CZ SK EN

JRD ZAHAJUJE PRODEJE BYTŮ V PROJEKTU REZIDENCE TRILOBIT

Vydáno dne: 27. 8. 2015 14:18 JRD/JRD GROUP

Developerská společnost JRD právě spouští oficiální prodej nových bytů v komorním nízkoenergetickém projektu Rezidence Trilobit. Celkem 32 bytových jednotek nabídne exkluzivní bydlení v atraktivní lokalitě na okraji Prokopského údolí. S výstavbou JRD plánuje začít v létě příštího roku a dokončení chystá v zimě 2017.

„Zahajujeme oficiální prodej jednoho z našich nejzajímavějších projektů, o který je již nyní velký zájem. První byty, které lidem díky velkým předzahrádkám a střešním terasám nabízejí komfort bydlení jako v rodinném domě, jsou již prodané. V případě Rezidence Trilobit klienty nejvíce oslovuje propojení kvalitního nízkoenergetického bydlení se skvělým umístěním v unikátní pražské lokalitě na okraji Prokopského údolí. Ta je zárukou jak klidného bydlení obklopeného spoustou zeleně, tak možností relaxace a trávení volného času v přírodě. Do centra Prahy to přitom majitelé budou mít jen pár minut cesty," uvádí Jan Řežáb, majitel JRD.

Zdravý život uvnitř i venku

V Rezidenci Trilobit vyroste 32 prostorných nových bytů, z toho 17 s vlastní zahradou o velikosti až 342 m2. Majitelé bytových jednotek v přízemí tak získají i kousek vlastní zeleně, na které budou moci relaxovat, grilovat a trávit čas s rodinou i přáteli. Byty jsou dispozičně řešeny od 3+kk po 6+kk a velikostech od 87 m2 do 195 m2. K těm ve vyšších patrech náleží střešní zahrady a prostorné terasy, které nabídnou krásné výhledy do okolí. „Příjemné a zdravé prostředí bude díky řízenému větrání s rekuperací tepla zajištěno i uvnitř bytů. Systém se postará o pravidelnou výměnu vzduchu a sníží majitelům náklady na provoz," doplňuje Jan Řežáb. Komfort bydlení zvýší také standardy vybavení, které pochází od předních výrobců. Například kvalitní obklady a dlažbu výrobce Marazzi, stejně jako sanitární vybavení od renomovaných značek Kaldewei, Kludi a Keramag. Garážová stání, sklepy, technické zázemí a nebytové prostory budou umístěny do podzemního podlaží.

Projekt v přímém kontaktu s přírodou

Koncept nízkopodlažních budov Rezidence Trilobit vznikl ve studiu Podlipný Sladký Architekti. Zadáním a cílem bylo vytvořit projekt šetrný k místnímu prostředí, respektující krajinný ráz a plynule navazující na okolní přírodu. Řešení architekti našli v podobě zelené střechy, která bude přecházet na terasy a společně s předzahrádkami vytvoří efekt, při kterém domy jakoby vyrůstají ze země. „Citlivý a šetrný přístup je pro nás velmi důležitý a pro projekty, které vznikají na pozemcích určených pro bytovou a smíšenou výstavbu na okraji Prokopského údolí, to platí dvojnásob. V sousedství Rezidence Trilobit stavíme také komorní projekt Vily Diamantica, který rovněž nabídne jedinečné bydlení. Oba projekty byly dlouho a pečlivě připravované a na jejich podobě jsme spolupracovali s předními odborníky od architektů přes projektanty až po specialisty na přírodní památky," vysvětluje Jan Řežáb. Projekt Vily Diamantica představuje luxusní bydlení, které propojuje špičkové provedení a materiály s citlivým zasazením do okolní krajiny. Všechny vily jsou již prodány a na první dokončenou a zabydlenou vilu navazuje JRD výstavbou dalších dvou. Také zbývající vily developer začne stavět ještě letos. Dokončení projektu pak plánuje do konce příštího roku.

