SK CZ EN

LEXXUS REAGUJE OTEVŘENÍM SPECIALIZOVANÉHO ODDĚLENÍ NA BOOM VÝSTAVBY NOVÝCH RODINNÝCH DOMŮ

Publikované dňa: 8. 2. 2016 12:40 LEXXUS

V posledních měsících znovu vzrůstá nabídka pozemků a nových projektů rodinných domů, kterými developeři reagují na zvýšenou poptávku zájemců. V reakci na to LEXXUS rozšířil své portfolio těchto nemovitostí a otevřel nové oddělení prodeje se zaměřením na pozemky pro rezidenční výstavbu a na rodinné domy v developerských projektech. Komplexní realitní servis bude obstarávat úzce specializovaný tým odborníků s více než 10letou znalostí rezidenčního trhu v Praze a okolí.

V loňském roce pokračoval růst cen nemovitostí. Podle HB Indexu za třetí čtvrtletí loňského roku se zvyšovaly ceny pozemků, bytů i rodinných domů. Tento faktor vyvolal spolu s nedostatkem bytové výstavby a s rekordně nízkými sazbami hypotečních úvěrů zvýšení poptávky, na nějž zareagovaly developerské společnosti posílením nabídky především řadových domů, většinou v energeticky úsporné kategorii B. „Sestavili jsme nový specializovaný tým makléřů, kteří mají bohaté zkušenosti s realitním trhem rodinných domů. Ten se vyznačuje určitými specifiky, a proto je nutné k němu přistupovat jinak než k trhu s byty. Pokud se klient obrátí na odborníka, který mu zajistí celkový poradenský, finanční a právní servis, získá ideální dům pro rodinné bydlení a navíc pro něj bude tato investice z dlouhodobého hlediska výhodná," konstatuje Denisa Višňovská, partner LEXXUS.

V současné době má realitní kancelář LEXXUS ve svém portfoliu širokou nabídku rodinných domů a pozemků. Ta se neustále rozšiřuje o další projekty v oblíbených pražských čtvrtích či lokalitách na hranici hlavního města, které zajistí svým majitelům příjemné bydlení a ze kterých si vybere i nejnáročnější klient. „Mezi naše nejaktuálnější projekty patří Rodinné domy Přezletice, Top´ Rezidence - Šárecké údolí, Beranka nebo Zahrady Roztoky, které již brzy uvedeme do prodeje. Jedná se převážně o nízkoenergetické stavby, které se vyznačují dobrou dopravní dostupností do centra Prahy a kompletní občanskou vybaveností. Na konci ledna bylo zkolaudováno osm rodinných domů v Praze 4 - Cholupicích s jednotnou dispozicí 5+kk a v nejbližších dnech proběhne kolaudace patnácti rodinných domů v Praze 9 - Vinoři. Oba projekty jsou umístěny v blízkosti krásných přírodních zákoutí pro aktivní odpočinek a relaxaci, Ctěnického háje a Modřanské rokle," popisuje Denisa Višňovská.

V souvislosti s otevřením nového oddělení bude realitní kancelář LEXXUS pořádat pro své klienty a potenciální kupující 9. dubna slavnostní sobotní brunch s programem pro celou rodinu, kde nebudou chybět animátoři pro děti hostů. Akce s podtitulem „Přivítejte jaro v novém domě" je specializovaná výhradně na rodinné domy v developerských projektech po celé Praze. Profesionální tým makléřů zájemcům představí kompletní nabídku rodinných domů LEXXUS a kdo se rozhodne ke koupi, získá v rámci akce slevu ve výši minimálně 50 000 Kč.


Realitní společnost LEXXUS

Realitní kancelář LEXXUS nabízí širokou nabídku nových bytů, novostaveb v developerských projektech, rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Již více než dvě desítky let se specializuje a je největší prodejce nových bytu v Praze. Lexxus je oblíbenou volbou náročných klientů požadujících vysokou kvalitu služeb a nabídky. V portfoliu společnosti jsou nové rezidenční projekty, nové byty a domy, second hand novostavby, rodinné domy na prodej i luxusní nemovitosti k prodeji či pronájmu. Dále pod značkou Lexxus Norton zajišťuje prodej či pronájem výhradně luxusních, nadstandardních rezidenčních nemovitostí v nejlepších lokalitách Prahy a okolí.

Kontakt


Mgr. Denisa Višňovská

Partner LEXXUS
Email: pr@lexxus.cz
Telefon: +420 221 111 999
www.lexxus.cz


PR agentura Crest Communications


Marcela Kukaňová
Email: marcela.kukanova@crestcom.cz
Telefon: +420 731 613 618

Marie Cimplová
Email: marie.cimplova@crestcom.cz
Telefon: +420 222 927 128, 731 613 602

Tiskové středisko: www.crestcom.cz

Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.