SK CZ EN

POJIŠŤOVNA METLIFE SPUSTILA NOVÝ, VYLEPŠENÝ WEB

Publikované dňa: 23. 1. 2019 10:37 MetLife

Pojišťovna MetLife patřící k největším světovým pojišťovacím domům spustila na konci loňského roku české webové stránky v novém designu. Ty odpovídají současným trendům on-line komunikace a internetového designu, také jsou uživatelsky přehlednější. Mají responzivní design, díky kterému se stránka přizpůsobí všem stolním i mobilním zařízením. Pro případné dotazy mohou návštěvníci využít kontaktní formulář, dostupná je rovněž zákaznická zóna.

„Žijeme v digitální době a je velmi podstatné, jak se firma prezentuje v online světě. Věříme, že nový design našich stránek pomůže zákazníkům snáze se na webu orientovat a díky tomu se také zlepší jejich zkušenosti s pojišťovnou MetLife," komentuje František Špulák, Marketing and Communication Executive pojišťovny MetLife.

Českou verzi webových stránek pojišťovny MetLife vytvořilo grafické studio Beneš & Michl v souladu s korporátním designem.

Web poskytuje ucelené informace o produktech pojišťovny MetLife včetně rozdílů mezi nimi a výhod konkrétních druhů pojištění. Samozřejmostí jsou informace o společnosti MetLife. Hlavním cílem nového webu je usnadnit orientaci a komunikaci směrem ke stávajícím i potenciálním klientům pojišťovny MetLife z řad jednotlivců i firem, a rovněž směrem k prodejcům a poradcům. Pro návštěvníky webu je nově výrazně snazší najít požadované informace. V případě jakýchkoliv doplňujících otázek mohou vyplnit formulář a nechat se přímo kontaktovat odborníkem z pojišťovny. Na webu je dostupná rovněž zákaznická zóna, kde si klient může prohlédnout veškeré podrobnosti o svém pojištění.

Produkty pojišťovny MetLife jsou návštěvníkům webu prezentovány nejen formou klasických informací, ale rovněž prostřednictvím blogu, který se zaměřuje především na rady a tipy, jak vést zdravý životní styl nebo jaké pojištění si zvolit.

Pro více informací kontaktujte:
Marcela Štefcová
Crest Communications, a.s.
Ostrovní 126/30
110 00 Praha 1
gsm: + 420 731 613 669
www.crestcom.cz
e-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz

Informace pro editory
Pojišťovna MetLife (MetLife Europe d.a.c.) nabízí své služby v České republice od roku 1992. Dlouhodobě se umisťuje v žebříčku top deseti nejvyužívanějších pojišťoven v oblasti životního pojištění. MetLife Europe d.a.c. je dceřinou společností MetLife, Inc., která vznikla již v roce 1868 a v současnosti spravuje pojistky 100 milionů klientů ve více než 40 zemích světa. Široká produktová nabídka zahrnuje zejména investiční životní pojištění, úrazové pojištění, speciální druhy pojištění pro ženy nebo děti či zaměstnanecké benefity.

Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.