CZ SK EN

Tiskové zprávy

Vydáno dne: 15. 10. 2013 0:20

Vánoce jsou pro mnoho lidí synonymem rodinné pohody, kdy se všichni blízcí sejdou u slavnostně prostřeného stolu a v klidu si dopřejí dobroty domácí kuchyně a nejrůznější delikatesy. Pro letošní Vánoce připravila značka Pâté du Chef specialitu – paštikovou bonboniéru. Ta rázem promění příjemné posezení s přáteli či rodinou v opravdový kulinářský zážitek. Osm kousků paštik v luxusním balení ohromí i ty nejnáročnější hosty, kteří dle vlastní chuti vyzkouší, zda dají přednost Mandlové paštice, Paštice s kachními játry v bylinkách, Paštice s pečeným masem nebo Bruselské paštice s bylinkami. Značka Pâté du Chef přináší před Vánoci také limitované série dalších výrobků v originálním balení. Paštiky balené v keramických miskách či pěkných skleněných dózách nebo duopacky, k nimž je jako dárek přiložen nůž, tak mohou vaši slavnostní tabuli zpestřit i letos.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 24. 10. 2012 0:23

Vánoce jsou svátkem, na který se těší každý rok nejen děti ale i dospělí, a to hned z několika důvodů. Děti se nemohou dočkat až zasednou k rozbalování dárků, dospělí se těší na chvíle pohody, které si často rádi zpříjemní dobrým jídlem. Stejně tak, jak se promění příroda změní se i v domácnostech sváteční tabule, na které nechybí vybrané lahůdky a delikatesy. Tradičně se na stole objevují pokrmy, které si po celý rok odpíráme, a na kterých si hospodyňky dávají záležet. Vánoční inspiraci mohou najít i u české značky Pâté du Chef, která jako každoročně připravila bohatý výběr delikates. Zajímavými tipy pro letošní Vánoce mohou být například „Vánoční dvouvrstvá paštika s křenovou remuládou“, „Vánoční paštika s brusinkami“ v keramické formě a další lahůdky, které nabízí značka Pâté du Chef. Na Mikuláše zase připravila oblíbený duopack paštik s nožem.

Zobrazit celou zprávu
Vydáno dne: 8. 3. 2012 0:25

Zima pomalu končí a o slovo se hlásí dlouho očekávané jaro. To je ve znamení bylinek, na které se tentokrát zaměřila i značka Pâté du Chef. Ta představuje novinku Velikonoční luxusní nádivku s kopřivami a vejcem v oblíbeném sto dvaceti pěti gramovém plátkovém balení. Kopřivy patří k jaru a jsou vnímány jako bylinky očišťující organismus po zimě. Navíc v kombinaci s nádivkou neodmyslitelně patří k Velikonocům. Zpestřete sváteční stůl novinkou značky Pâté du Chef.

Zobrazit celou zprávu
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.