SK CZ EN

ZLATÝ MEDVÍDEK HARIBO MÍŘÍ DO JIHLAVY

Publikované dňa: 13. 8. 2015 13:41 HARIBO CZ

„Hravé léto“ s medvídkem HARIBO pokračuje! Se sladkou roadshow zavítal Zlatý medvídek již do mnoha krajů České republiky a tentokrát se zastaví v Jihlavě. Pro děti a rodiče připraví v jihlavském aquaparku Vodní ráj zpestření letních dní, mnoho zábavy a nezapomene ani na oblíbené cukrovinky. Aktuální informace budou uveřejněny na facebooku společnosti HARIBO.

„Zlatý medvídek připravil letní zábavný program, který představí dětem i dospělým naše nejoblíbenější cukrovinky HARIBO Goldbären," říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „Každý se může v průběhu roadshow zapojit do soutěže „Chyť si svého HARIBO medvěda", která je v plném proudu," dodává Rostislav Němec.

Soutěž se Zlatým medvídkem HARIBO!
Zlatý medvídek HARIBO již poznal mnohou zajímavých míst v České republice, nyní se chystá navštívit město Jihlavu. Milovníci cukrovinek a dobré zábavy se s ním mohou zapojit také do soutěže „Chyť si svého HARIBO medvěda" a vyhrát tak mnoho zajímavých cen. Stačí sledovat facebook společnosti HARIBO, chytit medvěda na jeho cestě, prozradit mu heslo ZLATÝ MEDVÍDEK a pak už se jen těšit z pěkné výhry.

Hravé cestování
Během roadshow si budou moci děti i dospělí užít spoustu legrace a zábavných aktivit. Pro den plný zábavy si medvídek vybral jihlavský aquapark Vodní ráj v ulici Romana Havelky, kde je k dispozici mnoho bazénů, relaxační zóna, sportoviště i vodní atrakce. Zde bude pro rodiny s dětmi nachystán bohatý program. A co na ně čeká? Zlatý medvídek HARIBO je přivítá s otevřenou sladkou náručí a má pro ně přichystáno několik tematických soutěží. Chybět nebude také degustace medvídků HARIBO Goldbären. Navíc si budou moci návštěvníci vyzkoušet, jaké to je být moderátorem nebo si zařádit a zavrtět se v rytmu medvědího tance.

Více informací a aktuální program roadshow naleznou zájemci na facebooku společnosti HARIBO CZ (https://www.facebook.com/posli.medvidka ).

Hans Riegel založil společnost HARIBO v roce 1920 pod názvem HARIBO - Hans Riegel Bonn. O dva roky později vytvořil „Tančícího medvídka" - figurku z želé s ovocnou příchutí. Tato figurka se stala později světově proslulou jako HARIBO „Zlatý medvídek" - „Goldbären". Své želatinové výrobky dodává téměř do stovky zemí světa. „Zlatí medvídci" jsou vyráběni z želatiny přírodního původu. Od poloviny třicátých let dodnes jsou prezentovány produkty HARIBO známým sloganem: „HARIBO chutná malým, stejně tak i dospělým".

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Michaela Janoušková
Account Executive
Tel.: + 420 222 927 109
Gsm : + 420 731 613 623
e-mail: michaela.janouskova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Prílohy

Obrázky
Karlstejn.JPG
Karlstejn.JPG
Zlaty medvidek na cestach.jpg
Zlaty medvidek na cestach.jpg
Zlaty medvidek u vody.jpg
Zlaty medvidek u vody.jpg
Súčasní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.