CZ SK EN

EDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTING

http://www.edifice.cz

Společnost EDIFICE construction & consulting, s.r.o. patří k předním tuzemským dodavatelům komplexních konzultačních služeb v oblasti realitního podnikání a řízení staveb. Tyto služby lze rozdělit do pěti základních oblastí: business development v realitním sektoru, development management, projektové řízení, cenové řízení a technický dozor. Konzultační činnost navíc zahrnuje také komplexní poradenské služby při investování do realit jako investičního nástroje, včetně přípravy a komplexního řízení realitního projektu a kvalitního a realistického business plánu. EDIFICE byla založena v roce 2004. Jedná se o čistě českou společnost, která momentálně úspěšně působí na českém, slovenském a americkém trhu. Své služby poskytuje významným českým i zahraničním investorům do realit, developerům a uživatelům nemovitostí jako např. společnostem Ernst & Young, RSJ Private Equity nebo Techo.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 7. 10. 2015 1:35 EDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTING

Tuzemský dodavatel komplexních konzultačních služeb v oblasti realitního podnikání a řízení staveb EDIFICE construction & consulting s.r.o. stojí za úspěšnou 7měsíční realizací generální opravy interiérů v čtyřhvězdičkovém Hotelu DUO v Praze 9, která navzdory zachování plného provozu proběhla bez zbytečných komplikací či navýšení rozpočtu a podle stanoveného časového harmonogramu. Hotel DUO patří spolu s Hotely Růže a Old Inn v Českém Krumlově do skupiny Jan Hotels a jeho provozovatelem je společnost Bohemia Properties, a. s. Náklady na rekonstrukci celkem 3 200 m2 ploch dosáhly výše 41 milionů Kč bez DPH.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 22. 9. 2015 11:50 EDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTING

EDIFICE construction & consulting, s.r.o., zabývající se poradenstvím v oblasti realitního podnikání a řízení staveb, nezapomíná na společenskou odpovědnost a zaměřuje se především na podporu vzdělávání a finanční gramotnosti dětí. Z toho důvodu podpořila finančním darem ve výši 10 000 Kč speciální kampaň nadace Člověk v tísni pod názvem Lepší škola pro všechny, jejímž smyslem je přesvědčit české dárce o smysluplnosti podpory vzdělávacích programů v České republice. Výtěžek sbírky je věnován na pomoc žákům i učitelům na 3 300 tuzemských školách.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 12. 6. 2015 12:47 EDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTING

Park Rezidence, odbornou porotou i architekty ceněný Realitní projekt roku 2013 Jihomoravského kraje, se nachází v atraktivní lokalitě Brna - Králova Pole a představuje komplex čtyř bytových domů o maximálně 5 nadzemních podlažích s 93 bytovými jednotkami ve velikostech od 1+kk do 4+kk. Součástí projektu je dále 1 100 metrů čtverečních komerčních prostor a 144 krytých parkovacích stání. Výstavba byla zahájena v roce 2012, projekt již získal kolaudační souhlas a brzy v něm budou bydlet noví majitelé, jejichž přání na vzhled bydlení byla splněna provedením individuálních klientských změn. Prodáno je více jak 90 % bytů. Investorem projektu je finanční skupina RSJ, která je také developerem. Generálním dodavatelem je společnost Imos Brno, a.s. Cenový manažer projektu je společnost EDIFICE construction & consulting s.r.o.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 14. 4. 2015 12:54 EDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTING

Nová firma EDIFICE finance se bude zaměřovat na čerpání dotací nejen z českých, ale i zahraničních fondů (např. Operační program Podnikání a Inovace, Evropské strukturální a investiční fondy, Program švýcarsko-české spolupráce, Norské fondy a fondy EHP a další). Společnost se připojila do rodiny společností kolem EDIFICE construction & consulting, s.r.o. specializující se na konzultační služby v oblasti realitního podnikání a řízení staveb. Tým zkušených profesionálů zajistí kompletní servis v oblasti získání dotačních prostředků, zahrnující analýzu dotačních možností konkrétního klienta, podání žádosti se všemi formálními a právními náležitostmi, administraci žádostí k platbám, přípravu průběžných a závěrečných monitorovacích zpráv či zastupování klienta během případných kontrol a auditů.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 14. 4. 2015 12:08 EDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTING

Společnost EDIFICE construction & consulting se rozrostla o novou firmu EDIFICE finance specializující se na čerpání dotačních prostředků z tuzemských a zahraničních fondů. Pětičlenný tým zkušených profesionálů povede jako výkonný ředitel Ing. Miloš Filip, Ph.D., CFA, který má mnohaletou praxi s řízením strategických a finančních projektů a jejich administrací na národní i evropské úrovni. Zastávat bude také funkci jednatele společnosti EDIFICE finance.

Zobrazit celou zprávu

Soubory ke stažení
EDIFICE CONSTRUCTION & CONSULTING

Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.