SK CZ EN

LINDE MH SLAVNOSTNĚ OTEVŘELA SVOU ŠESTOU REGIONÁLNÍ POBOČKU – V HRADCI KRÁLOVÉ

Publikované dňa: 27. 9. 2019 11:36 LINDE MATERIAL HANDLING

Společnost Linde Material Handling Česká republika (Linde MH) slavnostně otevřela 26. 9. 2019 svou novou pobočku v Hradci Králové. Výrazně tak svým zákazníkům z regionu Hradecka a Pardubicka usnadnila přístup ke svým službám. Nabízí zde na ploše více než 7 000 m2 komplexní služby v oblasti intralogistiky, pronájmu či prodeje nové i repasované manipulační techniky. Pobočka v místní části Plotiště nad Labem je výborně dopravně dostupná jak z města, tak i z blízké dálnice D11.

Pozvaní hosté si prohlédli ukázky nové techniky a měli také možnost zažít premiéru nových modelů vychystávacích vozíků v ČR. Během slavnostního otevření získali účastníci informace o moderních řešeních intralogistiky, o digitalizaci i energy managementu. Měli si také možnost prohlédnout repasovanou manipulační techniku s možností okamžitého odběru.

„Velmi si vážíme přízně a věrnosti našich zákazníků v regionech. Otevření naší další regionální kamenné pobočky přispěje i k jejich vyšší spokojenosti. Pobočka v Hradci Králové je již šestá, kterou v České republice máme. Regionálním přístupem přispíváme ke snižování celkové zátěže životního prostředí, protože naše vozíky jsou k dispozici tam, kde se používají, a odpadá tak nutnost jejich přepravy," shrnul David Čepek, jednatel a ředitel společnosti Linde Material Handling Česká republika.

Slavnostní otevření nové pobočky probíhalo ve velmi přátelské a pohodové atmosféře, při kterém tým Linde překvapil svým novým moderním dress codem, který představil poprvé v ČR. Členové týmu Linde MH mají novou pracovní bezpečnostní obuv, která má moderní design a je navíc vyhotovena v nepřehlédnutelné firemní červené barvě. „Jedná se nejen o módní záležitost, ale zachovávání nejvyšších standardů bezpečnosti, což je zásadní atribut naší společnosti," dodává ke změně Martin Petřík, vedoucí oddělení marketingu Linde MH. Také slavnostní přípitek k příležitosti otevření nové pobočky se nesl v duchu bezpečnosti, a to nejen ve skladech, ale na silnicích především. Proto byl zvolen nealkoholický sekt, což ocenili přítomní řidiči. Slavnostní dopoledne zpříjemnila a zakončila svým vystoupením Lucie Macháčková ze Stand Up Comedy Show.

Linde Material Handling GmbH
Linde Material Handling GmbH je členem KION GROUP a patří mezi nejpřednější světové výrobce vysokozdvižných a skladových vozíků a dodavatele řešení a služeb pro intralogistiku. Společnost má svou síť pro prodej a servis ve všech důležitých regionech více než 100 zemí. Ve fiskálním roce 2018 zaznamenala Linde MH EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) celkové příjmy ve výši přibližně 3,3 mld. eur a zaměstnávala celkem cca 11 600 zaměstnanců. Celosvětové prodeje vozíků Linde v roce 2018 přesáhly 135 tis. kusů.

Pro více informací kontaktujte:

Linde Material Handling Česká republika s.r.o.
Ing. Martin Petřík
Vedoucí oddělení marketingu
tel.: +420 271 078 233
e-mail:martin.petrik@linde-mh.cz
www.linde-mh.cz


Crest Communications a.s.
Radka Langrová Kerschbaumová
Account Manager
mob.: +420 733 185 662
e-mail: radka.kerschbaumova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Prílohy

Obrázky
Linde MH Davic Cepek projev.jpg
Otevření nové pobočky Linde MH - projev Davida Čepka
Linde MH otevreni pobocky 1.jpg
Otevření nové pobočky Linde MH
Linde MH Pavel Osicka projev.jpg
Otevření nové pobočky Linde MH - projev Pavla Osičky
Linde MH pobocka HK prestizeni pasky 1.jpg
Otevření nové pobočky Linde MH - slavnostní přestřižení pásky
Linde MH pobocka HK prestrizeni pasky 2.jpg
Otevření nové pobočky Linde MH - slavnostní přestřižení pásky
Linde MH pobocka HK tym Linde.jpg
Otevření nové pobočky Linde MH - tým Linde
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.