CZ SK EN

PASSERINVEST GROUP

http://www.passerinvest.cz

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti. Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, které je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a zejména zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 30. 9. 2015 10:55 PASSERINVEST GROUP

The Nová Karolina Park building was the site of a meeting and discussion between the Ostrava Mayor Tomáš Macura and Radim Passer, the Chairman of the Board of Directors of PASSERINVEST GROUP, a.s., and representatives of ABB s.r.o. and AXA Assistance CZ, s.r.o. The meeting reinforced and expanded the mutual cooperation between the city’s leaders and companies operating in Ostrava.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 10. 9. 2015 14:09 PASSERINVEST GROUP

V prostorách administrativní budovy Nová Karolina Park v Ostravě se uskutečnilo setkání členů Rotary klubů se známým českým developerem Radimem Passerem. Neformálního setkání spojeného s prohlídkou a představením projektu Nová Karolina Park v centru Ostravy se zúčastnilo celkem 20 hostů, kteří měli možnost si nejenom prohlédnout nové prostory administrativního objektu, ale zapojit se i do zajímavé diskuze.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 10. 9. 2015 10:41 PASSERINVEST GROUP

A meeting of members of the Rotary Clubs with well-known Czech developer Radim Passer took place in the spaces of the Nová Karolina Park office building in Ostrava. A total of 20 guests participated in the informal meeting combined with a tour and introduction of the Nová Karolina Park project in the centre of Ostrava. They not only had the opportunity to see the new spaces of the office building, but also to participate in an interesting discussion.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 1. 9. 2015 14:10 PASSERINVEST GROUP

Štěpán Smrčka se stal novým vedoucím obchodního oddělení developerské a investiční společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. Na starosti bude mít plánování a kontrolu obchodních aktivit, řízení a rozvoj obchodního týmu a péči o klienty a partnery.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 27. 8. 2015 14:10 PASSERINVEST GROUP

BB Centrum bylo srpnovou zastávkou Kinobusu – netradičního letního kina. Po tři večery tu mohli nejen ti, kdo v BB Centru bydlí nebo pracují, ale všichni z blízkého či širokého okolí, po setmění sledovat promítání oblíbených českých filmů. Kinobus zastavil před Křesťanskou základní školou Elijáš v sousedství Baarova parku a ke zhlédnutí byly filmy Hodinový manžel, 10 pravidel jak sbalit holku a Zejtra napořád.

Zobrazit celou zprávu

Soubory ke stažení
PASSERINVEST GROUP

Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.