SK CZ EN

Tlačové stredisko

Publikované dňa: 12. 2. 2019 15:22 PASSERINVEST GROUP

The first breakfast in the new series of Link and Breakfast events took place on Thursday, 24 January in BB Centrum in Prague - Michle. The directors and executives of the companies located in this complex gathered together in KOBE Restaurant in order to get to know one another and to develop closer relationships in an informal environment. The event was organised by PASSERINVEST GROUP, which was represented at the breakfast by its founder and CEO, Radim Passer.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 12. 2. 2019 15:18 PASSERINVEST GROUP

After Christmas, we all entered the New Year rested and full of new energy. We gradually started to lose that over time, however, and it is necessary to renew it. You can do so at any of BB Centrum’s February events, which are held by PASSERINVEST GROUP and are meant for the general public and the tenants of the office buildings. Stop by BB Centrum!

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 11. 2. 2019 12:21 LINDAB

Česko v minulých týdnech pokryl sníh a podle předpovědí má sněžit i v nadcházejícím období. Na nejčastější otázky majitelů domů, jak si poradit s bílou zimou, aby sníh na střechách neznamenal nebezpečí, odpovídá Petr Kulhavý, technický manažer společnosti Lindab - předního světového designéra, výrobce a prodejce střešních krytin a okapových systémů z prvotřídní švédské oceli.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 11. 2. 2019 10:41 Schwarzkopf Professional

Topmodelka, herečka a dizajnérka šperkov Pavlína Němcová. Úspešná žena, ktorá je všetkým neustále na očiach. Predovšetkým kvôli svojej profesii sa musí starať o svoje vlasy možno aj viac ako iné ženy. Každodenný styling a farbenie sa na kvalite vlasov modeliek časom prejaví, preto aj starostlivosť musí byť dôsledná a precízna. Toto je jedným z dôvodov, prečo sa stať sympatizantkou značky Schwarzkopf Professional, a nechať sa tak rozmaznávať profesionálnou vlasovou kozmetikou. Topmodelka tým tak prehĺbila predchádzajúcu úspešnú spoluprácu, ktorú so značkou začala už minulý rok.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 11. 2. 2019 10:34 LINDE MATERIAL HANDLING

Společnost Linde Material Handling představila nový modul svého systému „connect“ pro monitorování pohybu flotil manipulačních vozíků. Digitální aplikace „Inteligentní zóna“ využívá nové technologie pro zajištění větší bezpečnosti a transparentnosti při používání manipulačních vozíků. S její pomocí jsou v provozu a skladu definovány zóny pro automatické zpomalení vozíku.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 11. 2. 2019 10:00 Schwarzkopf Professional

Topmodelka, herečka a designérka šperků Pavlína Němcová. Úspěšná žena, která je na očích všech a musí o sebe a své vlasy pečovat zejména kvůli své profesi možná více než ostatní ženy. Každodenní stylingy a barvení se na kvalitě vlasů modelek časem projeví, a proto i péče o ně musí být důsledná a precizní. To byl i jeden z kroků k tomu, proč se nechat hýčkat s profesionální vlasovou kosmetikou, a stát se tak sympatizantkou značky Schwarzkopf Professional. Topmodelka tím tak prohloubila předešlou úspěšnou spolupráci, kterou se značkou zahájila již v loňském roce.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 11. 2. 2019 9:53 FIDELITY INTERNATIONAL

Společnost Fidelity International (Fidelity) uvedla na trh nový fond Fidelity Funds - Global Communications Fund. Zaměřuje se na investiční příležitosti v oblasti komunikačních služeb celého světa. Portfolio manažerem je Sumant Wahi. Fond je denominován v eurech. Maximální počáteční poplatek je 5,25 %.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 7. 2. 2019 13:48 M.L. MORAN

Příměstský průmyslový areál Industrial Park Tachov s celkovou plochou téměř 200 000 m2, který má více než 50letou historii a v současné době zde působí 8 nájemců především z řad výrobních firem, plánuje rozsáhlou revitalizaci. Ta začne ve stávajících halách již v dubnu a bude probíhat za plného provozu. Realizace podstatné části investic, které dosáhnou bezmála 150 mil. Kč, proběhne během 6 měsíců. Modernizace hal naplňuje současnou poptávku po energeticky šetrných budovách a je plně v souladu s trendy udržitelné výstavby. Zrevitalizované objekty budou aspirovat na zelenou certifikaci BREEAM stejně jako 4 nové haly, které IP Tachov v rámci průmyslového areálu plánuje postavit v příštích letech.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: management@crestcom.cz
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: info@crestmorava.cz
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: management@crestcom.sk
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme partnerem
reklamní agentury
Birel Advertising.