SK CZ EN

TPA PŘISPĚLA NA OPRAVU STŘECH A VÝSTAVBU ZDI AREÁLU TÝDENNÍHO STACIONÁŘE DOBROMYSL

Publikované dňa: 6. 12. 2017 13:08 TPA

TPA, jedna z předních českých poradenských společností, přispěla částkou 40 000,- Kč na opravu střech hospodářských budov a výstavbu severní zdi v areálu Týdenního stacionáře Dobromysl. Služby stacionáře poskytuje Společenství Dobromysl a jeho cílem je rozvoj praktických i sociálních schopností a dovedností klientů. Stacionář je zařízení rodinného typu a se společností TPA dlouhodobě spolupracuje.

TPA pomáhá řadě dobročinných či obecně prospěšných organizací a jednou z nich je Společenství Dobromysl. Společnost věnovala letos příspěvek ve výši 40 000,- Kč na opravu střech hospodářských budov a výstavbu severní zdi v areálu Týdenního stacionáře Dobromysl nedaleko Kladna.

„Paní Kederovou známe osobně a víme, s jakým nasazením a oddaností se věnuje projektu stacionáře. Můžeme si být jistí, že prostředky věnované společenství Dobromysl budou použity tam, kde je jich nejvíce potřeba, " uvedl Petr Karpeles, partner TPA.

TPA se snaží dlouhodobě pomáhat nejen finančními dary, ale i materiální a odbornou pomocí. Týdennímu stacionáři Dobromysl přispěla v loňském roce částkou 30 000,- Kč na vypracování statického posudku a opravu krovu i krytiny u hlavní budovy a věnovala PC sestavy Obecně prospěšné společnosti Dlaň životu. Letos již společnost podpořila nadační fond Rozum a cit, pracovníci TPA aktivně pomáhali a zúčastnili se dobročinného bazárku v Thomayerově nemocnici ve prospěch Dobrovolnického centra Lékořice nebo organizovali a přímo se zapojili do charitativního Běhu pro Thomayerku.

Společenství Dobromysl realizuje sociální službu Týdenní stacionář Dobromysl v barokním zámečku Srbeč, památkově chráněném objektu na rozhraní okresů Rakovník a Kladno. Cílem tohoto projektu je rozvoj praktických i sociálních schopností a dovedností uživatelů, posilování zodpovědnosti a schopnosti rozhodování, učení se aktivnímu způsobu života. Je určen uživatelům od 19 do 80 let

Pro více informací kontaktujte:

Marcela Štefcová
Crest Communications, a.s.
Ostrovní 126/30
110 00 Praha 1
gsm: + 420 731 613 669
www.crestcom.cz
e-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz


Informace pro editory:

Skupina TPA Group poskytuje v České republice své služby od roku 1993 a působí celkem v jedenácti zemích střední a jihovýchodní Evropy. Poskytuje služby zejména z oblasti daňového poradenství a auditu. Zaměřuje se především na korporátní klienty podnikající na mezinárodní úrovni v oblasti střední a jihovýchodní Evropy. Skupina TPA Group je nezávislým členem aliance Baker Tilly Europe Alliance, jejímiž dalšími členy je celosvětová poradenská síť Baker Tilly International a samostatný člen Baker Tilly International, Baker Tilly v Německu. Díky členství v Baker Tilly Europe Allience nabízí skupina TPA Group svým klientům služby globální sítě Baker Tilly International, která patří do první desítky celosvětových poradenských sítí.

Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: management@crestcom.cz
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: info@crestmorava.cz
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: management@crestcom.sk
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme partnerem
reklamní agentury
Birel Advertising.