SK CZ EN

Tlačové stredisko

Publikované dňa: 7. 10. 2015 19:06 TPA

Jiří Hlaváč, partner TPA Horwath, byl jmenován členem Poradního sboru ministra spravedlnosti pro obor ekonomika, odvětví ceny a odhady. Jmenovací dekret převzal 23. 9. 2015 z rukou ministra spravedlnosti Roberta Pelikána.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 7. 10. 2015 1:35 EDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTING

Tuzemský dodavatel komplexních konzultačních služeb v oblasti realitního podnikání a řízení staveb EDIFICE construction & consulting s.r.o. stojí za úspěšnou 7měsíční realizací generální opravy interiérů v čtyřhvězdičkovém Hotelu DUO v Praze 9, která navzdory zachování plného provozu proběhla bez zbytečných komplikací či navýšení rozpočtu a podle stanoveného časového harmonogramu. Hotel DUO patří spolu s Hotely Růže a Old Inn v Českém Krumlově do skupiny Jan Hotels a jeho provozovatelem je společnost Bohemia Properties, a. s. Náklady na rekonstrukci celkem 3 200 m2 ploch dosáhly výše 41 milionů Kč bez DPH.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 6. 10. 2015 1:45 HARIBO CZ

Sportovní běžecká aktivita NIGHT RUN se přesouvá na jih Čech. Všichni nadšenci se mohou těšit 10. října na noční zážitek přímo v srdci Českých Budějovic. Trasa bude vedena centrem metropole a podél nábřeží. I na této zastávce podpoří účastníky mnoho sponzorů a nebude mezi nimi chybět ani společnost HARIBO v čele se Zlatým medvídkem, který si připravil sladké překvapení.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 6. 10. 2015 1:40 DRŮBEŽÁŘSKÝ ZÁVOD KLATOVY

Problémů s potravinovou intolerancí stále přibývá. Jde o reakci organismu, která navždy ovlivní naše stravovací zvyklosti a může se projevit kdykoliv bez ohledu na věk. Jednou z nejčastějších poruch je intolerance lepku tzv. celiakie. Při jejím diagnostikování je důležité doživotně dodržovat bezlepkovou dietu, tedy vyřadit z jídelníčku všechny potraviny, které obsahují lepek neboli gluten. Na trhu se objevují stále nové výrobky, které ulehčují celiakům život a pomáhají jim udržet si pestrý jídelníček. Drůbežářský závod Klatovy si velmi dobře uvědomuje problémy lidí s celiakií a jeho sortiment proto nabízí stále více a více produktů vhodných pro bezlepkovou dietu.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 5. 10. 2015 14:30 P3 CZ

Společnost Damco Czech Republic, světový lídr v poskytování spedičních a logistických služeb, rozšiřuje svoji působnost v parku P3 Hradec Králové – své logistické centrum zde zvětší téměř o 15 000 m2, což přinese zvýšení obsazenosti parku na více než 96 %.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 5. 10. 2015 1:49 DACHSER CZECH REPUBLIC

Mezinárodní logistický provider DACHSER Czech Republic uspořádal pro svoje obchodní partnery setkání na téma Logistika na Pyrenejském poloostrově. Ve spolupráci s kolegy ze španělského Azkar DACHSER Group prezentoval zástupcům českých firem specifika logistiky v tomto 1 700 až 2950 kilometrů vzdáleném regionu i exportní možnosti z České republiky směrem do Španělska.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 2. 10. 2015 18:28 TOUAX

Praha, 2. 10. 2015 – Uprchlická krize neustává a evropské země potřebují zajistit ubytování pro přetrvávající proud běženců. Narychlo se hledají různé nevyužívané objekty, které ale často nejsou optimální ani pro dočasné bydlení migrantů. Vhodným řešením jsou modulové objekty, které poskytují kvalitní a důstojné ubytování. Lze je postavit velice rychle, jsou flexibilní a ekonomicky úsporné, což si uvědomují především v Německu, kde poptávka po modulových bytových domech a ubytování hotelového typu v posledních měsících raketově vzrostla. Výrobci v Česku, které je v oboru evropskou velmocí, nestíhají uspokojovat poptávku.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 1. 10. 2015 14:25 LINDAB

Lindab s. r. o., česká odnož předního světového výrobce stavebních komponentů ze švédské oceli, významnou měrou přispěla k tomu, že děti z Klokánku z Prahy-Hostivice budou moci na cesty do škol a školek, k lékaři i na výlety jezdit novým vozem Ford Transit. Samotné pořízení automobilu zajistila společnost A-B help, která zprostředkovává kontakt mezi neziskovou a komerční sférou. Slavnostní odpoledne s předáním vozu a doprovodným programem, při němž vystoupily známé osobnosti i děti z Klokánku, se uskutečnilo 29. září.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
108 AGENCYA LA MAISONARIELASENTAL LANDB4B INKASSOBALANCE CLUB BRUMLOVKABECHEROVKA LEMONDBEST EMPLOYERS - AON HEWITTBONATRANS GROUPCENTRAL PARK PRAHACODECOCOLEMAN S.I.CON CS s.r.o.,CTPČESKÁ RADA PRO ŠETRNÉ BUDOVYDACHSER CZECH REPUBLICDARAMISDŮM SE ZELENOU STŘECHOUEDENREDEDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTINGEFKOELOPAKEMCOEPD - PALLADIUMFASHION ARENA OUTLET CENTERFORUM KARLINGES REALHARIBO CZHARIBO SKHB REAVISHOCHTIEF DEVELOPMENTHORMENHSBCHUISMAN KONSTRUKCEINVEST MORE 2015INVEST MORE 2016IROBOTKERAMIKA SOUKUPKetoMix CZKetoMix SKKOFOLAKURZ HORSKÉ MEDICÍNYLEXXUSLIGHTHOUSE GROUP - GALERIE HARFALIKO-SMANNERMČR v lezení na obtížnostMILLAMINISMIPIMMLÉKÁRNA VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍMORAVSKOSLEZSKÝ AUTOMOBILOVÝ KLASTRMORPHY RICHARDSMS DEVELOPMENT - PROJEKT ZAHRADAMT LEGALOBECNÍ DVŮROBCHODNÍ CENTRUM QUADRIOOLMAOLYMPIA TEPLICEOSTROJP3 CZP3 SKPALÁC FLÓRAPALÁC PARDUBICEPATÉ DU CHEFPHILADELPHIAPIONEER INVESTMENTS ČRPLZEŇSKÝ PRAZDROJ - MASTERPLZEŇSKÝ PRAZDROJ, VELKOPOPOVICKÝ KOZELPORGPRAZDROJ LIDEMPREZENTACE BRNA V NEW YORKU 1. - 2. 10. 2012PROFIAUTOREALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNYREHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚRENOMIA CZRI OKNAROCKWOOLROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJESchwarzkopf ProfessionalSKROSSSOLIGHT HOLDING s.r.o.SPAR ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST S.R.O.Strojmetal Aluminium ForgingSUEZ WaterŠUMPERSKÁ PROVOZNÍ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOSTTEVATHE ORCHARDTOUAXTROOSTWIJKUBM BOHEMIAVÍTKOVICE STEELVZÁŘÍ - FESTIVAL SVĚTLA A VIDEOMAPPINGUWOLF THEISSWWW.KDECHCIBYDLET.CZ
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.