CZ SK EN

AFI VOKOVICE HLÁSÍ PRVNÍHO A ZÁROVEŇ MAJORITNÍHO NÁJEMCE BUDOVY B

Vydáno dne: 21. 6. 2017 10:09 AFI EUROPE

Developer AFI EUROPE podepsal smlouvu o pronájmu více než 2 300 metrů čtverečních prémiových kancelářských prostor v administrativním komplexu na Evropské třídě. Poskytovatel prvotřídní lékařské péče Canadian Medical Care (dále jen CMC), člen skupiny EUC, bude mít v AFI Vokovice svou centrálu a zároveň se zde chystá provozovat soukromou kliniku. Společnost kompletně obsadí čtyři standardní podlaží a část 1. podzemního podlaží, čímž se stane hlavním nájemcem ve vyšší budově B. Zdravotnické služby v objektu navíc doplní lékárna na ploše 125 metrů čtverečních, kterou AFI Europe pronajala dalšímu nájemci.

„Kolaudace AFI Vokovice se uskuteční koncem příštího léta a Canadian Medical Care se nastěhuje hned v září. Opustí dosavadní sídlo situované ve veleslavínském zámku a využije naše prostory s lepší dopravní dostupností a větší kapacitou. V komplexu AFI Vokovice společnost CMC získá moderní a funkční zázemí přímo na dopravním uzlu Veleslavín, kde se kříží trasy autobusů, tramvají, vlaků a metra. Věříme, že ještě výhodnější polohu v rámci lokality Prahy 6 ocení nejen zaměstnanci, ale také klienti společnosti, což přispěje k jejímu dalšímu růstu," říká Kateřina Holická, leasingová manažerka AFI EUROPE Czech Republic.

Skupina EUC je soukromá síť zdravotnických zařízení, která patří k nejvýznamnějším nestátním poskytovatelům zejména ambulantní péče. Je největší dodavatel zdravotní péče zaměstnavatelům, včetně péče prémiové. Prémiovou péči zastřešuje CMC, která poskytuje komplexní a vysoce nadstandardní lékařské služby. Zaměstnává odborníky z více než čtyřiceti medicínských oblastí, disponuje špičkovým vybavením a svým klientům je k dispozici 24 hodin denně. O kvalitě péče svědčí i fakt, že CMC jako první soukromá klinika v České republice získala v roce 2011 certifikát kvality od Spojené akreditační komise ČR a opakovaně se umisťuje v hodnocení „Českých 100 Nejlepších" jako zdravotnické zařízení roku.

„Naše společnost se bude po dvaceti letech stěhovat ze Zámku Veleslavín do moderního kancelářského komplexu v blízkosti stávající lokality a s ještě výhodnější dopravní polohou. AFI Vokovice nabízí větší a modernější prostory pro naše klienty, stejně jako zázemí pro zaměstnance, v klíčové lokalitě Prahy 6. V rámci CMC vznikne nové high-tech dentální centrum a nový koncept poskytování lékařské ambulantní péče včetně otevřených sesteren a zapojení zdravotnických asistentů. Komfortní prostory si zaslouží pacienti i zaměstnanci," upřesňuje MUDr. Barbara Taušová, jednatelka CMC.

AFI Vokovice tvoří dvě kancelářské budovy, které se vizuálně i prostorově odlišují, ale přesto představují jeden kompaktní celek. Nižší šestipodlažní budova A je objemnější a dominuje jí šedý obklad ze sklocementových tvarovek v geometrickém uspořádání. Vyšší osmipodlažní budova B zaujímá menší část území a charakterizují ji atraktivní zlatavé pilastry, díky nimž zaujme na první pohled. Projekt je dílem studia DAM architekti a aspiruje na zelený certifikát LEED v nejvyšším stupni Platinum. K vysokému ratingu přispívá dostupnost komplexu různými dopravními prostředky, zázemí pro cyklisty, minimalizace světelného znečištění, zelené střechy a parkové úpravy v okolí.

www.afi-europe.eu
www.afi-vokovice.cz

AFI EUROPE Czech Republic, dceřiná společnost skupiny Africa Israel Investments, je předním mezinárodním investorem a developerem v oblasti komerčních a bytových nemovitostí se zaměřením na realitní trhy střední a východní Evropy. AFI EUROPE Czech Republic působí v České republice od roku 1997, kde dokončila celou řadu úspěšných projektů: nákupní centra Palác Flora a AFI Palác Pardubice, rezidenční komplexy Korunní Dvůr, Tulipa Rokytka a Tulipa Modřanská rokle nebo logistický park D8 European Park. Na poli kancelářských nemovitostí AFI EUROPE Czech Republic dokončila tři fáze administrativního centra Classic 7 Business Park a v současné době realizuje projekty Butterfly v Praze 8 - Karlíně a AFI Vokovice v Praze 6 - Veleslavíně. Zároveň je ve výstavbě i rezidenční projekt Tulipa Třebešín v Praze 3 a multifunkční projekt AFI CITY v Praze 9 u stanice metra Kolbenova, který zahrnuje rezidenční, administrativní a obchodní plochy.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Denisa Kolaříková
Account Manager
Gsm: +420 731 613 606
email: denisa.kolarikova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Kamila Čadková
Account Director
Gsm: +420 731 613 609
email: kamila.cadkova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
AFI_Vokovice_foto_01_vstup_B.jpg
AFI Vokovice - vstup B
AFI_Vokovice_foto_02_metro.jpg
AFI Vokovice - metro
AFI_Vokovice_foto_03_z_vysky.jpg
AFI Vokovice - z výšky
AFI_Vokovice_foto_04_celkovy_pohled.jpg
AFI Vokovice - celkový pohled
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.