CZ SK EN

POLÉVKOVAČ ZVLÁDNE PŘIPRAVIT I VYDATNOU KAŠI

Vydáno dne: 14. 9. 2017 11:45 MORPHY RICHARDS

Příprava výživné kaše pro dítě zabere nějaký čas. Spousta matek se proto uchyluje k nákupu instantních směsí. Ty se ale často svým složením, obsahem živin i vitamínů plnohodnotným kaším nevyrovnají a jejich cena je většinou vysoká. Existuje však jednoduché řešení. Málokdo si totiž uvědomuje, že populární domácí polévkovače zvládnou kromě vynikajících polévek a omáček připravit i vydatnou kaši.

Domácí dětské kaše jsou vždy čerstvé a obsahují tím pádem jen to, co mají děti rády. Nejsou v nich žádné chemické náhražky a nad jejich přípravou máte plnou kontrolu. Když použijete rýži nebo jáhly, máte jistotu, že výsledný pokrm nebude obsahovat ani lepek. Navíc všechny ingredience zakoupíte velmi levně v každé prodejně zdravé výživy nebo v supermarketech.

Například polévkovač od britského výrobce Morphy Richards obsahuje zabudovaný mixér, který zvládne vyrobit velmi jemnou kaši. Tento polévkovač navíc pojme až 1,6 litru, tudíž vždy můžete vyrobit více kaše a uchovat ji v chladničce do příštích dnů.

Společně s odborníky z Morphy Richards přinášíme dva recepty, které zvládne v polévkovači připravit každá zaneprázdněná máma:

Rýžová kaše

Ingredience pro jednu porci:
250ml hrnek rýže
polévková lžíce cukru
čajová lžička másla
ovoce dle výběru

Rýži propláchněte ve studené vodě. Na jeden 250ml hrnek vody použijeme dvě polévkové lžíce rýže. Směs nalijeme do polévkovače a přidáme ovoce, které máme zrovna při ruce. Ovoce není nutné nijak porcovat, jen peckoviny zbavíme pecek. Polévkovač má zabudovaný mixér, který ovoce zpracuje sám. Pokud chceme zajistit v ovoci co nejvíce vitamínů - přidáme ho do kaše až na samém konci a směs necháme ještě jednou rozmixovat. Následně přidáme máslo, mléko a cukr. Zavřeme polévkovač a míru mixování nastavíme na maximum. Za cca 21 minut je kaše hotová. Kaši ochutnáme, případně dochutíme mlékem a cukrem a necháme ji vychladnout do požadované teploty.

Jáhlová kaše

Ingredience pro jednu porci:
250ml hrnek jáhel
polévková lžíce cukru
čajová lžička másla
ovoce dle výběru

Jáhly nejprve propláchneme ve studené vodě. Pokud jáhly nejsou čerstvé - spaříme je na chvíli ve vroucí vodě. Odstraní se tím případná hořká chuť. Jáhly společně s ovocem přidáme do polévkovače. Zavřeme polévkovač a míru mixování nastavíme na maximum. Vaření nastavíme na 28 minut. Hotovou kaši ochutnáme, případně dochutíme mlékem a cukrem a necháme ji vychladnout do požadované teploty.

Polévkovač od Morphy Richards je vyroben z nerez oceli, ve víku je zabudována mixovací čepel, která díky speciálnímu designu odvádí prvotřídní výkon a je až 12x odolnější proti ztupení. Na přehledném digitálním displeji si můžete vybrat z pěti různých funkcí, které zaručí dokonalý výsledek. Díky restovací funkci v něm lze navíc osmahnout zeleninu či slaninu a připravit tak správný polévkový základ. Polévkovač má jednoduchou konstrukci, vnitřek je potažen trvanlivým teflonovým povlakem. Jeho údržba je proto velice jednoduchá, stačí jej umýt teplou mýdlovou vodou. Stabilitu zaručují nožičky s protiskluzovou úpravou a tepelně izolované madlo je samozřejmostí.

Více na www.morphyrichards.cz

Značka Morphy Richards
Morphy Richards je anglická značka malých domácích elektrospotřebičů, která se může pochlubit bohatou historií výroby svých inovovaných produktů. Založili ji Donal Morphy a Charles Richards v roce 1936 a letos tak slaví úspěšných 81 let. Za tu dobu se stala značka známou téměř po celém světě. V Anglii pokrývá přibližně 90 % domácností, v Evropě její podíl na trhu činí více jak 25 % a své zastoupení má i v Kanadě, Austrálii, Rusku a jižní Africe. Morphy Richards se stal žádanou značkou, která díky svým nejvyšším výrobním standardům nabízí stylový inovační design, kvalitu i spolehlivost a zároveň se jí daří naplňovat hlavní motto společnosti „Smart ideas for your home".

O společnosti Solight Holding, s.r.o.
Solight Holding, s.r.o. je česká společnost specializující se od roku 2009 na dovoz zboží a jeho distribuci do obchodní sítě velkoobchodů i maloobchodů. Ve svém portfoliu značek nabízí pro Českou republiku i Slovensko renomované značky jako jsou Case Logic, Bandridge, Skross, Clingo, JCB, Thule, Fujitsu, Dyson, od července tohoto roku značku Morphy Richards a mnohé další. Důležitou součást produktového portfolia tvoří vlastní značka Solight, skýtající více jak 1 000 produktů různých kategorií. Podrobné informace o produktech a zastoupení společnosti naleznete na stránkách www.solight.cz.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Daniel Sommer
Account Executive
Tel.: +420 222 927 107
Gsm : +420 778 543 041
e-mail: daniel.sommer@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
Polévkovač Morphy Richards_01.jpg
Polévkovač Morphy Richards
Polévkovač Morphy Richards_02.jpg
Polévkovač Morphy Richards
Rýžová kaše.jpg
Rýžová kaše
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.