SK CZ EN

Tlačové stredisko

Publikované dňa: 25. 11. 2021 9:24 DACHSER SLOVAKIA

Poskytovateľ logistiky získava 100 % elektrickej energie, ktorú spotrebuje na celom svete, z obnoviteľných zdrojov. Štvornásobne tak zvyšuje množstvo zelenej elektriny, ktorú sám vyrába pomocou fotovoltaických systémov.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 24. 11. 2021 11:30 UBM Development Czechia

(Praha, 24. listopadu 2021) V pražském Foru Karlín proběhlo v úterý 9. listopadu 2021 vyhlášení výsledků a předání ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. K nim se zařadil i projekt Astrid Offices od developerské společnosti UBM Development Czechia, který získal 3. místo v kategorii Nová administrativní centra. Na slavnostním večeru 23. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, se sešlo na 400 nejvýznamnějších aktérů tuzemského trhu nemovitostí a souvisejících oborů.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 24. 11. 2021 10:19 MetLife

Pojišťovna MetLife získala osvědčení Zodpovědná firma, a zařadila se tak po bok dalších společností, kterým záleží na ochraně životního prostředí a udržitelném směřování naší planety. Zodpovědná firma je koncipována jako vzdělávací projekt, který má za úkol prohlubovat znalosti zaměstnanců v oblasti udržitelnosti a představovat možné cesty k ekologicky šetrnému chování.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 24. 11. 2021 9:49 AFI EUROPE

Společnost AFI Europe odstartovala výstavbu dalšího apartmánového domu v dynamicky se rozvíjející čtvrti AFI City na městském brownfieldu v Praze 9 – Vysočanech. V současnosti zde souběžně rostou již dva objekty určené výhradně pro nájemní bydlení, přičemž zahájení jejich realizace od sebe dělí méně než jeden rok. Developer tak reaguje na potřeby pražského rezidenčního trhu, kde poptávka dlouhodobě převyšuje nabídku. To reflektuje i ve své firemní strategii, která se soustředí již výhradně na nájemní byty. Dva apartmánové domy, které jsou nyní v AFI City ve výstavbě, zahrnují dohromady 640 jednotek – z toho bude 327 jednotek (v dispozicích od 1+kk do 4+kk) právě v domě, jehož výstavbu AFI Europe nyní zahájila. Celková investice developera dosáhne cca 900 milionů korun. Předpokládaný termín dokončení je v 1. čtvrtletí 2024.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 23. 11. 2021 15:08 KB PENZIJNÍ SPOLEČNOST

Čechům s odchodem do důchodu padá životní úroveň. Státní penze totiž v průměru nedosahuje ani poloviny průměrného platu. Přesně 85 % přispěvatelů státního penzijního systému si tak spoří navíc soukromě u penzijních společností v rámci III. pilíře, v průměru 762 korun měsíčně. Podle Penzijního indexu KB Penzijní společnosti je to ale málo – abychom ani v postproduktivním věku nestrádali, měli bychom odkládat alespoň 10 % svých příjmů.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 23. 11. 2021 14:02 Imperium Finance

Společnost Imperium Finance identifikovala tři největší investiční příležitosti pro nejbližší období. Vybírala z dluhopisů, ETF (Exchange-traded funds) a akcií. Aktuálně vidí velký potenciál v oblasti informačních technologií, infrastruktury či e-commerce. Jmenovitě jde o investice do dluhopisů společnosti Adani Ports and Special Economic Zone, ETF společnosti Kraneshares Csi China Internet UCITS ETF (KWEB) a akcií společnosti ZoomInfo Technologies.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 22. 11. 2021 13:23 CBRE

Lukáš Radouš (41), the current Head of Project Management & Building Consultancy in the Czech branch of CBRE, the world’s commercial real estate leader, has taken on additional responsibility for coordinating Project Management business development across the Central and Eastern Europe region. Project Management has been identified as a key growth area that CBRE will be strategically focusing on. There is an increase in demand for our expertise, as occupiers, landlords or investors seek to optimise their real estate strategy through renovations and asset enhancement. Thanks to his longstanding professional experience within the commercial real estate sector, advising on numerous high-profile transactions for various prestigious clients, and also to his successful leading of the Czech team consisting of 40 professionals, Lukáš Radouš was a perfect match for this new role. Lukáš will be working closely with teams in Austria, Hungary, Romania, Poland, Slovakia and SEE countries to maximise revenue and grow the pipeline of opportunities throughout the real estate life cycle. He will also be responsible for seeking new business opportunities and strengthening relationships with current and potential clients.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 22. 11. 2021 13:22 CBRE

Lukáš Radouš (41), dosavadní vedoucí oddělení Project Management & Building Consultancy v české pobočce společnosti CBRE, světového lídra v oblasti komerčních realitních služeb, bude nově zodpovědný za rozvoj a koordinaci obchodních příležitostí v rámci projektového managementu pro celý region CEE. Projektové řízení je považováno za klíčové odvětví, na které se chce společnost CBRE zaměřit. Poptávka po znalostech jejích specialistů v tomto segmentu dlouhodobě roste, neboť jak nájemci, tak pronajímatelé i investoři řeší, jak optimalizovat a vylepšovat své nemovitosti za účelem zvyšování jejich hodnoty. Díky dlouhodobým zkušenostem v sektoru komerčních nemovitostí, spolupráci s celou řadou prestižních mezinárodních klientů a také úspěšnému vedení českého týmu 40 profesionálů byl Lukáš Radouš jednoznačnou volbou. V nové roli se zaměří na propojování týmů v regionu CEE v rámci nabídek a služeb přesahující lokální trhy, vyhledávání nových příležitostí a také posilování vztahů se současnými a potenciálními klienty, a to na mezinárodní i lokální úrovni.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.