SK CZ EN

SKUPINA ROCKWOOL PŘEDSTAVILA NOVOU IDENTITU ZNAČKY

Publikované dňa: 5. 4. 2017 14:49 ROCKWOOL

Skupina ROCKWOOL, světový lídr v oblasti řešení z kamenné vlny, představila novou identitu značky včetně komunikační strategie a korporátního videa. Evoluce značky ROCKWOOL zahrnuje nový logotyp, který bude skupina využívat pro všechny své dceřiné společnosti a pro podporu další expanze. V České republice působí skupina ROCKWOOL od roku 1993. Výrobní závod v Bohumíně zahájil výrobu v roce 1998 a dnes zaměstnává přibližně 240 zaměstnanců.

ROCKWOOL má nový logotyp, grafické znázornění sopky spolu s názvem značky. Symbol sopky naznačuje původ primární suroviny, která je v různých formách zakotvena v produktech z kamenné vlny. Nové logotypy dostaly všechny značky patřící do skupiny ROCKWOOL. Korporátní video souhrnně vyjadřuje záměr skupiny o řešení globálních požadavků moderního způsobu života. Nová identita zpřesňuje prezentaci klíčových témat a sdělení směrem k zákazníkům, partnerům, institucím a dalším organizacím.

Produkty ROCKWOOL pomáhají lidem na celém světě splňovat potřeby vztahující se ke stále vyšší úrovni urbanizace měst a současně řeší budoucí výzvy udržitelného rozvoje. Produkty a systémy pak jako finální řešení přispívají zejména k úsporám energií, snížení spotřeby vody, vyšší požární bezpečnosti či akustickému pohodlí. Svůj záměr shrnul ROCKWOOL ve sdělení: „Využíváme přírodní sílu kamene k obohacení moderního způsobu života".

Josef Mik, ze společnosti ROCKWOOL, říká, "Jsem hrdý na dlouholeté dědictví skupiny ROCKWOOL ve využívání jednoho z nejbohatších přírodních zdrojů. Vytváříme udržitelná a inovativní východiska, která pomáhají plnit požadavky moderního bydlení. Rozšířená identita značky představuje důležitý krok ve způsobu, jakým mluvíme o naší globální společnosti, komunikujeme jednotu a společný odkaz v celém rozsahu našeho produktového portfolia."

Produkty z kamenné vlny ROCKWOOL zahrnují rozmanité spektrum originálních řešení v různých aplikacích, stavebních izolací ROCKWOOL, stropních panelů ROCKFON, obvodových plášťů ROCKPANEL, technických izolací ROCKWOOL pro průmysl, substrátů GRODAN pro pěstitelství a zemědělství, vláken LAPINUS pro moderní dopravu, antivibrační aplikace a řešení vodního hospodářství.

Stavební izolace ROCKWOOL
Společnost ROCKWOOL, a.s. je součástí nadnárodní skupiny ROCKWOOL Group se sídlem v Dánsku, která je světovým lídrem v oblasti produktů z kamenné vlny. České zastoupení s výrobním závodem v Bohumíně a 240 zaměstnanci se zaměřuje na pokročilé stavební a technické izolace pro různé stavební a průmyslové objekty. ROCKWOOL celosvětově zaměstnává 10 500 lidí ve 38 zemích.

ROCKWOOL vyrábí produkty odrážející rozmanité potřeby současného světa a podporuje spolupracující partnery v jejich vlastním úsilí při snižování uhlíkové stopy. Nabízí systémové řešení pro stavební izolace, akustiku stropů, vnější obkladové systémy, průmyslový vývoj vláken nebo pro využití izolací ve zpracovatelském a námořním průmyslu.

ROCKWOOL obohacuje moderní bydlení, zlepšuje každodenní kvalitu života obyvatel a udržuje je v pohodlí, zdraví a bezpečí. Odborné znalosti zaměstnanců přispívají k řešení aktuálních otázek dlouhodobé udržitelnosti a rozvoje od spotřeby energií a emisí hluku přes požární odolnost až po otázky nedostatku vody či záplav.

Kontakty:
Lukáš Klapil
Crest Communications Ostrava
E-mail: klapil@crestmorava.cz
Mobil: 603 824 194

Sylvia Kovalčíková
ROCKWOOL, a.s.
E-mail: sylvia.kovalcikova@rockwool.com
Mobil: 606 744 861

Prílohy

Obrázky
Foto_Rockwool_nové logo.png
Foto_Rockwool_nové logo.png
Rockwool_ilustrační foto_1.jpg
Rockwool_ilustrační foto_1.jpg
Rockwool_ilustrační foto_3.png
Rockwool_ilustrační foto_3.png
Rockwool_ilustrační foto_4.png
Rockwool_ilustrační foto_4.png
Rockwool_ilustrační foto_6.jpg
Rockwool_ilustrační foto_6.jpg
Súčasní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.