CNG, najela již tři miliony kilometrů na stlačený zemní plyn. Roční úspory Linde MH Česká republika na pohonných hmotách dosahují částky pohybující se okolo 700 tisíc korun, a je tedy jasné, že se investice společnosti za tři roky provozu více než vyplatila. Linde MH proto i nadále pořizuje další nová vozidla na CNG s vidinou ekonomických úspor, ale také v souladu s principy udržitelného rozvoje a ochranou životního prostředí.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 9. 3. 2016 10:45 LINDE MATERIAL HANDLING

Linde Material Handling (Linde MH) představí na veletrhu LogiMAT dva nové modely ze své inovativní série robotických vozíků Linde-MATIC. Nízkozdvižný paletový vozík Linde T-MATIC a stohovací protizátěžový vysokozdvižný vozík Linde L-MATIC AC doplní současnou nabídku předního evropského výrobce vysokozdvižných a skladových vozíků. Cílem Linde MH ve střednědobém horizontu je nabídnout jednu robotickou verzi vozíku pro každou ze svých hlavních produktových řad, a to ve spolupráci s francouzskou firmou Balyo, specializující se na robotizaci. Další modely mají být představeny ještě letos v květnu na velké akci pro zákazníky nazvané World of Material Handling (WOMH), která bude trvat dva a půl týdne nedaleko Frankfurtu nad Mohanem.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 2. 3. 2016 13:20 LINDE MATERIAL HANDLING

Společnost Linde Material Handling, přední evropský dodavatel manipulační techniky a skladových řešení, společně se společností Wienerberger cihlářský průmysl, a. s., celosvětově největším výrobcem cihlářských produktů, uspořádala v půlce února v prostorách výrobního závodu v Novosedlech soutěž Wienerberger Linde Cup. Soutěžící z řad zaměstnanců firmy Wienerberger změřili svoje síly v řízení a jemné manipulaci s vysokozdvižnými vozíky Linde a připomněli si zásady bezpečného provozu.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 23. 2. 2016 11:05 LINDE MATERIAL HANDLING

Řízení trvale udržitelného rozvoje je programem budoucnosti. Linde Material Handling (Linde MH), přední evropský výrobce vysokozdvižných a skladových vozíků, publikoval na konci roku 2015 svou první zprávu o trvale udržitelném rozvoji. Zpráva byla vytvořena v souladu se směrnicí G4 mezinárodní organizace Global Reporting Initiative (GRI) a je k dispozici v elektronické i tištěné podobě. Zpráva popisuje vliv podnikatelských aktivit Linde MH na společnost a životní prostředí. Systém řízení udržitelnosti, představený v roce 2015 jako pilotní projekt v celé skupině KION Group, poskytuje skutečný důvod pro uveřejnění této zprávy i související strategie udržitelnosti. V rámci této strategie si Linde MH stanovilo cíle, úvodní nařízení a odpovídající klíčové ukazatele jejich plnění.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 21. 1. 2016 12:15 LINDE MATERIAL HANDLING

Lithium-iontové baterie na vzestupu. Linde Material Handling, přední evropský dodavatel manipulační techniky a skladových řešení, uvádí na trh další manipulační techniku s pohonem na lithium-iontové baterie. Společnost rozšířila své portfolio o nové ruční nízkozdvižné vozíky, vychystávací vozíky a tahače na tento pohon a od nynějška nabízí i lithium-iontové baterie s vyšším výkonem.

Zobraziť celú správu

Prílohy
LINDE MATERIAL HANDLING

Súčasní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.