NAVŠTIVTE FAN ZONE V OC QUADRIO

Publikované dňa: 14. 6. 2016 10:10 OBCHODNÍ CENTRUM QUADRIO

V prvním patře Obchodního centra Quadrio na Národní třídě můžete nově navštívit Fan Zone Českého olympijského týmu. Ta je otevřena nejen všem fanouškům letních olympijských her, ale i samotným olympionikům. Návštěvníci si tu mohou zakoupit oblečení z Rio olympijské kolekce 2016 a na vlastní oči spatřit nejnovější pohyblivé plastiky Davida Černého inspirované osobností Emila Zátopka, které poletí do Brazílie společně se sportovci.

Do 26. června je ve fanouškovské zóně k vidění výstava o novém komiksu Zátopek, který vytvořil přední český kreslíř Jaromír Švejdík alias Jaromír 99 a scénárista Jan Novák. Ve čtvrtek 23. června se zde bude u příležitosti oslav Mezinárodního olympijského dne konat křest knihy Dany Zátopkové „Dana a Emil Zátopkovi - Náš život pod pěti kruhy.

Návštěvníci OC Quadrio se mohou v průběhu léta setkat se svými sportovními idoly. Sportovci, kteří se kvalifikují na letní olympijské hry, budou v průběhu července a srpna ve Fan Zone fasovat oficiální Rio olympijskou kolekci 2016. Při této příležitosti proběhnou pravidelné autogramiády a doplňkové akce.

Program společných akcí ČOV a OC Quadrio je k nalezení na FB Olympijský tým nebo na webu www.fandimevquadrio.cz

OC Quadrio je podporovatelem Českého olympijského týmu v letech 2016 - 2018, zůstane tedy místem pro setkávání s Českým olympijským týmem a jeho aktivitami v centru Prahy nejen během letních měsíců. V průběhu celého roku jsou na programu pravidelné akce zaměřené na české fanoušky. Ti se mohou těšit na autogramiády, křty knih, výstavy i osvětové akce určené mladým sportovcům a dětem.

Multifunkční komplex Quadrio se nachází nad stanicí metra Národní třída. Prosklená budova s pozoruhodnou architekturou nabízí obchodní prostory o rozloze 8 500 m2, kanceláře o celkové velikosti 16 400 m2 a 250 parkovacích míst. Čtyřpatrová nákupní galerie s více než šedesáti obchody se stala oblíbeným místem v samém centru Prahy, kde lidé tráví čas při obědech, pracovních schůzkách i každodenních nákupech. Součástí OC Quadrio je i venkovní prostranství s pohyblivou skulpturou od umělce Davida Černého, která představuje hlavu významného spisovatele Franze Kafky. www.quadrio.cz

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Daniel Sommer
Account Executive
Tel.: +420 222 927 107
Gsm : +420 778 543 041
e-mail: daniel.sommer@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Prílohy

Obrázky
Fan Zone Českého olympijského týmu_01.jpg
Pohyblivé plastiky Davida Černého inspirované osobností Emila Zátopka
Fan Zone Českého olympijského týmu_02.jpg
Interiér Fan Zone Českého olympijského týmu v OC Quadrio
Fan Zone Českého olympijského týmu_03.jpg
Interiér Fan Zone Českého olympijského týmu v OC Quadrio
Súčasní klienti
Referenční klienti
A LA MAISONAERO VODOCHODY AEROSPACEANTRACITAULÍK FIŠER ARCHITEKTIBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST OF REALTYBIDLI V RODOVĚBOLTON CZECHIA, RIO MARE, BOROTALCOBONATRANS GROUPCARBONEGCENTRAL PARK PRAHACON CSCONTERACRESCONCTPCYRRUS FXČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDi5 ARCHITEKTI INŽENÝŘIDRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVYDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMA DATAFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHSBCImperium FinanceITT OSTRAVAJESTICO + WHILESJET INVESTMENTJRD/JRD GROUPKB PENZIJNÍ SPOLEČNOSTKB SMARTPAYKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOMERČNÍ BANKAKOMERČNÍ POJIŠŤOVNALEXXUSLIEGL & DACHSERLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALINDABLINDE MATERIAL HANDLINGLUSQM.L. MORANMANSITO DEVELOPMENTMANUTAN s.r.o.MILLAMINISMILLENIUM TECHNOLOGIESMIPIMMODRÁ PYRAMIDA STAVEBNÍ SPOŘITELNAMORAVSKOSLEZSKÝ PAKT ZAMĚSTNANOSTIMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBERMEYER HELIKAOBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOBJEDNÁMEOKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA OPAVAOUTLET ARENA MORAVIAP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPIONEER INVESTMENTS ČRPLANRADAR SLOVENSKOPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTER HAHNSCHWARZKOPF PROFESSIONALSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WATERSVAZ VÝROBCŮ VLNITÝCH LEPENEKSWIETELSKY REAL ESTATEŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTThePrime Real Estate GalaTINY COMPANYTK DEVELOPMENTTOUAXTREI REAL ESTATEWOLF THEISS