SK CZ EN

Tlačové stredisko

Publikované dňa: 5. 3. 2012 20:43 VÍTKOVICE STEEL

Péče o hendikepované osoby nabízí v současné době řadu moderních prostředků pro léčení a rehabilitaci vážných onemocnění. Mimo přístroje a materiálové vybavení, jde také o nové metody a techniky ošetřování. Mezi ně patří i tzv. bazální stimulace, se kterou se na přelomu února a března měli možnost seznámit rodiče postižených dětí a sociální pracovníci některých neziskových organizací z Moravskoslezského kraje. Oba kurzy pro 30 účastníků financoval Nadační fond EVRAZ.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 25. 1. 2012 23:00 HOCHTIEF DEVELOPMENT

Jakub Mikulášek will be responsible for Office Islands project.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 7. 12. 2011 0:17 PALÁC FLÓRA

Nákupní galerie Palác Flóra nově v majetku společnosti Atrium European Real Estate Limited posílila své řady o ředitelku Ing. Janu Mouchovou. Ta bude moci využít svých bohatých zkušeností z předchozích zaměstnání. Jana Mouchová vystudovala VŠE - Obchodní fakultu obor zahraniční obchod. Praktické dovednosti v marketingu získala působením v reklamních agenturách Grade a DDB Needham Worldwide na pozicích manažerky oddělení strategického a mediálního plánování, anebo pak v téměř 7letém působení ve společnosti T-Mobile jako Media Manager. V roce 2003 začala svoji kariéru v oblasti komerčních nemovitostí v tehdy nově otevřeném obchodním centru Metropole Zličín. Prvním úkolem zde bylo zvýšit povědomí o Metropoli a její návštěvnost. Po krátké době se pak stala ředitelkou tohoto obchodního centra. Před zahájením spolupráce s Palácem Flóra spolupracovala s Lighthouse Group na projektu otevření nákupního centra Galerie Harfa. Mezi její záliby patří kultura – divadlo, film a výstavy. Ze sportu upřednostňuje lyžování a turistiku. Jana Mouchová je vdaná a má dvě dospělé dcery.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 25. 11. 2011 0:18 PALÁC FLÓRA

Atrium European Real Estate Limited ("Atrium"), jedna z předních společností zaměřených na investice, správu a výstavbu nákupních center ve střední a východní Evropě, nabyla od dvou předchozích vlastníků, společností AFI Europe a Avestus Capital Partners, nákupní centrum Palác Flóra v Praze. Transakce dosáhla výše 191 milionů EUR, a to především proto, že Palác Flóra patří mezi jedno ze špičkových pražských nákupních center. Jeho hrubá pronajímatelná prodejní plocha (GLA) je 20.000 m2 plus 17.600 m2 kancelářských prostor ve vyšších patrech. Vysoká ziskovost a efektivita centra přilákala atraktivní mix nájemců a centrum si díky ní drží svůj prestižní profil už od roku 2003. Právní služby kupujícímu poskytovala mezinárodní advokátní kancelář Clifford Chance LLP, a to jak při akvizici, tak i nynějším refinancování. Tým Clifford Chance vedl partner nemovitostní praxe Emil Holub, jemuž asistovali seniorní advokáti – Lubomír Bartál ve věcech nemovitostních a Miloš Felgr ve věci financování poskytovaného zahraničními bankami.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 9. 11. 2011 23:40 MANNER

Před několika týdny ohlásila slavná skupina Lunetic svůj návrat, vydala novou desku „Na Vlnách“ a od půlky října koncertuje po celé České republice. Lunetic na koncertech doprovází společnost Manner, která se stala generálním partnerem podzimní tour. Cílem společnosti Manner je rozdávat radost ze života, a také proto se spojila právě se skupinou Lunetic. Skupina vytváří na svých koncertech jedinečnou atmosféru, kde si fanynky mohou zavzpomínat na dobu slavných hitů jako je „Máma„ nebo „Only you“. Navíc mohou ochutnat vyhlášené růžové oplatky Pausen Schnitte, Manner Original Neapolitaner a další.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 18. 10. 2011 23:43 MANNER

Skupina Lunetic slavnostně 20. září v clubu SaSaZu pokřtí nové CD za přítomnosti kmotrů - generálního partnera společnosti Manner a hlavního partnera společnosti SPAR ČOS. Ti doprovází comeback skupiny Lunetic po celou dobu její celorepublikové tour. Slavnostního večera se zúčastní také známé celebrity - herci, zpěváci ale také baviči, kteří přijdou podpořit skupinu a pobavit přítomné. Skupina Lunetic si také pozvala předskokany – zpěvačku, houslistku Pavlínu Dubnou a zpěváka Matta Parduse s taneční skupinou JIC TEAM. Lunetic vystoupí a zazpívá své největší hity a výběr nových písniček z CD nesoucí název "Na vlnách". Návštěvníci clubu SaSaZu navíc budou moci ochutnat výrobky společnosti Manner, které budou nabízet hostesky v tradičních růžových Manner barvách. Skupina Lunetic pokračuje ve své tour a vystoupí ještě na 14 místech v celé České republice.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 22. 9. 2011 11:43 OBECNÍ DVŮR

Obecní dvůr v malebné lokalitě nedaleko Haštalského náměstí na pražském Starém Městě se po letech konečně dočká rekonstrukce a celkové revitalizace. Komplex historických budov o celkové užitné ploše více než 2 000 m2, jenž byl až do roku 2008 ve vlastnictví hlavního města Prahy a poté několika soukromých společností, postupně chátral, až jej letos v červenci od posledního majitele koupila společnost Around Inside. Ta hodlá komplex citlivě zrekonstruovat pro účely luxusního rodinného bydlení a vrátit tak život do této lokality s geniem loci, které se podle populárních Rychlých šípů Jaroslava Foglara říká „pražská Stínadla“. Na projektu se bude podílet jeden z nejvýznamnějších současných světových architektů, Ricardo Bofill, společně s českými architekty TaK. Generálním projektantem bude česká společnost AED project.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 22. 9. 2011 11:37 OBECNÍ DVŮR

The Old Town Court (Obecní Dvůr) in a picturesque location not far from Haštalské náměstí in Prague’s Old Town is finally, after many years, going to undergo reconstruction and overall revitalisation. The complex of historical buildings with a total useable space of more than 2000 m2, which was owned by the City of Prague until 2008 and then by several private companies, was left to gradually fall into disrepair until Around Inside purchased if from its last owner this July. Around Inside intends to sensitively reconstruct the complex for the purpose of luxury family housing, thereby returning life to this locality with a genius loci that was called the “Pražská Stínadla” (Prague Shadowlands) according to Jaroslav Foglar’s popular Rychlé šípy (Rapid Arrows) books. One of the world’s most famous modern architects, Ricardo Bofill, will be contributing to the project, together with Czech architects TaK. The general designer will be the Czech company AED project.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Dr. Maye 468/3, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Sme členom Asociácie
Public Relations Agentúr (APRA)
od 28. júna 2005.
Sme držiteľom CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. decembra 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.