MISTROVSTVÍ JEŠTĚREK UŽ TUTO SOBOTU NA LETNÉ

Publikované dňa: 31. 8. 2017 10:27 LINDE MATERIAL HANDLING

Již tuto sobotu 2. září se uskuteční jubilejní desátý ročník závodu Ještěrka Cup 2017. Závod pořádá česká pobočka společnosti Linde Material Handling, výrobce manipulační techniky a poskytovatele logistických řešení. Co vás v sobotu od 8:30 do 17:00 na Letenské pláni čeká:


napínavé zápolení řidičů vysokozdvižných vozíků
•    koncert Support Lesbiens ve 13:00 hod.
•    obří narozeninový dort
•    bohatý doprovodný program zahrnující například Wipeout extreme, skok ze 6 metrů do nafukovací matrace, thajské masáže, šlapací ještěrky pro děti, klauny či malování na obličej

Letošní desáté výročí oblíbeného Ještěrka Cupu přinese opět mnoho zábavy i dobrodružství. Nejlepší řidiči a řidičky předvedou nejen svoji rychlost a přesnost, ale i znalost pravidel bezpečného provozu. Všechny závodníky prověří náročné a originální disciplíny, které budou plnit hned na dvou strojích – vysokozdvižném vozíku a retraku. Návštěvníci budou mít k dispozici celou řadu atrakcí určených pro malé i velké a nemusí se bát ani o své chuťové buňky, které potěší velký výběr občerstvení. O hudební zážitek se postará kapela Support Lesbiens. Vstup na akci je zdarma.



Linde Material Handling GmbH

Linde Material Handling GmbH je členem KION GROUP AG a patří mezi nejpřednější světové výrobce vysokozdvižných a skladových vozíků. Společně se svými značkami Linde Material Handling a Fenwick (ve Francii) je lídrem evropského trhu.
Na základě svého širokého portfolia produktů a služeb nabízí Linde MH svým zákazníkům efektivní intralogistická řešení a portfolio dalších služeb. Linde MH nabízí svým zákazníkům efektivní intralogistická řešení v rámci celého materiálového toku a disponuje celosvětovou prodejní a servisní sítí se zastoupením ve více než 100 zemích. Značka Linde je největší společností v rámci KION Group v segmentu „Industrial Trucks & Services“, který ve fiskálním roce 2016 přinesl příjmy přibližně 5,2 mld. eur.




Pro více informací kontaktujte:


Linde Material Handling Česká republika s.r.o.
Ing. Martin Petřík
Vedoucí oddělení marketingu
tel.: +420 271 078 233
e-mail: martin.petrik@linde-mh.cz
www.linde-mh.cz

Crest Communications a.s.
Klára Kolínová
Account Manager
mob.: +420 731 613 615
e-mail: klara.kolinova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Súčasní klienti
Referenční klienti
A LA MAISONAERO VODOCHODY AEROSPACEANTRACITAULÍK FIŠER ARCHITEKTIBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST OF REALTYBIDLI V RODOVĚBOLTON CZECHIA, RIO MARE, BOROTALCOBONATRANS GROUPCARBONEGCENTRAL PARK PRAHACON CSCONTERACRESCONCTPCYRRUS FXČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDi5 ARCHITEKTI INŽENÝŘIDRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVYDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMA DATAFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHSBCImperium FinanceITT OSTRAVAJESTICO + WHILESJET INVESTMENTJRD/JRD GROUPKB PENZIJNÍ SPOLEČNOSTKB SMARTPAYKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOMERČNÍ BANKAKOMERČNÍ POJIŠŤOVNALEXXUSLIEGL & DACHSERLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALINDABLINDE MATERIAL HANDLINGLUSQM.L. MORANMANSITO DEVELOPMENTMANUTAN s.r.o.MILLAMINISMILLENIUM TECHNOLOGIESMIPIMMODRÁ PYRAMIDA STAVEBNÍ SPOŘITELNAMORAVSKOSLEZSKÝ PAKT ZAMĚSTNANOSTIMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBERMEYER HELIKAOBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOBJEDNÁMEOKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA OPAVAOUTLET ARENA MORAVIAP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPIONEER INVESTMENTS ČRPLANRADAR SLOVENSKOPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTER HAHNSCHWARZKOPF PROFESSIONALSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WATERSVAZ VÝROBCŮ VLNITÝCH LEPENEKSWIETELSKY REAL ESTATEŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTThePrime Real Estate GalaTINY COMPANYTK DEVELOPMENTTOUAXTREI REAL ESTATEWOLF THEISS