SK CZ EN

PASSERINVEST GROUP

http://www.passerinvest.cz

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská a investiční společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 – Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším českým projektem si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty.

Tlačové správy

Publikované dňa: 4. 11. 2020 11:43 PASSERINVEST GROUP

Prestižní titul Stavba roku 2020 získalo Společenské centrum Sedlčany spolu s dalšími 7 vítězi v rámci 28. ročníku konání soutěže. Stavba roku je jednou z nejvýznamnějších událostí roku v oblasti stavitelství a architektury. Společenské centrum s modlitebnou zainvestované křesťansky orientovanou organizací Maranatha, neziskovou činností Radima Passera, si tak odnáší křišťálové ocenění ve tvaru razítka. Autorem návrhu Společenského centra a modlitebny byla architektonická kancelář A8000 s.r.o., generálním dodavatelem stavby byla společnost HSF System a.s.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 2. 11. 2020 11:18 PASSERINVEST GROUP

Ostravský administrativní projekt Nová Karolina Park přivítal dva nové nájemce. Jsou jimi cestovní kancelář Čedok a realitní kancelář RE/MAX, které si pronajaly jednotky o shodné velikosti 87 m2, obě v severní části budovy se vstupem z vnitrobloku. V budově nyní zbývá k pronájmu posledních 1 300 m2 kancelářských prostor a od prosince nově přibyde obchodní jednotka o ploše 132 m2 s atraktivním umístěním směrem na hlavní ulici 28. října přímo u tramvajové zastávky. Za projektem Nová Karolina Park stojí investiční a developerská společnost PASSERINVEST GROUP.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 6. 10. 2020 11:45 PASSERINVEST GROUP

Prodloužení nájemní smlouvy UniCredit Bank na 23 700 m2 v administrativní budově Filadelfie v pražském BB Centru, je jednou z největších nájemních transakcí roku 2020. Banka v rámci své centrály vybudovala v tomto roce koncept moderních prostor – Smart Office, což jí umožňuje optimalizovat pronajaté prostory v souladu s aktuálními i budoucími trendy. Vzhledem k unikátnímu architektonickému pojetí, strategické poloze i jedinečným výhledům do všech světových stran patří budova Filadelfie ke špičkovým kancelářským projektům u nás a se svou výškou 70 m tvoří dominantu celé lokality BB Centrum v Praze 4. Pochází z dílny architektonické kanceláře DaM a zkolaudována byla v roce 2010. Mezi její další významné nájemce patří ŠKODA AUTO nebo investiční a developerská společnost PASSERINVEST GROUP, která stojí za projektem BB Centrum.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 24. 8. 2020 10:55 PASSERINVEST GROUP

Balance Club Brumlovka v pražském BB Centru prochází letos rozsáhlou rekonstrukcí. Ta probíhá ve dvou etapách a týká se návštěvnického zázemí včetně šaten i sociálních zařízení a rovněž 3. nadzemního podlaží s 25metrovým bazénem, saunami a prostory SPA určenými k masážím a tělovým rituálům. V polovině srpna byly pro návštěvníky znovu otevřeny modernizované šatny a zázemí včetně zcela nové recepce, v průběhu podzimu se otevře i celé 3. nadzemní podlaží. Celková cena rekonstrukce dosahuje částky 100 mil. Kč. Investorem je Koncern PASSERINVEST a samotnou rekonstrukci realizuje společnost HSF System a.s.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 17. 8. 2020 12:08 PASSERINVEST GROUP

Zvelebování zahrad domova pro seniory, firemní sbírka pro Armádu spásy, úklid v okolí Krčského lesa jsou aktivity, kterým se letos v létě věnovali zaměstnanci PASSERINVEST GROUP, a.s. Jedním z principů podnikání společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s., je odpovědnost vůči společnosti, ať už je to podpora dobročinných organizací, vzdělávací a osvětová činnost nebo ochrana životního prostředí. Letní měsíce se tak v PASSERINVEST GROUP, a.s., nesly v duchu smysluplné dobrovolnické činnosti a její zaměstnanci pomáhali tam, kde je to skutečně potřeba.

Zobraziť celú správu

Prílohy
PASSERINVEST GROUP

Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.