SK CZ EN

ROTER HAHN

http://www.roterhahn.it

Značku kvality Roter Hahn (Červený kohout) uvedl na trh Zemědělský svaz Jižního Tyrolska v roce 1998. Označuje farmy nabízející turistům dovolenou v malebném prostředí Jižního Tyrolska, slunného regionu italských Alp. V nabídce má více než 1 700 farem specializovaných na chov dobytka, pěstování vína a ovoce. Hosté zde najdou celoročně rekreační ubytování v podobě samostatných pokojů s útulnou osobní atmosférou, domácí gastronomii a nespočet příležitostí pro aktivní dovolenou a wellness. Kromě možnosti zblízka se seznámit se životem na zemědělském statku a ochutnat vynikající domácí speciality -  čerstvé mléko, sýry, džusy, chléb a mnoho dalších pochoutek – jsou farmy skvělým výchozím bodem pro poznávání okolí a nabízejí nespočet možností trávení volného času. Návštěvníci si mohou vybrat od turistiky přes silniční i horskou cyklistiku až po sjezdové a běžecké lyžování a další outdoorové sporty. Ubytování pak zajišťují přímo rodiny farmářů, které nejlépe vědí, jak svým hostům připravit domáckou atmosféru a splnit jim jejich přání. V roce 2018 strávili turisté na farmách označených znakem červeného kohouta přes 2,8 milionu noclehů. Kromě ubytování na farmách provozuje sdružení Roter Hahn rodinné restaurace umístěné přímo na statcích, udržuje tradici řemesel a provozuje také prodejny místních potravinářských specialit. Další informace o Roter Hahn (v češtině, němčině, angličtině, italštině a polštině) najdete zde: http://www.roterhahn.cz/cz/

 

Tlačové správy

Publikované dňa: 22. 2. 2021 13:28 ROTER HAHN

Jedna ze zásad zdravého stravování zdůrazňuje význam ovoce. V zimě to ale může být s výběrem čerstvého ovoce trochu složitější. Tak proč nezvolit to nejtradičnější a nezakousnout se do krásně vybarveného, voňavého jablka? Najdeme ho v mnoha odrůdách téměř každém obchodě. Přestože existuje velké množství druhů, všechna jablka mají něco společné. Jako svačinka jsou ideální – dodají energii, zaženou žízeň, zlepší naše zažívání a podpoří činnost mozku. Navíc si na nich výtečně pochutnáme a nemusíme mít výčitky, že mlsáme nezdravě. I na našich pultech jsou běžně k dostání vynikající jablka z jihotyrolských farem Roter Hahn.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 1. 2. 2021 9:47 ROTER HAHN

Značka kvality Roter Hahn představuje nový katalog nabídek rekreačního ubytování na jihotyrolských farmách. Je v něm uvedeno přes 1 600 zemědělských farem, které poskytují ubytování v překrásných lokalitách v horách i údolích Jižního Tyrolska, v luxusně zařízených apartmánech či pokojích. Farmy se nachází uprostřed horské přírody, daleko od rušných měst či jiných forem masové turistiky, často v nadmořské výšce více než 1 500 m nad mořem. Hosté zde poznají typickou jihotyrolskou pohostinnost i gastronomické speciality z místních surovin.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 25. 9. 2020 7:29 ROTER HAHN

V Jižním Tyrolsku se skrývá mnoho příběhů, které se vyprávějí již po generace. Takovéto příběhy nenajdete na internetu ani v knihách. Hostitelé z farem Roter Hahn si je předávali od prarodičů vnoučatům a od dítěte k dítěti. V roce 1940 byl pověřen Dr. Friedrich Wilhelm Mai, folklorista, shromažďováním jihotyrolských legend a ság. Začal tedy obcházet farmu po farmě od severu k jihu a sbíral jednotlivé příběhy. Za jediný rok shromáždil zhruba 2 000 legend a příběhů. My vám přinášíme tři z nich, které si můžete zažít na vlastní kůži.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 24. 8. 2020 12:30 ROTER HAHN

Jižní Tyrolsko je se svojí rozlohou 18 400 hektarů největší uzavřenou pěstitelskou oblastí jablek v Evropské unii a jablka tak patří mezi nejznámější produkt tohoto kraje. Kvůli rozsáhlé rozloze začíná období sklizně v každé části Jižního Tyrolska v jinou dobu. Záleží na nadmořské výšce a teplotě v dané lokalitě. Například na jihu Tyrolska, období sklizně začíná již začátkem srpna.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 28. 7. 2020 9:00 ROTER HAHN

Zažijte rodinnou dovolenou jinak! Daleko od přelidněných turistických letovisek, v místě jak stvořeném pro děti i dospělé - na jihotyrolských farmách pod značkou kvality Roter Hahn. Společně si vytvoříte nezapomenutelné zážitky v oslňující a rozmanité přírodě plné zvířat a chutných domácích pokrmů.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.