SK CZ EN

MANNER

http://www.manner.com/cz

Josef Manner I. založil dne 1. března 1890 továrnu na čokoládu. K prvním výrobkům kromě tabulkové čokolády patřily čokoládové bonbony či kakao v dózách. Vídeňská rodinná firma MANNER je stálicí na trhu s cukrovinkami již téměř 120 let. Dnes se soustřeďuje na výrobu vaflí, keksů, oplatků, čokolády, piškotů a perníků značek MANNER, Casali a Napoli.

Tlačové správy

Publikované dňa: 9. 11. 2011 23:40 MANNER

Před několika týdny ohlásila slavná skupina Lunetic svůj návrat, vydala novou desku „Na Vlnách“ a od půlky října koncertuje po celé České republice. Lunetic na koncertech doprovází společnost Manner, která se stala generálním partnerem podzimní tour. Cílem společnosti Manner je rozdávat radost ze života, a také proto se spojila právě se skupinou Lunetic. Skupina vytváří na svých koncertech jedinečnou atmosféru, kde si fanynky mohou zavzpomínat na dobu slavných hitů jako je „Máma„ nebo „Only you“. Navíc mohou ochutnat vyhlášené růžové oplatky Pausen Schnitte, Manner Original Neapolitaner a další.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 18. 10. 2011 23:43 MANNER

Skupina Lunetic slavnostně 20. září v clubu SaSaZu pokřtí nové CD za přítomnosti kmotrů - generálního partnera společnosti Manner a hlavního partnera společnosti SPAR ČOS. Ti doprovází comeback skupiny Lunetic po celou dobu její celorepublikové tour. Slavnostního večera se zúčastní také známé celebrity - herci, zpěváci ale také baviči, kteří přijdou podpořit skupinu a pobavit přítomné. Skupina Lunetic si také pozvala předskokany – zpěvačku, houslistku Pavlínu Dubnou a zpěváka Matta Parduse s taneční skupinou JIC TEAM. Lunetic vystoupí a zazpívá své největší hity a výběr nových písniček z CD nesoucí název "Na vlnách". Návštěvníci clubu SaSaZu navíc budou moci ochutnat výrobky společnosti Manner, které budou nabízet hostesky v tradičních růžových Manner barvách. Skupina Lunetic pokračuje ve své tour a vystoupí ještě na 14 místech v celé České republice.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 7. 9. 2011 23:45 MANNER

Slavná skupina Lunetic se vrací. Její návrat bude doprovázet společnost Manner a SPAR ČOS. Manner, který již několik let sponzoruje skoky na lyžích, se tak rozhodl podpořit i hudební pole. Cílem společnosti Manner je rozdávat radost ze života, a proto se spojila právě se skupinou Lunetic. Společnost SPAR ČOS zase zpříjemní společně se skupinou Lunetic návštěvníkům nákupy. Fanoušci skupiny Lunetic budou mít navíc po dobu tour možnost zakoupit nové CD této skupiny výhradně v obchodní síti SPAR ČOS. Turné odstartuje v půlce října v Mariánských lázních a potrvá do půlky prosince, kde bude předvánočně ukončeno v Šumperku.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.