SK CZ EN

Tlačové stredisko

Publikované dňa: 18. 4. 2019 9:03 TPA

Soutěž HOF Awards (Hall of Fame – Best of the Best) již počtvrté ocenila nejlepší projekty, společnosti a osobnosti z oblasti realitního trhu napříč celým regionem CEE. Skupina TPA Group poskytuje služby v oblasti daňového poradenství a auditu v jedenácti zemích střední a jihovýchodní Evropy, mezi ně patří i Česká republika, Polsko a Srbsko. Právě tyto tři kanceláře TPA Group byly zastoupeny ve finálovém kole soutěže. TPA Group potřetí obhájila první místo v kategorii Daňový a finanční tým (Tax & Finance Advisor). Vyhlášení výsledů proběhlo 4. dubna v hotelu Marriott v Praze. Organizátorem soutěže je Roberts Publishing Media Group, vydavatel odborného realitního časopisu CIJ.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 17. 4. 2019 15:14 CA IMMO

Michaela Nedorostová (33) se připojila k pražskému týmu CA Immo na pozici asset manažerky. V nové funkci bude mít na starosti správu svěřeného portfolia nemovitostí v podobě kancelářských budov Visionary a Amazon Court včetně podpory a péče o nájemce a dalšího rozvoje stávajících objektů s důrazem na nové technologie, zdravé vnitřní prostředí, komfort a flexibilitu nájemců.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 17. 4. 2019 15:10 CA IMMO

Michaela Nedorostová (33) has joined CA Immo’s Prague team in the position of Asset Manager. In her new function, she will be responsible for the administration of the entrusted property portfolio in the form of the Visionary and Amazon Court office buildings, including tenant support and care and the further development of the buildings, with an emphasis on new technologies, a healthy internal environment, comfort and flexibility for the tenants.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 17. 4. 2019 12:03 FIDELITY INTERNATIONAL

Paras Anand, ředitel asset managementu Asia Pacific, Fidelity International uvádí, že přestože posun obchodních vztahů mezi USA a Čínou z bodu mrazu měl krátkodobě pozitivní dopad na oba trhy i globální ekonomiku, nebylo by moudré přikládat tomu velkou váhu vzhledem k předpokládanému budoucímu vývoji trhu.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 16. 4. 2019 14:00 GEOSAN DEVELOPMENT

Dlouhodobá situace na pražském trhu rezidenčních nemovitostí způsobila, že lidé v hlavním městě tráví velkou část svého volného času v dopravních prostředcích – ať už jízdou do práce, s dětmi do školy či převážením mezi různými koníčky. Z analýzy Institutu plánování a rozvoje hl. m. Prahy vyplývá, že ačkoli má Praha hustotu zalidnění pouhých 25 obyvatel na jeden hektar, čímž se stává pomyslnou vesnicí mezi evropskými metropolemi, většina obyvatel je koncentrovaná na periferiích s dojezdovou vzdáleností do centra minimálně půl hodiny. Navíc podíl lidí každodenně dojíždějících za prací z lokalit kompletně mimo metropoli tvořil v roce 2017 celých 20 %. Na zlepšení této situace nepracuje pouze město Praha, ale také přímo developeři, kteří své projekty staví v širším a lépe dostupném centru. Cíl vrátit život do původních městských částí má také právě vznikající projekt Rezidence Neklanka v Praze 5.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 16. 4. 2019 11:13 MINT INVESTMENTS

A fund managed by Tristan Capital Partners along with their co-investing partner Mint Investments Group purchased the Avenir Park office complex in Prague – Nové Butovice in 2017. Since then, Mint Investments as the asset, leasing and property manager, has taken several steps leading to the revitalisation of the complex so that it satisfies the current demands of Prague’s dynamic office market. Last year investments in Avenir reached CZK 10 million while Mint secured 6 new tenants on a total area of 4,900 m2. At the same time several existing tenants including Porsche Czech Republic, Porsche Engineering, ČSOB bank, Business Lease, Simac Technik ČR and Coloplast, extended or even expanded their leases in the complex on a total area of 10,500 m2. This year Mint will be completing Avenir’s revitalisation program with further investment to reach a total investment of CZK 30 million (EUR 1.17 mill.).

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 16. 4. 2019 10:31 YIT

Developer YIT uvedl do prodeje více než osmdesátku nových bytů ve finském stylu z etapy Pori rezidenčního komplexu Suomi Hloubětín. V pořadí již osmá fáze z celkových deseti zahrnuje dohromady 82 nízkoenergetických jednotek ve třech domech. Jejich výstavbu YIT zahájila letos v březnu, dokončení pak plánuje o dva roky později.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 11. 4. 2019 16:41 PROFIAUTO

Štyri metre štvorcové – presne takúto plochu zaberá ideálny autoservis. Nemožné? V reálnom svete áno, ale na pomoc prichádza virtuálna realita. O tom sa presvedčia návštevníci motoristického veľtrhu ProfiAuto Show 2019, ktorý sa uskutoční 8.-9. júna 2019 v Katoviciach. Akciu organizuje nezávislá sieť autoservisov ProfiAuto, ktorá má v Českej republike a na Slovensku 300 servisných miest.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: management@crestcom.cz
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: info@crestmorava.cz
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: management@crestcom.sk
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.