SK CZ EN

Tlačové stredisko

Publikované dňa: 3. 3. 2016 15:43 YIT

Původem finský developer YIT postaví na pražském Zličíně nový rezidenční areál, který již tradičně ponese finský název a nabídne bydlení ve finském stylu. Jedenáct nízkoenergetických domů s celkem 154 byty vyroste ve dvou etapách. Projekt má územní rozhodnutí i stavební povolení. V dubnu začne YIT stavět první etapu, jejíž dokončení plánuje na podzim roku 2017.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 3. 3. 2016 11:31 DZ DRAŽICE + NIBE

Společnost Družstevní závody Dražice, největší český výrobce ohřívačů vody, vylepšila protikorozní ochranu složitějších typů bojlerů, u nichž se využívá technologie smaltování. Standardně se do ohřívačů vody instaluje jedna hořčíková anoda, která slouží jako dodatečná ochrana proti korozi a prodlužuje tak životnost nádoby. V případě velkých smaltovaných ploch je ovšem její účinnost oslabena. Firma DZ Dražice proto začala v letošním roce nově vyrábět vybrané ohřívače vody se dvěma hořčíkovými anodami.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 3. 3. 2016 9:10 JRD

Společnost JRD, jednička na poli nízkoenergetického a pasivního bydlení, v loňském roce postoupila do první desítky předních rezidenčních developerů. V roce 2015 zrealizovala prodeje v objemu přes 600 mil. Kč a prodala více než 130 energeticky úsporných bytů. Letos JRD plánuje v nastaveném tempu pokračovat. Kromě výstavby bytových domů v Praze připravuje rovněž první mimopražský projekt.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 2. 3. 2016 14:10 DACHSER CZECH REPUBLIC

Mezinárodní logistický provider DACHSER zajišťuje přepravu nových luxusních aut na světové autosalony a veletrhy. Logistika do poslední chvíle utajovaných nových modelů světových automobilek, které míří do vzdálených destinací v USA, Číně nebo Japonsku, tak musí splňovat i ta nejpřísnější kritéria.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 2. 3. 2016 13:20 LINDE MATERIAL HANDLING

Společnost Linde Material Handling, přední evropský dodavatel manipulační techniky a skladových řešení, společně se společností Wienerberger cihlářský průmysl, a. s., celosvětově největším výrobcem cihlářských produktů, uspořádala v půlce února v prostorách výrobního závodu v Novosedlech soutěž Wienerberger Linde Cup. Soutěžící z řad zaměstnanců firmy Wienerberger změřili svoje síly v řízení a jemné manipulaci s vysokozdvižnými vozíky Linde a připomněli si zásady bezpečného provozu.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 2. 3. 2016 12:50 DACHSER SLOVAKIA

Medzinárodný poskytovateľ logistických služieb Dachser zabezpečuje prepravu nových luxusných áut na svetové autosalóny a veľtrhy. Logistika do poslednej chvíle utajovaných nových modelov svetových automobiliek, ktoré mieria do vzdialených destinácií v USA, Číne alebo v Japonsku, tak musí spĺňať tie najprísnejšie kritériá.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 1. 3. 2016 9:30 FIDELITY INTERNATIONAL

Za vlády demokratického prezidenta v USA vzrostly akciové trhy v ročním průměru o 10 %, zatímco za vlády republikána jen o 1,8 %. Analýza Fidelity International, globálního lídra v oblasti investic, vyvrací všeobecně rozšířenou domněnku, že američtí republikánští prezidenti zajistí, díky svým liberálnějším postojům k podnikání a ekonomice, lepší ekonomické podmínky a to bude generovat i růst cen na burzách. Tento předpoklad není úplně správný, pokud se cen akcií týče. Ačkoli naopak za demokratického vedení se akciím dařilo, vývoj cen na burzách je ovlivněn více jinými faktory než politickou příslušností prezidenta, zejména ve středně a dlouhodobém horizontu.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 25. 2. 2016 15:08 LINDAB

Již příští týden začíná na výstavišti PVA EXPO v pražských Letňanech Aqua-Therm: 21. ročník mezinárodního veletrhu klimatizace, vzduchotechniky, vytápění, chlazení, regulace a úspor energií zde proběhne od 1. do 4. března. Lindab, přední světový výrobce a prodejce vzduchotechniky, se ve své expozici v hale 2 na stánku č. 211 představí jako komplexní dodavatel v tomto segmentu trhu. Jeho portfolio se totiž vloni významně rozšířilo o tři nové společnosti získané akvizicí. Výrobky všech těchto firem (italská MP3, francouzská Nather a slovinská IMP Klima) jsou již v nabídce českého Lindabu a zájemci se s nimi mohou na veletrhu blíže seznámit.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.