CZ SK EN

HUISMAN KONSTRUKCE

http://www.huisman.cz

Společnost Huisman je specialistou v konstrukčním navrhování a výrobě „hi-tech" strojírenských výrobků s vysokou přidanou hodnotou. Mezi produkty firmy patří ropné vrtné soupravy, pozemní a námořní jeřáby, zařízení pro pokládání potrubí v moři a další. Výrobky společnosti Huisman míří výhradně na export do celého světa.

Zařízení ze Sviadnova je možné vidět například v Mexickém zálivu, u pobřeží Afriky, na amerických ropných polích, v západní Austrálii nebo v Hongkongu. Ve spolupráci se společností SAAB Czech společnost Huisman vyvinula simulátor vrtné soupravy pro zaškolování vrtařů.

Společnost je členem nadnárodní skupiny Huisman, která je světovou špičkou v oboru a působí v 6 zemích po celém světě. Centrála společnosti je v Nizozemí. Český Huisman je Sviadnově od roku 1997. V České republice firma zaměstnává 700 pracovníků. Celá skupina Huisman má 2 800 zaměstnanců.

Ve Sviadnově se nachází moderní konstrukční a vývojové centrum, ve kterém pracuje 120 techniků. V posledních dvou letech prošel areál společnosti ve Sviadnově rozsáhlou modernizací za více než 500 mil. Kč. Firma vystavěla moderní vývojové a konstrukční centrum, montážní halu a několik dalších staveb. Sviadnovská společnost úzce spolupracuje s VŠB-TU Ostrava a středními technickými školami v Moravskoslezském kraji.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 28. 12. 2015 12:31 HUISMAN KONSTRUKCE

Česká společnost Huisman finančně podpořila dlouhodobý vzdělávací projekt humanitární organizace ADRA Výchova dětí k dobrovolnictví a účinné pomoci druhým. Koordinaci projektu má na starosti frýdecko-místecké Dobrovolnické centrum ADRA. Letos se do vzdělávacího programu zapojilo 19 základních a mateřských škol z regionu.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 9. 12. 2015 14:12 HUISMAN KONSTRUKCE

Strojírenská společnost Huisman ze Sviadnova u Frýdku-Místku získala první samostatnou zakázku v historii českého závodu. Pro tradičního výrobce technologických zařízení a strojů společnost Papcel z Litovle dodá části papírenského stroje. Nová zakázka souvisí se snahou českého Huismanu o větší nezávislost na mateřské společnosti v Nizozemí, s rozšířením výrobního sortimentu a se vstupem do nových průmyslových oblastí na trzích v Evropě i Asii. Technici ze Sviadnova se chtějí například zaměřit na dodávky ocelových mostních konstrukcí či technologické celky.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 30. 9. 2015 14:54 HUISMAN KONSTRUKCE

Zaměstnanci společnosti Huisman, která vyrábí ropné vrtné soupravy, pozemní a námořní jeřáby nebo pokládkové systémy, vyrazili v rámci firemního dobrovolnictví do frýdecko-místecké Charity a podíleli se na výmalbě společenských prostor a chodby centra denních služeb pro dospělé a klubovny nízkoprahového zařízení pro děti a mládež. Spolupráce s Charitou Frýdek-Místek trvá již od roku 2010.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 22. 9. 2015 15:08 HUISMAN KONSTRUKCE

Závod českého Huismanu dokončil části zařízení Well Intervention System (WIS), které bude sloužit k intervencím na podmořských vrtech. Jeho využitím se prodlouží ekonomická využitelnost a zlepší okamžitá produkční schopnost vrtu. Celá technologie se umístí na speciální loď o délce 159 metrů. Plavidlo vybavené WIS budou provozovat na základě dohody společnosti HELIX a SIEM.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 7. 8. 2015 14:15 HUISMAN KONSTRUKCE

Sviadnovská společnost Huisman, významný světový výrobce námořních jeřábů, ropných vrtných souprav nebo systémů pro pokládku potrubí na mořské dno, uvedla nový horizontální frézovací a vyvrtávací stroj do ostrého provozu. Celková hodnota investice je přibližně 50 milionů korun.

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.