SK CZ EN

DACHSER ROZŠÍŘIL SPOLUPRÁCI SE SPOLEČNOSTÍ HEMPEL V MAĎARSKU

Publikované dňa: 19. 9. 2016 13:24 DACHSER CZECH REPUBLIC

Mezinárodní logistický provider DACHSER nově zajišťuje pro společnost Hempel, předního světového výrobce průmyslových barev, distribuci nebezpečného zboží sběrnou službou po celém Maďarsku. Po přímých dodávkách produktů z výroby v České republice se spolupráce rozšířila i na zásobování maďarského trhu z konsignačního skladu Hempelu v Budapešti.

DACHSER poskytuje logistické služby společnosti Hempel již od roku 2006 a výrobky distribuuje sběrnou službou po České republice, na Slovensko a do Maďarska. Nově převzal DACHSER v Maďarsku také dodávky sběrnou službou z konsignačního skladu Hempelu v Budapešti, který slouží k pokrytí okamžitých potřeb maďarského trhu. Výrobky společnosti Hempel zahrnují barvy pro loďařský průmysl, logistické a průmyslové budovy či stavby dopravní infrastruktury, jako jsou například mostní konstrukce a také vodou ředitelné barvy určené pro interiérové nátěry. Většina výrobního sortimentu musí být přepravována v souladu s Evropskou dohodou o mezinárodní silniční přepravě nebezpečných věcí (ADR).

„Těší nás, že jsme se osvědčili natolik, že nám náš zákazník, společnost Hempel, umožňuje růst společně s ním a rozšířit poskytované portfolio i o další služby v Maďarsku,“ říká Ing. Jan Polter, MBA, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a. s., a dodává, „naši kolegové z Maďarska tak navázali na léta úspěšné spolupráce v exportech z České republiky.“

DACHSER má v Maďarsku ve městě Pilisvörösvár poblíž Budapešti, nejmodernější sklad pro nebezpečné zboží, splňující SQAS (Systém hodnocení bezpečnosti a kvality) v přepravních a skladovacích službách, a také místní síť sběrné služby je uzpůsobená pro přepravu nebezpečného zboží. „Díky vlastním IT systémům umožňují naše on-line nástroje kontrolu kompatibility zboží přepravovaného v jedné soupravě a zároveň nabízí i vysoký uživatelský komfort pro zákazníky, ať už jde o snadné zadávání zakázek na přepravu nebo sledování zásilek v reálném čase. To všechno samozřejmě využívá i Hempel pro tzv. národní distribuci po celém Maďarsku,” vysvětluje Jan Polter.

„Společnost DACHSER je pro nás partnerem, který realizuje naše představy o kvalitních logistických službách přesně tak, jak jsme se dohodli. Ačkoliv se to nezdá, kvalita a férový přístup jsou na trhu stále nedostatkovým zbožím, proto si spolupráce s DACHSEREM ceníme,“ říká Ing. Alexander Popély, obchodní ředitel Hempel (Czech Republic) s.r.o.

Společnost Hempel má v Maďarsku silné zastoupení a její barvy zdobí například fotbalový stadion GROUPAMA ARENA v Budapešti, přístav Gönyü u Györu nebo nově plavecký stadion Dagály v Budapešti. Ten se staví na Margaretině ostrově na Dunaji, jeho fasáda má tvar zlatých vln a příští rok bude hostit Mistrovství světa plaveckých sportů.

Základní informace o společnosti DACHSER v České republice

DACHSER působí na trhu logistiky a zasilatelství již od roku 1992, kdy byla založena společnost E.S.T. a.s., poskytující služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní kamionové spedice, skladování a celních služeb. Portfolio společnosti bylo postupně rozšířeno i o služby v oblasti letecké a námořní dopravy. V roce 2004 se E.S.T. stala exkluzivním partnerem společnosti DACHSER pro Českou republiku, v roce 2006 uzavřela smlouvu o joint venture s mezinárodním poskytovatelem logistických služeb DACHSER a začala vystupovat pod jménem DACHSER E.S.T. a.s. Proces integrace byl završen rozhodnutím o přejmenování společnosti na DACHSER Czech Republic a.s. s účinností od 1. 1. 2010.

DACHSER disponuje více než 50 000 m² distribučních a překládkových skladových ploch po celé republice. Ve svých osmi pobočkách (v Kladně, Ostravě, Brně, Břeclavi, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Praze a na pobočce DACHSER Cargoplus) v současné době zaměstnává téměř 500 lidí.

Základní informace o skupině DACHSER

Rodinná společnost DACHSER se sídlem v německém Kemptenu je předním poskytovatelem logistických služeb v Evropě. Dachser poskytuje komplexní přepravní logistiku, skladování a individuální zákaznické služby ve třech obchodních divizích: DACHSER European Logistics, DACHSER Food Logistics a DACHSER Air & Sea Logistics. Nabídku doplňují další služby jako kontraktní logistika, konzultace a poradenství a specifická řešení přizpůsobená na míru jednotlivým odvětvím. Díky komplexní dopravní síti jak v Evropě, tak i v zámoří a informačním technologiím, které jsou plně integrovány do všech systémů, poskytuje DACHSER inteligentní logistická řešení po celém světě. V současnosti zaměstnává 26 500 lidí ve 428 pobočkách ve 43 zemích světa. Za rok 2015 zrealizoval přepravu 78,1 milionu zásilek. Celkový obrat koncernu DACHSER v roce 2015 činil 5,64 miliardy eur. Pro více informací navštivte www.dachser.cz.

Základní informace o společnosti Hempel

Společnost Hempel je předním světovým dodavatelem nátěrových hmot pro průmysl, lodě, kontejnery a jachty a dekorativních nátěrů. Zaměřuje se na výzkum a vývoj pokrokových výrobních technologií a profesionální poradenství v oblasti nátěrových hmot a svým zákazníkům pomáhá prodloužit životnost i pěkný vzhled jejich majetku. Vždy se snaží pro své zákazníky vytvořit nadstandardní přidanou hodnotu. Společnost věří, že odvětví nátěrových hmot by mělo přispívat k vytvoření lepšího životního prostředí. Proto investuje do pokrokových, vodou ředitelných výrobků a do inovativních technologií s cílem pomoci zákazníkům snížit spotřebu paliv, omezit emise a splnit jejich cíle v oblasti ochrany životního prostředí. Společnost Hempel zaměstnává 5 000 zaměstnanců ve více než 45 zemích světa. Pro více informací navštivte www.hempel.cz.

Pro více informací prosím kontaktujte:

DACHSER Czech Republic a.s.

Ing. Jan Polter, MBA
Obchodní a marketingový ředitel
tel.: +420 312 291 842
e-mail: jan.polter@dachser.com

www.dachser.cz

DACHSER Czech Republic a.s.

Ing. Tereza Valentová

Marketing & PR

tel.: +420 312 291 880

e-mail: tereza.valentova@dachser.com

www.dachser.cz

Crest Communications a.s.

Andrea Pitronová

Account Director
tel.: +420 222 927 111

e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

Súčasní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.