SK CZ EN

AGENTURA PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A AGENTURA CZECHINVEST POSILUJÍ SPOLUPRÁCI V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Publikované dňa: 30. 9. 2015 2:53 INVEST MORE 2015

Podpora příchodu nových investorů a vytváření pracovních míst v Moravskoslezském kraji nabývá na intenzitě. Krajská Agentura pro regionální rozvoj a vládní Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest chtějí společně dosahovat ještě lepších výsledků.

Proto Ředitelka Agentury pro regionální rozvoj (ARR) Petra Chovanioková a generální ředitel CzechInvestu Karel Kučera 30. září podepsali memorandum o úzké spolupráci při rozvoji investic a investičního prostředí v Moravskoslezském kraji. Díky memorandu dojde k úzké provázanosti aktivit a k operativní výměně informací, která je nezbytná pro efektivní podporu příchodu investorů do kraje.

„Usilujeme o to dát investorům prvotní informace, vyhledáváme a nabízíme volné plochy, kde se mohou investoři zasídlit, zprostředkováváme jednání s majiteli ploch a realizujeme další aktivity pro investory. Těmito kroky chceme posílit jak ekonomický rozvoj kraje, tak i vznik nových pracovních míst," vysvětlila iniciativu ředitelka ARR Petra Chovanioková.

„Z deseti nejvýznamnějších investic zprostředkovaných agenturou CzechInvest v loňském roce v rámci celé České republiky čtyři zamířily do Moravskoslezského kraje. Zdůraznil bych však, že agentura CzechInvest musí ke všem regionům České republiky přistupovat stejně. Firmy se při umístění investice rozhodují výhradně podle vlastních kritérií a my jim podle nich pomáháme hledat ideální variantu. Atraktivitu dané lokality určuje její poloha, infrastruktura, pracovní síla a další investiční výhody pro danou oblast. Z hlediska těchto parametrů je Moravskoslezský kraj pro investory velmi zajímavý," dodal generální ředitel CzechInvestu Karel Kučera.

Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.