SK CZ EN

DARAMIS POŘÁDÁ DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V REZIDENČNÍM PROJEKTU TRIO RESIDENCE. PROJEKT BUDE DOKONČEN LETOS V LÉTĚ, AKTUÁLNĚ JE PRODÁNO 81% BYTŮ

Publikované dňa: 15. 6. 2015 9:14 DARAMIS

V sobotu 20. června 2015 od 9.30 do 13 hodin otevře společnost Daramis široké veřejnosti vzorový byt v projektu Trio Residence.

Trio Residence v lokalitě pražského Zličína sestává ze tří bytových domů s 58 byty o velikosti od 1+kk do 4+kk. Ke každému bytu náleží balkon a sklepní kóje, byty v 1. nadzemním podlaží mají kromě toho k dispozici i vlastní předzahrádku. V prodeji jsou nejenom bytové jednotky s balkonem, ale i s prostornou terasou.

„Projekt vychází vstříc současným požadavkům na bydlení, a proto nabízí budoucím obyvatelům kromě příjemného a funkčního zázemí také dětské hřiště a privátní park. Aktivní životní styl umožní i nedaleká cyklostezka a rozsáhlý městský park, kde každý může využívat benefitů klidné a přitom jednoduše dostupné lokality s maximální občanskou vybaveností," říká Martin Vachek, ředitel marketingu a prodeje společnosti Daramis.

Lokalita, ve které se Trio Residence nachází, disponuje širokými nákupními možnostmi, od drobných obchůdků a poboček velkých řetězců až po nákupní centrum Metropole Zličín. Ta nabízí kromě mnoha nákupních alternativ rovněž široké možnosti zábavy včetně multikina nebo fitness centra. Přímo před bytovým projektem se nachází zastávka autobusu, kterým se jeho obyvatelé dostanou za několik minut ke stanici metra B, odkud je to 20 minut jízdy do centra města.

www.daramis.com

www.trioresidence.cz

Společnost Daramis byla založena v roce 2000, předmětem její činnosti je nákup, výstavba a správa rezidenčních a komerčních nemovitostí. Doposud firma dokončila 10 realitních projektů s cca 1 200 byty a aktuálně probíhají přípravné práce na nových rezidenčních projektech o zhruba 2 800 bytech. Mezi dokončené projekty Daramis patří např. bytové projekty Sedmikráska, Nad Motolským Hájem I a II, Rezidence Tupolevova I a II, River Lofts a Nad Vltavským údolím. Kromě rezidenčních má Daramis ve svém portfoliu i komerční projekty (např. Kodaňská Office Centre) a hotely (Parkhotel Praha).

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Jana Bakešová
Account Manager
tel.: + 420 222 927 111
gsm : + 420 731 613 604
e-mail: jana.bakesova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Prílohy

Obrázky
Trio Rezidence_foto.jpg
Trio Rezidence_foto.jpg
Trio Rezidence_vizualizace_foto_01.jpg
Trio Rezidence_vizualizace_foto_01.jpg
Trio Rezidence_vizualizace_foto_02.jpg
Trio Rezidence_vizualizace_foto_02.jpg
Trio Rezidence_vizualizace_foto_03.jpg
Trio Rezidence_vizualizace_foto_03.jpg
Súčasní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.