SK CZ EN

PASSERINVEST GROUP

http://www.passerinvest.cz

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská a investiční společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 – Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším českým projektem si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty.

Tlačové správy

Publikované dňa: 14. 5. 2020 14:19 PASSERINVEST GROUP

Na území bývalého areálu Interlov nedaleko stanice metra Roztyly vybudovala společnost Passerinvest Group další veřejné sportoviště, konkrétně nový venkovní běžecký okruh. Jde o další součást dlouhodobého záměru revitalizace těchto pozemků, které společnost vlastní. Trasa je velmi dobře dostupná ze stanice metra Roztyly i z přilehlého Krčského lesa. Dráha disponuje mlatovým povrchem a se svou délkou 650 metrů je ideální pro trénink kondice a měření jednotlivých časových intervalů.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 13. 5. 2020 10:07 PASSERINVEST GROUP

Společnost Passerinvest Group pomáhá dlouhodobě a mnoha způsoby. I v této mimořádné době se zapojila konkrétní finanční pomocí i aktivitou samotných zaměstnanců. Passerinvest Group a její zakladatel Radim Passer ze svých soukromých prostředků darovali např. 500 tis. Kč Domu seniorů v Michli v Praze 4, který byl nemocí Covid-19 velmi zasažen. Dalších 550 tis. Kč putuje nadaci Sirius, která pomáhá dětem v sociálně slabých rodinách. Hygienické potřeby i roušky také společnost zajistila Domovu pro seniory v Praze 11, ošetřujícím lékařům Domova U Biřičky v Hradci Králové zapůjčila pro možnost zázemí a odpočinku obytný vůz. Aktuálně se také zapojila do projektu „Hrajeme do oken“, který organizuje živá hudební vystoupení pod okny či na zahradách pečovatelských domovů a domovů pro seniory – konkrétně společnost podpořila tuto aktivitu na Praze 4 a Praze 11. Celková finanční podpora v době koronavirové krize tak aktuálně činí téměř 1,8 mil. Kč.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 2. 4. 2020 14:33 PASSERINVEST GROUP

“BROUK” or “BEETLE”, a sculpture in the shape of the legendary Porsche 911 automobile and one of the unique moving installations from artist David Černý, can be seen from the beginning of April in BB Centrum in Prague 4. Passerinvest Group, which is behind the development of this location and which has long invested in non-profit projects and the development of the public space, has thus enriched this space with an untraditional installation, which will also welcome people to the complex.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 1. 4. 2020 11:39 PASSERINVEST GROUP

„BROUK“, socha v podobě legendárního automobilu Porsche 911 a jedna z ojedinělých pohyblivých instalací umělce Davida Černého, je od začátku dubna k vidění v BB Centru v Praze 4. Společnost Passerinvest Group, která stojí za rozvojem této lokality a která zde dlouhodobě investuje do neziskových projektů a rozvoje veřejného prostoru, tak obohatila toto místo o netradiční instalaci, jež se zároveň stává i jeho vítacím prvkem.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 4. 3. 2020 12:41 PASSERINVEST GROUP

Budova Brumlovka v BB Centru v Praze je kompletně obsazena. Poslední volné metry čtvereční si pronajaly kavárna Coffee Perk a prodejce sportovního oblečení Arena. Budova Brumlovka nabízí celkem 6 200 m2 pronajímatelných ploch ve třech nadzemních a třech podzemních podlažích. Stěžejním nájemcem budovy je moderní wellness a fitness centrum Balance Club Brumlovka. Krom něj je však v budově k dispozici také několik restaurací a kaváren, různé obchody či pobočka České pošty.

Zobraziť celú správu

Prílohy
PASSERINVEST GROUP

Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.