SK CZ EN

SVAČINY BEZ "E" PRO MALÉ I VELKÉ ŠKOLÁKY

Publikované dňa: 4. 8. 2015 10:37 DRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVY

Každý rodič jistě potvrdí, jak náročné je každý den hledat inspiraci na snídani nebo školní svačinu pro své děti. Aby jídlo splňovalo požadavky správné výživy a ještě chutnalo mlsným ratolestem je někdy dost těžký úkol. I na tyto případy myslí Drůbežářský závod Klatovy, který má ve své nabídce kvalitní kuřecí uzeniny s vysokým podílem masa a nízkým obsahem tuku i soli. Jejich jakost potvrzují i získaná ocenění národní značky kvality KLASA.

„Snažíme se na trh přinášet takové uzeniny, které mohou bez obav konzumovat i mladší spotřebitelé. Proto klademe důraz na vysoký podíl masa a absenci konzervantů, dusitanů a barviv," říká Ing. David Bednář, generální ředitel společnosti Drůbežářský závod Klatovy. „Ideální šunkou pro snídani nebo svačinu je náš prémiový výrobek „Kuřecí šunkový EXTRA bez E", který obsahuje 93 % masa z kuřecích prsou a je zcela bez přídatných látek," dodává Ing. David Bednář.

Již brzy začne nový školní rok a tedy čas svačin a ranního shonu. Při přípravě snídaní a chystání svačin je velmi důležité myslet na to, že strava má být pestrá, vyvážená a nejlépe z čerstvých surovin. Proto jsou tak oblíbené různé variace baget, sendvičů i obložených chlebů. Jednou z ideálních přísad může být právě kvalitní kuřecí uzenina. Drůbežářský závod Klatovy ve svém portfoliu nabízí vybrané prémiové produkty, které byly oceněny národní značkou kvality KLASA.

„Kuřecí šunkový salám EXTRA bez E" je zauzený výrobek bez lepku, jehož devízou je vysoký 93% podíl masa z kuřecích prsou. Díky velmi nízkému obsahu tuku je vhodný při redukčních dietách. Chemické přísady, barviva a konzervanty jsou nahrazeny nealergenními přírodními látkami.

„Kuřecí dětský junior bez E" a „Kuřecí dětské párky bez E" jsou jemné uzeniny s veselou etiketou, které jsou vyrobeny speciálně pro děti a rovněž neobsahují barviva ani konzervanty. Chemické látky, které běžně zvýrazňují chuť, zvyšují vaznost vody a pevnost výrobku jsou nahrazeny přírodní amarantovou moukou, výtažkem třešně Acerola a kvasničnými extrakty. Amarant neboli laskavec je obilovina, která má nejvyšší obsah vlákniny a proteinů ze všech obilovin. „Kuřecí dětské párky bez „E" obsahují 68 % kvalitní kuřecí svaloviny s nízkým podílem tuku a vysokou nutriční hodnotu.

Zejména ti nejmladší jistě ocení, když rodiče zapojí trochu fantazie a připraví jim svačinku kreativní formou. Různé tvary, oblíbená zvířátka, pohádkové postavičky či nápadité ozdoby udělají z běžné svačiny nezapomenutelný zážitek.

O společnosti Drůbežářský závod Klatovy a.s.:
Drůbežářský závod Klatovy a.s. je druhým největším zpracovatelem kuřecího masa a výrobcem uzenin z kuřecího masa v České republice. Měsíční produkce je v objemu 2 000 t kuřecího masa a 750 t masných výrobků. Česká kvalita našich potravin směle konkuruje potravinářským závodům v zemích EU. Společnost obchoduje s více než 3000 odběrateli z tuzemska i zahraničí s výrobky vlastní produkce. Nabízený sortiment je částečně obohacen také přikoupeným zbožím (slepice, kachny, husy, aj.). Drůbežářský závod Klatovy a.s. také provozuje jídelnu Slávie na klatovském náměstí, kde si zákazníci mohou pochutnat na cenově dostupných pokrmech, především z kuřecího masa vlastní produkce. Drůbežářský závod Klatovy a.s. zaměstnává 600 lidí. Více informací naleznete na: www.dzklatovy.cz

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Hana Machová
Tel.: +420 222 927 111
Gsm.: +420 731 188 066
E- mail: hana.machova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Crest Communications, a.s.
Michaela Tomková
Tel.: +420 222 927 111
Gsm.: +420 731 613 608
E- mail: michaela.tomkova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Prílohy

Obrázky
DZK_vyrobky 1.jpg
DZK_vyrobky 1.jpg
DZK_vyrobky 2.jpg
DZK_vyrobky 2.jpg
Parecky image.jpg
Parecky image.jpg
Snidane_image.jpg
Snidane_image.jpg
Súčasní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.