SK CZ EN

ČESKÝ TÝM VYBOJOVAL MEDAILE NA MEZINÁRODNÍM MISTROVSTVÍ ŘIDIČŮ VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ

Publikované dňa: 21. 10. 2019 11:11 LINDE MATERIAL HANDLING

Skvělé umístění českého týmu na mezinárodním mistrovství řidičů vysokozdvižných vozíků Stapler Cup 2019 – druhé a třetí místo. Linde Material Handling, přední evropský dodavatel manipulační techniky a služeb pro intralogistiku uspořádal v německém Aschaffenburgu již patnáctý ročník mezinárodní soutěže řidičů vysokozdvižných vozíků – Stapler Cup 2019. Česká reprezentace vybojovala vynikající třetí místo v soutěži družstev a druhé místo v kategorii jednotlivců.

V letošním ročníku Stapler Cupu soutěžilo 17 týmů z celého světa. Úspěšná česká výprava byla složená z vítězů českého Ještěrka Cupu, jimiž jsou Radek Fiala ze společnosti SCHOTT Flat Glass ČR, Tomáš Patočka z firmy WASSA s.r.o. a Gabčo Koloman z ROCKWOOL, a.s. Český tým vybojoval třetí místo za týmy Německa a Číny a zopakoval tak úspěch z roku 2012. V jednotlivcích pak zazářil Radek Fiala, který svým vyrovnaným výkonem v těžké konkurenci 53 účastníků obsadil druhé místo. Bylo to jen o pouhý půlmetr za slovenským závodníkem. Bronz získal závodník z Holandska.

Zkušení „ještěrkáři" při soutěžení absolvovali několik náročných disciplín, které prověřili jejich přesnost, zručnost a znalost bezpečného a přitom rychlého zacházení s vysokozdvižným vozíkem. Jednou z nich bylo bowlingové utkání, kde byla zásadní vynikající souhra celého týmu. Preciznost pak byla velmi důležitá při přemisťování láhví naplněných vodou či manipulací s modely vozíčků, jež byly připevněny na vidlicích velkého vozíku.

„Jsme hrdi, že se našim závodníkům podařilo v tak silné mezinárodní konkurenci předvést své kvality. Disciplíny, ve kterých naši závodníci uspěli, ukazují jejich schopnosti a dovednosti, bez kterých by se při své každodenní náročné práci neobešli. Nejdůležitější přitom není rychlost jízdy s vozíkem. Vyšší důraz je kladen na obratnost, přesnost a bezpečný provoz bez nehod a úrazů. A to je pro nás podstatné," říká Martin Petřík, vedoucí oddělení marketingu Linde Material Handling Česká republika.

Linde Material Handling GmbH
Linde Material Handling GmbH je členem KION GROUP a patří mezi nejpřednější světové výrobce vysokozdvižných a skladových vozíků a dodavatele řešení a služeb pro intralogistiku. Společnost má svou síť pro prodej a servis ve všech důležitých regionech více než 100 zemí. Ve fiskálním roce 2018 zaznamenala Linde MH EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) celkové příjmy ve výši přibližně 3,3 mld. eur a zaměstnávala celkem cca 11 600 zaměstnanců. Celosvětové prodeje vozíků Linde v roce 2018 přesáhly 135 tis. kusů.

Pro více informací kontaktujte:
Linde Material Handling Česká republika s.r.o.
Ing. Martin Petřík
Vedoucí oddělení marketingu
tel.: +420 271 078 233
e-mail: martin.petrik@linde-mh.cz
www.linde-mh.cz

Crest Communications a.s.
Radka Langrová Kerschbaumová
Account Manager
mob.: +420 733 185 662
e-mail: radka.kerschbaumova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Prílohy

Obrázky
Radek Fiala, druhý v pořadí jednotlivců_upravena.jpg
Radek Fiala, druhý v pořadí jednotlivců
SC2019_WM21.jpg
Stapler Cup
SC2019_WM29.jpg
Stapler Cup
Stapler Cup - vyhlášení výsledků jednotlivců_upraveno.jpg
Stapler Cup - vyhlášení výsledků jednotlivců
Zleva Tomáš Patočka, Radek Fiala, Koloman Gabčo_upravena.jpg
Zleva Tomáš Patočka, Radek Fiala, Koloman Gabčo
Súčasní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.