SK CZ EN

PATÉ DU CHEF

http://www.pateduchef.cz

Vedle nové značky Paté du Chef jsou na trhu již delší dobu značky Torus, Krajanka a Danela. Pro každou značku je charakteristické jak její balení a receptura, tak i její cenová relace. Výroba pokrývá celou škálu pasterovaných čili čerstvých paštik. Během posledních deseti let si všechny naše značky našli svoji širokou klientelu a s roční výrobou okolo 2500 tun pro tuzemský i zahraniční trh, se výrobna řadí mezi největší v ČR.

Tlačové správy

Publikované dňa: 15. 10. 2013 0:20 PATÉ DU CHEF

Vánoce jsou pro mnoho lidí synonymem rodinné pohody, kdy se všichni blízcí sejdou u slavnostně prostřeného stolu a v klidu si dopřejí dobroty domácí kuchyně a nejrůznější delikatesy. Pro letošní Vánoce připravila značka Pâté du Chef specialitu – paštikovou bonboniéru. Ta rázem promění příjemné posezení s přáteli či rodinou v opravdový kulinářský zážitek. Osm kousků paštik v luxusním balení ohromí i ty nejnáročnější hosty, kteří dle vlastní chuti vyzkouší, zda dají přednost Mandlové paštice, Paštice s kachními játry v bylinkách, Paštice s pečeným masem nebo Bruselské paštice s bylinkami. Značka Pâté du Chef přináší před Vánoci také limitované série dalších výrobků v originálním balení. Paštiky balené v keramických miskách či pěkných skleněných dózách nebo duopacky, k nimž je jako dárek přiložen nůž, tak mohou vaši slavnostní tabuli zpestřit i letos.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 24. 10. 2012 0:23 PATÉ DU CHEF

Vánoce jsou svátkem, na který se těší každý rok nejen děti ale i dospělí, a to hned z několika důvodů. Děti se nemohou dočkat až zasednou k rozbalování dárků, dospělí se těší na chvíle pohody, které si často rádi zpříjemní dobrým jídlem. Stejně tak, jak se promění příroda změní se i v domácnostech sváteční tabule, na které nechybí vybrané lahůdky a delikatesy. Tradičně se na stole objevují pokrmy, které si po celý rok odpíráme, a na kterých si hospodyňky dávají záležet. Vánoční inspiraci mohou najít i u české značky Pâté du Chef, která jako každoročně připravila bohatý výběr delikates. Zajímavými tipy pro letošní Vánoce mohou být například „Vánoční dvouvrstvá paštika s křenovou remuládou“, „Vánoční paštika s brusinkami“ v keramické formě a další lahůdky, které nabízí značka Pâté du Chef. Na Mikuláše zase připravila oblíbený duopack paštik s nožem.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 8. 3. 2012 0:25 PATÉ DU CHEF

Zima pomalu končí a o slovo se hlásí dlouho očekávané jaro. To je ve znamení bylinek, na které se tentokrát zaměřila i značka Pâté du Chef. Ta představuje novinku Velikonoční luxusní nádivku s kopřivami a vejcem v oblíbeném sto dvaceti pěti gramovém plátkovém balení. Kopřivy patří k jaru a jsou vnímány jako bylinky očišťující organismus po zimě. Navíc v kombinaci s nádivkou neodmyslitelně patří k Velikonocům. Zpestřete sváteční stůl novinkou značky Pâté du Chef.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.