SK CZ EN

ZAŽIJTE VŮNI A CHUŤ ORIENTU S LIMITOVANOU EDICÍ EMCO MYSLI NA ZDRAVÍ

Publikované dňa: 4. 11. 2009 22:23 EMCO

Okořeňte si v předvánočním období svoji snídani nebo svačinu. Společnost Emco přichází na trh s limitovanou edicí chuťově výrazných křupavých Emco Mysli na zdraví Orient. Směs křupavých ovesných vloček je okořeněna zázvorem, koriandrem, skořicí a černým pepřem. Chuť dalekých zemí dotváří exotické ovoce, datle a meruňky.

„Na základě úspěšnosti předchozích limitovaných edic Emco Mysli na zdraví jsme se rozhodli pro uvedení další novinky, která se hodí nejen pro předvánoční období," říká Petra Farkašová, vedoucí marketingu Emco. „Touto edicí chceme přinést na český trh další netradiční a chuťově zajímavé müsli. Nechali jsme se inspirovat zeměmi Orientu, které jsou proslulé nepřeberným množstvím lákavě voňavého koření rozličných barev a chutí," dodává Petra Farkašová.

Doporučená MOC je: 39,90 Kč

Limitovaná edice Emco Mysli na zdraví Orient obsahuje kromě zdraví prospěšných ovesných vloček také koření - koriandr, zázvor, skořici a černý pepř. Díky této směsi koření vyniká netradiční a zajímavou chutí, která zaujme nejen milovníky exotických příchutí, ale také všechny, kteří si budou chtít vyzkoušet něco nového. Do směsi jsou také přidané datle, které jsou sladkým přírodním doplňkem a sušené meruňky, které jsou díky obsaženému hořčíku vhodné pro správnou činnost svalstva a srdce.
Limitovanou edici Mysli na zdraví Orient lze koupit v 300gramovém balení.

Něco málo o koření:

Koriandr omezuje růst bakterií, povzbudivě působí na činnost žaludku i střev. Podle indických pramenů zvyšuje činnost mozku a tiší migrénu.

Zázvor je jedním z nejoblíbenějších koření na světě. Pomáhá mírnit potíže při chřipce, rýmě a uklidňuje a zmírňuje bolesti hlavy. Příjemně voní a chutná. Pomáhá relaxovat - při přičichnutí k naříznutému oddenku Vás vůně zanese až do dalekých exotických krajin.

Skořice byla v antickém Řecku oblíbeným prostředkem na hojení ran, protože má výrazné antimikrobiální účinky. V ranném středověku se využívala při nachlazení, teplotě, trávicích obtížích a poruchách menstruace. Teprve v pozdním středověku začala být využívána jako koření, které se stalo díky své chuti a vůni velice oblíbeným.

Černý pepř v mírných dávkách stimuluje trávení, údajně podporuje srdeční činnost a podle nepotvrzených údajů je afrodiziakem.

________________________________________________________________ Emco s.r.o. - přední česká společnost s více než patnáctiletou tradicí. Patří mezi největší české výrobce a distributory potravin. Nejprodávanějším produktem společnosti je Emco Mysli na zdraví. Na českém trhu zaujímá Emco s těmito výrobky výsadní postavení s podílem přes 50 %. Emco má celkem tři výrobní závody - v Bohumíně, v Brně a v Hrdlech. Společnost Emco je držitelem certifikátů ISO 9001:2000, BRC a HACCP. Dále certifikátů „KLASA", ocenění „Obal roku 2004" za „Müsli mix" a „Nejlepší novinka roku 2006" za „Emco müsli sušenky". Emco cereálie jsou známy ve více než 35 zemích světa.


Pro více informací kontaktujte:
Crest Communications a.s.
Kateřina Řeháková
Account Director
tel.: + 420 222 927 114
e-mail: katerina.rehakova@crestcom.cz

Crest Communications a.s.
Martina Kloudová
Account Executive
tel.: + 420 222 927 120
gsm : + 420 731 613 608
e-mail: martina.kloudova@crestcom.cz

Prílohy

Obrázky
image.jpg
image.jpg
mysli_orient.jpg
mysli_orient.jpg
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.