SK CZ EN

HUISMAN MÁ SPECIÁLNÍ DOTAČNÍ PROGRAM PRO ZAMĚSTNANECKÉ PROJEKTY

Publikované dňa: 18. 6. 2015 14:42 HUISMAN KONSTRUKCE

Společnost Huisman spustila letos v červnu další kolo dotačního programu, do kterého přihlašují projekty samotní zaměstnanci. Program funguje od roku 2013 a firma zatím podpořila více než desítku projektů zaměstnanců v celkové částce bezmála 200 000 Kč. Cílem Dotačního programu Huisman je podpora mimo pracovních aktivit zaměstnanců českého závodu.

Aby měl projekt šanci na podporu z dotačního programu, musí být společensky prospěšný, realizován v okolí sviadnovského závodu nebo blízkém regionu a přinášet užitek co nejvíce lidem. Podstatným hlediskem, zohledňujícím přiznání finanční podpory, je aktivní podíl žadatele na projektu. Povaha projektu musí být rovněž v souladu s filozofií a hodnotami společnosti Huisman.

Od začátku trvání dotačního programu zaslali zaměstnanci k posouzení několik desítek projektů. V každém dalším vyhlášeném kole obdrží hodnotící komise složená ze zástupců managementu a HR více žádostí. „Zpětná vazba zaměstnanců na náš program je velmi pozitivní. Lidé oceňují, že zaměstnavatel podporuje jejich aktivity, které vykonávají dobrovolně, nezištně a ve svém volném čase," říká PR zástupce společnosti Huisman David Waliczek.

Finanční prostředky obdržely v pěti vypsaných kolech programu spolky na ochranu zvířat, amatérské sportovní kluby, sdružení dobrovolných hasičů a další neziskové organizace a sdružení. Jedním z podpořených projektů Dotačního programu Huisman je také příměstský tábor pro autistické děti, na který vyrazí 36 dětí z Havířova, Frýdku-Místku, Ostravy a přilehlých obcí. Za jeho organizací stojí občanské sdružení "ADAM - autistické děti a my". Na aktivitách sdružení se také dlouhodobě podílí zaměstnankyně Huismanu.

O společnosti Huisman

· Společnost Huisman je specialista v konstrukčním navrhování a výrobě „hi-tech" strojírenských výrobků s vysokou přidanou hodnotou.

· Mezi produkty firmy patří ropné vrtné soupravy, pozemní a námořní jeřáby, zařízení pro pokládání potrubí v moři a další.

· Výrobky společnosti Huisman míří výhradně na export do celého světa. Zařízení ze Sviadnova je možné vidět například v Mexickém zálivu, u pobřeží Afriky, na amerických ropných polích, v západní Austrálii nebo v Hongkongu.

· Ve spolupráci se společností SAAB Czech společnost Huisman vyvinula simulátor vrtné soupravy pro zaškolování vrtařů. Je to první zařízení svého druhu na světě.

· Společnost je členem nadnárodní skupiny Huisman, která je světovou špičkou v oboru a působí v 6 zemích po celém světě. Centrála společnosti je v Nizozemí.

· Společnost Huisman působí ve Sviadnově od roku 1997. V České republice firma zaměstnává 750 pracovníků. Celá skupina Huisman má 2 800 zaměstnanců

· Ve Sviadnově se nachází moderní konstrukční a vývojové centrum, ve kterém pracuje 120 techniků. Technici pracují v mezinárodních týmech a jsou v kontaktu se světovou technickou špičkou.

· V posledních dvou letech prošel areál společnosti ve Sviadnově rozsáhlou modernizací za více než 500 mil. Kč. Firma vystavěla moderní vývojové a konstrukční centrum, montážní halu a několik dalších staveb.

· Firma úzce spolupracuje s VŠB-TU Ostrava a středními technickými školami v Moravskoslezském kraji.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications (zast. spol. Huisman)
Lukáš Klapil
Tel: 603 824 194
E-mail: klapil@crestmorava.cz

Huisman (PR zástupce společnosti)
David Waliczek, Huisman
Tel.: 739 601 140
E-mail: dwaliczek@HUISMAN-CZ.com

Prílohy

Obrázky
Ilustracni foto_Primestsky tabor_2.JPG
Ilustracni foto_Primestsky tabor_2.JPG
Ilustracni foto_Primestsky tabor.jpg
Ilustracni foto_Primestsky tabor.jpg
Súčasní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.