Šetrná revitalizace okolí

Jako zodpovědný developer, vyznávající environmentálně šetrný přístup k výstavbě a respekt k okolnímu prostředí, společnost JRD pracovala i na revitalizaci částí Prokopského údolí. „V první řadě jsme se zaměřili na rekultivaci zanedbaného pozemku, na němž po zastavení tovární výroby začala vznikat skládka. Místo ní jsme na ploše 2.500 m² vysadili novou zeleň. Dalším krokem pak byla revitalizace části koryta Dalejského potoka. K té jsme přistoupili obzvlášť citlivým a ekologickým způsobem, a i přesto, že byl velmi nákladný, pro lokalitu byl jednoznačně nejlepší," říká Jan Řežáb. Již nyní JRD plánuje v revitalizaci území další aktivity. V příštím roce to bude například rekonstrukce části ulice Hlubočepská.

S městem za zády

Lokalita nabízí potřebnou občanskou vybavenost, v nejbližším okolí nechybí obchody ani služby. Jen kousek od projektu je zastávka městské hromadné dopravy, odkud doprava autobusem na smíchovský Anděl s nákupními centry trvá pouhých 10 minut. Rychlá je i cesta autem, stejně jako vlakem z blízké stanice na Smíchovské nádraží. V podobné vzdálenosti je i například golfový areál v Hodkovičkách či aquapark AquaDream Barrandov. Výborná dostupnost je také na ruzyňské mezinárodní letiště Václava Havla.

O společnosti JRD:
Společnost JRD s.r.o. byla založena v roce 2003. Jako první developer v České republice se zaměřila na výstavbu nízkoenergetických a pasivních bytových domů a v současné době je na tomto trhu lídrem. O kvalitě jejích projektů svědčí nejen zájem klientů, ale také řada ocenění, které stavby za svůj ekologický přínos získaly. Energeticky pasivní bytová vila Pod Altánem získala v roce 2012 první místo a nízkoenergetická vila Augustus obsadila druhé místo v mezinárodní soutěži moderních stavebních projektů s výjimečnou energetickou, konstrukční a architektonickou hodnotou Building Efficiency Awards (BEFFA). V ročníku 2014 vyhrál projekt Ecocity Malešice. V soutěži Fasáda roku 2014 v kategorii Bytový dům - novostavba zvítězila Vila Augustus. Projekty společnosti JRD rovněž několikrát získaly titul „Český energetický a ekologický projekt roku" a umístily se v soutěži Best of Realty - Nejlepší z realit. V ročníku 2014 této soutěže všechny konkurenční rezidenční projekty porazila Vila Na Výsluní. Energeticky aktivní dům v Plzni-Bolevci, který nechal postavit Jan Řežáb (majitel JRD), získal „ekologického Oskara", když zvítězil v jedné z kategorií prestižní soutěže E.ON Energy Globe Award ČR 2013.

JRD zrealizovala již 14 developerských projektů. V současné době má v portfoliu šest projektů - Ecocity Malešice, Park Hloubětín, Viladům Uhříněves, Vily Diamantica, Rezidenci Trilobit a Byty Semmering. Všechny představují vyšší kvalitu bydlení, která odpovídá standardům života 21. století. Velké bytové projekty Ecocity Malešice a Park Hloubětín snesou srovnání se špičkovými zahraničními projekty, jako jsou SolarCity v rakouském Linci, Newgate ve Vídni, Vauban ve Freiburgu, nebo švédský projekt Hammarby Sjöstad ve Stockholmu. Řada odborníků z ČR i zahraničí se jezdí na projekty JRD podívat pro inspiraci a načerpání odborných znalostí.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Marcela Kukaňová
Account Manager
Tel.: + 420 222 927 119
Gsm : + 420 731 613 618
e-mail: marcela.kukanova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Crest Communications, a.s.
Lenka Vybulková
Tel.: + 420 222 927 111
Gsm : + 420 731 613 602
e-mail: lenka.vybulkova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
JRD_vizualizace_Rezidence Tilobit_2015_camera02.jpg
JRD_vizualizace_Rezidence Tilobit_2015_camera02.jpg
JRD_vizualizace_Rezidence Trilobit_2015_camera05.jpg
JRD_vizualizace_Rezidence Trilobit_2015_camera05.jpg
JRD_vizualizace_Rezidence Trilobit_2015_camera07.jpg
JRD_vizualizace_Rezidence Trilobit_2015_camera07.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.