SK CZ EN

DACHSER EVROPSKÉ CHEMICKÉ DNY SE KONALY V PRAZE

Publikované dňa: 28. 6. 2016 14:48 DACHSER CZECH REPUBLIC

Na začátku června se již po osmé uskutečnily Evropské chemické dny, interní setkání odborníků na chemickou logistiku společnosti DACHSER. Specialisté tohoto mezinárodního logistického providera z osmi různých zemí a zástupci korporátní divize „Corporate Solutions, Research & Development“ (Korporátní řešení, výzkum a vývoj) na něm diskutovali o inovativních řešeních v oblasti chemické logistiky.

Pravidelné setkání specialistů společnosti DACHSER zahájil generální ředitel společnosti DACHSER Czech Republic Ing. Petr Kozel, který představil místní specifika a strategii. Poté čekaly na účastníky dva dny nabité novými informacemi o speciálním řešení Chem-Logistics. V průběhu setkání byl představen i nový eLearningový program pro zaměstnance, který bude od podzimu letošního roku přístupný hned v osmi jazycích a bude nabízet informace o tomto řešení vyvinutém speciálně pro přepravu výrobků podléhajících Dohodě ADR.
Účastníci měli rovněž možnost prohlédnout si distribuční centrum jednoho z nejvýznamnějších zákazníků DACHSERU v České republice v oblasti chemické logistiky - společnosti NCH. Ta je světovým lídrem ve výrobě chemických produktů určených například pro průmyslovou ochranu, údržbu a čištění povrchů, úpravu vody a dalších a v současné době své výrobky prodává v 55 zemích světa. DACHSER je jedním z jejích nejvýznamnějších logistických providerů v Evropě.


Základní informace o společnosti DACHSER v České republice

DACHSER působí na trhu logistiky a zasilatelství již od roku 1992, kdy byla založena společnost E.S.T. a.s., poskytující služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní kamionové spedice, skladování a celních služeb. Portfolio společnosti bylo postupně rozšířeno i o služby v oblasti letecké a námořní dopravy. V roce 2004 se E.S.T. stala exkluzivním partnerem společnosti DACHSER pro Českou republiku, v roce 2006 uzavřela smlouvu o joint venture s mezinárodním poskytovatelem logistických služeb DACHSER a začala vystupovat pod jménem DACHSER E.S.T. a.s. Proces integrace byl završen rozhodnutím o přejmenování společnosti na DACHSER Czech Republic a.s. s účinností od 1. 1. 2010.
DACHSER disponuje více než 50 000 m² distribučních a překládkových skladových ploch po celé republice. Ve svých osmi pobočkách (v Kladně, Ostravě, Brně, Břeclavi, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Praze a na pobočce DACHSER Cargoplus) v současné době zaměstnává téměř 500 lidí.

Základní informace o skupině DACHSER

Rodinná společnost DACHSER se sídlem v německém Kemptenu je předním poskytovatelem logistických služeb v Evropě. Dachser poskytuje komplexní přepravní logistiku, skladování a individuální zákaznické služby ve třech obchodních divizích: DACHSER European Logistics, DACHSER Food Logistics a DACHSER Air & Sea Logistics. Nabídku doplňují další služby jako kontraktní logistika, konzultace a poradenství a specifická řešení přizpůsobená na míru jednotlivým odvětvím. Díky komplexní dopravní síti jak v Evropě, tak i v zámoří a informačním technologiím, které jsou plně integrovány do všech systémů, poskytuje DACHSER inteligentní logistická řešení po celém světě. V současnosti zaměstnává 26 500 lidí ve 428 pobočkách ve 43 zemích světa. Za rok 2015 zrealizoval přepravu 78,1 milionu zásilek. Celkový obrat koncernu DACHSER v roce 2015 činil 5,64 miliardy eur. Pro více informací navštivte www.dachser.cz.

Pro více informací prosím kontaktujte:

DACHSER Czech Republic a.s.
Ing. Jan Polter, MBA
Obchodní a marketingový ředitel
tel.: +420 312 291 842
e-mail: jan.polter@dachser.com
www.dachser.cz

DACHSER Czech Republic a.s.
Ing. Tereza Valentová
Marketing & PR
tel.: +420 312 291 880
e-mail: tereza.valentova@dachser.com
www.dachser.cz

Crest Communications a.s.
Andrea Pitronová
Account Director
tel.: +420 222 927 111
e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Prílohy

Obrázky
Chem_day_1.jpg
Účastníci DACHSER Evropských chemických dnů v distribučním centru společnosti NCH
Chem_day_2.jpg
Účastníci DACHSER Evropských chemických dnů na prohlídce areálu DACHSER Kladno
Chem_day_3.jpg
DACHSER Evropské chemické dny – předávání ocenění za projektová řešení
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.