SK CZ EN

MILLAMINIS

http://www.millaminis.com

Společnost millaminis, s.r.o. vznikla v roce 2012 a byla založena úspěšným českým konstruktérem a designérem hraček, Milošem Hábou. Ten po mnoha letech působení ve světě hračkářského průmyslu na mezinárodní úrovni dospěl k rozhodnutí vyvinout a uvést na trh vlastní produkt, který ponese nejen jeho nápad, ale i jeho jméno. Tímto produktem je zcela originální nová stavebnice Millaminis pro nejmenší.

Tlačové správy

Publikované dňa: 30. 11. 2015 10:00 MILLAMINIS

Zima se neodvratně přihlásila o slovo. Venku je mrazivo a na některých místech leží i sněhová peřina. Všichni se už v radostném očekávání připravují na jeden z nejoblíbenějších svátků v roce. Světýlka, ozdoby, vánoční stromečky a dekorace vytváří kouzelnou atmosféru. Ta panuje i v městečku Millaminis. Pořiďte svým dětem originální českou stavebnici Millaminis a nechte rozehrát jejich fantazii.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 12. 11. 2015 10:20 MILLAMINIS

Česká společnost millaminis s.r.o., která letos na podzim uvedla na trh dětskou stavebnici pro malé děti, se stala výhradním zástupcem významné evropské značky WADER WOŹNIAK pro Českou republiku. Pod touto značkou se vyrábí plastové hračky pro nejmenší již po 25 let.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 5. 11. 2015 10:00 MILLAMINIS

S příchodem sychravého počasí zůstáváme nejraději v teple domova. Chodníky, silnice i koleje už zapadaly listím a později se na nich objeví první sníh. Na vlakovém nádraží Millaminis je však stále rušno. Průvodčí pobízejí cestující, aby rychleji nastupovali, a pak se pomalu dává vlaková souprava zase do pohybu a ujíždí dál do říše dětské fantazie a dobrodružství. Dopřejte svým dětem zábavu, která je jen tak neomrzí. Originální česká stavebnice Millaminis seznámí nejmenší cestovatele s prostředím železnice.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 13. 10. 2015 10:55 MILLAMINIS

Listy stromů se barví do nejrůznějších teplých pestrobarevných odstínů, sklízí se poslední letošní úroda a za pracovními stroji zůstávají jen zoraná pole. Zvířata se pomalu připravují na zimní odpočinek. I na statku je v této roční době mnoho práce. A stejně tak tomu může být i na farmě Millaminis. Pořiďte svým dětem originální českou stavebnici. Farma a Zvířátka Millaminis představí všem malým objevitelům každodenní povinnosti na statku a péči o zvířátka.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 16. 9. 2015 15:25 MILLAMINIS

Ačkoliv dětský svět her a hraček nabízí nepřeberné množství výrobků, nová originální česká stavebnice Millaminis je důkazem, že na trhu se může objevit něco, co tu ještě nebylo. Tento produkt, který je určen pro děti od jednoho roku, je výtvorem úspěšného konstruktéra a designéra hraček, Miloše Háby.

Zobraziť celú správu

Prílohy
MILLAMINIS

Súčasní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.