CZ SK EN

Schneider Electric

https://www.se.com/cz/cs/

Schneider Electric je hlavní hráč v oblasti digitální transformace, automatizace a řízení energií. Poskytuje řešení pro domácnosti, budovy, datová centra, infrastrukturu a průmysl. Společnost je zastoupena ve více než stovce zemí a je nezpochybnitelným lídrem ve správě napájení, zejména u zařízení s vysokým napětím, dále v oblasti zabezpečení napájení a automatizačních systémech. Poskytujeme integrovaná efektivní řešení, která kombinují energii, automatizaci a software. V rámci našeho globálního ekosystému spolupracujeme s největší komunitou partnerů, integrátorů a vývojářů. Díky naší otevřené platformě tak můžeme zajišťovat provozní efektivitu i kontrolu procesů v reálném čase. Věříme, že skvělí lidé a partneři dělají ze Schneider Electric stejně tak skvělou společnost a že máš závazek vůči inovacím, rozmanitosti a udržitelnosti zaručuje, že heslo Life is on platí všude, pro každého a v každém okamžiku. Více na www.se.com.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 2. 2. 2023 12:10 Schneider Electric

Společnost Schneider Electric se již po dvanácté v řadě umístila na žebříčku 100 nejudržitelnějších korporací světa roku 2023, který sestavuje organizace Corporate Knights. Podle Corporate Knights obdržela 1. místo ve skupině srovnatelných společností a 7. místo v oblasti udržitelnosti na světě. Uznání přichází v návaznosti na nejvyšší hodnocení jednoho z hlavních pilířů udržitelnosti ESG, které bylo oznámeno již v prosinci.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 26. 1. 2023 9:18 Schneider Electric

Praha (26. leden 2023) – Společnost Schneider Electric leader digitální transformace řízení energie a automatizace, oznámila, že byla již počtvrté za sebou jmenována „šampionem“ v žebříčku Canalys Channel Leadership Matrix. Ocenění obdržela za dosažení nejvyšší úrovně v oblasti řízení prodejních kanálů v regionu EMEA za neustálé zlepšování partnerských programů, 20% růst stávající partnerské základny a vedoucí postavení v oblasti udržitelných postupů. Cenu udílí společnost Canalys, přední globální analytická společnost pro oblast IT.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 24. 1. 2023 9:00 Schneider Electric

Praha (XX. ledna 2023) – Společnost Schneider Electric úspěšně instalovala ve francouzském automobilovém závodu Flins Refactory skupiny Renault digitální a významně ekologicky přínosné technologie AirSeT, které eliminují skleníkový plyn fluorid sírový (SF6) v rozváděčích vysokého napětí. Ve světě se jedná o vůbec první kompletní nahrazení SF6 čistým vzduchem v celé továrně. Tato udržitelná strategie obou společností předchází změně evropské legislativy, kdy návrh nové směrnice definuje termíny úplného zákazu nových výrobků s obsahem tohoto emisního plynu.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 11. 1. 2023 10:06 Schneider Electric

• UK and Ireland VP promoted to European Senior Vice President for outstanding leadership and continued commitments to data center sustainability • Succeeds previous SVP, Robert McKernan, who has been promoted to lead Schneider Electric’s Cloud & Service Providers segment globally

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 5. 1. 2023 9:47 Schneider Electric

Praha (5. leden 2023) – Společnost Schneider Electric navázala spolupráci s předním německým provozovatelem kolokačních datových center Terra Cloud. Implementují řešení na urychlení plnění závazků čisté nulové spotřeby energie díky nové integrované strategii. K realizaci svých ambicí využila společnost systém EcoStruxure for Data Centers společnosti Schneider Electric, který zahrnuje stojany, PDU, VN a NN, lithium-iontové UPS Galaxy VL, chlazení volným vzduchem, DCIM a BMS. Budoucí strategie zahrnuje plány na přechod na 100% obnovitelnou energii z větrných a solárních zdrojů a vybudování inovativního kapalinového chladicího systému, jehož koncepce bude ověřena v praxi.

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.