SK CZ EN

SPOLEČNOST MILLAMINIS ZASTUPUJE PŘEDNÍ EVROPSKOU ZNAČKU PLASTOVÝCH HRAČEK

Publikované dňa: 12. 11. 2015 10:20 MILLAMINIS

Česká společnost millaminis s.r.o., která letos na podzim uvedla na trh dětskou stavebnici pro malé děti, se stala výhradním zástupcem významné evropské značky WADER WOŹNIAK pro Českou republiku. Pod touto značkou se vyrábí plastové hračky pro nejmenší již po 25 let.

To, že i po krátkém působení na trhu se stala právě naše společnost obchodním zástupcem známé a tradiční značky, považujeme za velký úspěch. A zároveň i výzvu," říká Radim Neuman, obchodní a marketingový ředitel společnosti millaminis s.r.o. „Věříme, že naše zastoupení značky WADER WOŹNIAK povede k dobrým obchodním výsledkům a oboustranné spokojenosti," dodává Radim Neuman.

Výrobce hraček "WADER-WOŹNIAK sp. z o.o." byl založen v roce 1990 jako společný podnik rodinných firem s dlouholetou tradicí - německé firmy „Hermann Wader Spielwarenfabrik" a polské společnosti, kterou založil Ryszard Woźniak. Spojením zkušeností obou rodin dostává společnost nový impulz, díky čemuž se rychle stává největším výrobcem plastových hraček v Polsku. Po celou dobu existence firmy kladou její majitelé velký důraz na zajištění nejvyšší kvality a bezpečnosti při použití hraček.

Společnost WADER WOŹNIAK ve svém portfoliu nabízí přes 200 modelů hraček, exportuje do více než 70 zemí světa. Pro Českou republiku si jako svého nového výhradního odběratele zvolila společnost millaminis s.r.o., jež byla založena českým konstruktérem a designérem Milošem Hábou. Millaminis bude nový sortiment zastupovat na nezávislém trhu, v e-shopech, ale i v obchodních sítích, zaměřených na dětské hračky. A to například v obchodech POMPO, WIKY, Bambule, Sparkys či HM Studio.

O společnosti millaminis, s.r.o.:

Společnost millaminis s.r.o. vznikla v roce 2012 a byla založena úspěšným českým konstruktérem a designérem hraček, Milošem Hábou. Ten po mnoha letech působení ve světě hračkářského průmyslu na domácí i mezinárodní půdě dospěl k rozhodnutí vyvinout a uvést na trh vlastní produkt, který ponese nejen jeho nápad, ale i jeho jméno. Po překonání mnoha úskalí a dovedení výroby produktu k dokonalosti, vznikla stavebnice pro nejmenší, která naplňuje nejen všechny představy celého týmu společnosti, ale přináší na hračkářský trh originální český výrobek, který v současnosti nemá přímou konkurenci. Více informací naleznete na: www.millaminis.com

Licence Friends on the MoveTM je rovněž nápadem Miloše Háby. Jedná se o vlastní zábavný ale zároveň i naučný licencovaný koncept, který ožije společně s produkty Millaminis. Zvířátka ve stavebnicích nahrazují osoby, které se během svého putování poznávají s dalšími zvířecími kamarády. Hlavními postavami jsou hrošík, krokodýl, žirafa a opičák.


Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Michaela Tomková
Tel.: +420 222 927 111,
Gsm: +420 731 613 608
e-mail: michaela.tomkova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Súčasní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.