CZ SK EN

FinGO

https://www.fingo.cz/

Digitální finančně-poradenská společnost FinGO.cz začala v České republice působit v roce 2021 s cílem přinést makléřům i klientům pohodlí, férovost a díky digitálním technologiím také příležitost, jak oslovit nové klienty. V současnosti má společnost přes 580 vázaných zástupců, kteří působí po celé České republice. V roce 2022 patřila k nejrychleji rostoucím makléřským společnostem, přičemž v oblasti úvěrů rostla nejrychleji ze všech. Významný podíl produkce FinGO.cz pochází z online příležitostí, které společnost sama vytváří pro své vázané zástupce.
Společnost FinGO je součástí lokální investiční skupiny InTeFi Capital podnikatele a investora Lukáše Nováka. Skupina vlastní a řídí české a slovenské společnosti z oblastí informačních technologií, financí, a real estate developmentu. Podíl vlastní například v technologické skupině BiQ Group, která vytváří komplexní a udržitelné IT projekty s budoucností. Společnost FinGO.sk byla založena před pěti lety a stala se jednou z nejrychleji rostoucích společností ve svém oboru na Slovensku. Více než 1100 odborníků působí ve všech 79 okresech Slovenska a stará se o téměř 110 000 spokojených klientů.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 16. 5. 2024 10:10 FinGO

Od 1. července 2024 vstoupí v platnost další změny v oblasti doplňkového penzijního spoření (DPS). Mezi nejdůležitější novinky patří zvýšení maximálního státního příspěvku na 340 Kč měsíčně a ukončení jeho poskytování klientům již pobírající starobní důchod. Změny se dotknou všech účastníků DPS bez ohledu na datum uzavření smlouvy.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 6. 5. 2024 10:10 FinGO

Správné pojištění je pro sportovce zásadní, ať už provozují svůj sport rekreačně, na registrované úrovni nebo profesionálně. Pojišťovny se však v přístupu liší – některé z nich vůbec nepojistí extrémní sporty, jiné je pojistí s přirážkou. Jaké jsou rozdíly mezi pojišťovnami a na co si dát pozor?

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 24. 4. 2024 11:20 FinGO

Mnoho lidí si myslí, že prodej nemovitosti bez realitního makléře je snadný a pomocí návodů z internetu může být i efektivní. Navíc vidina nemalé úspory za provizi pro realitního makléře je víc než lákavá! Možná si řeknete, co na tom je. Stačí si na internetu najít různé servery, zdarma tam vložit inzerát a čekat na zájemce… Jenže ne každý prodej nemovitosti je tak jednoduchý a často představy majitelů i kupujících o ceně nemusejí odpovídat realitě, takže názor a rada odborníka se mohou hodit.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 17. 4. 2024 10:45 FinGO

S rostoucí popularitou fotovoltaických elektráren roste i potřeba jejich správného pojištění. Klíčové je umístění panelů a dalších součástí systému, pokrytí základních rizik jako požár, vichřice či blesk, a také pojištění technické poruchy zařízení a odpovědnosti za škody způsobené fotovoltaikou třetím osobám.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 10. 4. 2024 14:30 FinGO

Chtěli byste výhodnější hypotéku, kvalitní pojištění bytu a auta za rozumnou cenu nebo spoření na důchod, které vás na stáří opravdu zajistí? S odborníky na řešení těchto otázek to zvládnete bez problémů, ale nechcete mít tři ani dva... Ale mít ideálně jen jednoho, který se vyzná ve všech finančních produktech. A když už mu svěříte ochranu svého majetku, investic, a hlavně dáte důvěru, přejte si, aby to nějakou dobu vydrželo. Abyste stejně jako svého lékaře, měli i vlastního rodinného finančního poradce – pojišťováka, investičního machra a realitního makléře, který za vás porovná nabídky ve více bankách či pojišťovnách, doporučí nejlepší řešení a pokud projevíte zájem, rovnou vám finanční produkt i vyřídí. Vy tak ušetříte čas i peníze.

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.