CZ SK EN

BABÍ LÉTO KONČÍ V KOLÁČI A VE SKLENICI

Vydáno dne: 22. 8. 2017 10:36 MORPHY RICHARDS

Domácí pekárna neslouží jen pro pečení chleba. Dokážete připravit i vynikající koláče, nebo dokonce marmelády. S příchodem podzimu se nám spižírny plní čerstvým ovocem, které zčásti čeká na okamžitou konzumaci, ale zbytek je nutné zpracovat jiným způsobem. Okamžitě se nabízí možnost pečení bublanin a jiných ovocných koláčů, jejichž příprava není vůbec složitá. Postačí jen domácí pekárna, která zvládne většinu nepopulárních kroků sama.

Ještě méně známou možností, jak před zimou využít domácí pekárnu je zavařování marmelád. U domácího džemu máte přeci jen jistotu, kolik ovoce a cukru v něm skončilo a dětem chutná mnohem více než kupovaný. Díky domácí pekárně navíc odpadá trápení s udržením té správné teploty. Přístroj se o vše postará za vás a vy můžete už jen ochutnávat. Také použití moderních materiálů zaručuje, že údržba přístroje je velmi jednoduchá a spotřeba elektrického proudu je mnohem nižší než u obyčejné trouby.

Britská společnost Morphy Richards vyrábí populární a univerzální domácí pekárnu s názvem Morphy Richards pekárna Premium Plus. Její výhodou je velmi jednoduché pečení díky podsvícenému dotykovému displeji, který vás celým procesem pečení hravě provede, a tudíž se nemůže stát, abyste na něco zapomněli či některou fázi přípravy vynechali. Unikátní sklopný hnětací hák zaručí správné zpracování těsta pro přípravu bochníků bez děr. Pekárna nabízí 19 programů a možnost upéct tři různé velikosti bochníku s nastavením pěti barev kůrky. K dispozici je rovněž praktický zásobník na ingredience a funkce odloženého startu.

Značka Morphy Richards

Morphy Richards je anglická značka malých domácích elektrospotřebičů, která se může pochlubit bohatou historií výroby svých inovovaných produktů. Založili ji Donal Morphy a Charles Richards v roce 1936 a letos tak slaví úspěšných 80 let. Za tu dobu se stala značka známou téměř po celém světě. V Anglii pokrývá přibližně 90 % domácností, v Evropě její podíl na trhu činí více jak 25 % a své zastoupení má i v Kanadě, Austrálii, Rusku a jižní Africe. Morphy Richards se stal žádanou značkou, která díky svým nejvyšším výrobním standardům nabízí stylový inovační design, kvalitu i spolehlivost a zároveň se jí daří naplňovat hlavní motto společnosti „Smart ideas for your home".

O společnosti Solight Holding, s.r.o.

Solight Holding, s.r.o. je česká společnost specializující se od roku 2009 na dovoz zboží a jeho distribuci do obchodní sítě velkoobchodů i maloobchodů. Ve svém portfoliu značek nabízí pro Českou republiku i Slovensko renomované značky jako jsou Case Logic, Bandridge, Skross, Clingo, JCB, Thule, Fujitsu, Dyson, od července tohoto roku značku Morphy Richards a mnohé další. Důležitou součást produktového portfolia tvoří vlastní značka Solight, skýtající více jak 1 000 produktů různých kategorií. Podrobné informace o produktech a zastoupení společnosti naleznete na stránkách www.solight.cz.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Daniel Sommer
Account Executive
Tel.: +420 222 927 107
Gsm : +420 778 543 041
e-mail: daniel.sommer@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
Jablečný koláč.jpg
Jablečný koláč
Morphy Richards pekárna Premium Plus_2.jpg
Morphy Richards pekárna Premium Plus
Morphy Richards pekárna Premium Plus.jpg
Morphy Richards pekárna Premium Plus
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.