CZ SK EN

DO PARKU P3 PRAGUE HORNÍ POČERNICE MÍŘÍ TRADIČNÍ ČESKÁ SPOLEČNOST BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, A.S.

Vydáno dne: 10. 9. 2015 12:20 P3 CZ

Společnost P3, vlastník průmyslových nemovitostí s celoevropskou působností, ve svém parku P3 Prague Horní Počernice přivítala firmu BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, která si zde nově pronajímá více než 7 000 m2. Významná česká firma zabývající se vývojem, výrobou a prodejem nátěrových hmot se stěhuje ze svých stávajících prostor v Hostivaři po téměř 79 letech. Tento krok je výsledkem dynamického rozvoje tohoto tradičního výrobce s více než 120 letou historií.

Skladové plochy budou zahrnovat 5 841 m2 a budou vybaveny speciálními nakládacími rampami a energeticky úspornými technologiemi. V nových kancelářích o celkové ploše 1 250 m2 pak nalezne své nové pracoviště všech 90 zaměstnanců.

„Rozhodnutí společnosti BARVY A LAKY HOSTIVAŘ připojit se k nájemcům parku P3 Prague Horní Počernice po tak dlouhé době strávené ve svém starém působišti je výrazem skutečné důvěry v náš rychle se rozvíjející park," říká Tomáš Míček, ředitel společnosti P3 pro Českou republiku. „Horní Počernice jsou dostupné pro většinu jejích obchodních partnerů. Zároveň bude tato česká firma s dlouholetou tradicí sousedit s takovými zvučnými jmény, jakými jsou IKEA, Alza.cz a další."

„Z našeho hostivařského areálu, který v době dokončení patřil k nejmodernějším podnikům distribuujícím do celé východní Evropy, se stěhujeme po téměř 79 letech. Přesun kanceláří a distribučního skladu do Horních Počernic je tedy pro naši společnost BARVY A LAKY HOSTIVAŘ významným a dobře promyšleným krokem," říká Ing. Dariusz Jakubowicz, předseda představenstva BARVY A LAKY HOSTIVAŘ a.s., a dodává, „naším přáním byly moderní kancelářské a skladové prostory a areál společnosti P3 v Horních Počernicích naše požadavky dokonale splňuje. Navíc nás oslovil svojí výbornou polohou a dobrou infrastrukturou. Věříme, že nám tato změna přinese další optimalizaci distribučních toků a naše zboží bude na pultech prodejen a u svých zákazníků ještě rychleji než doposud."

P3 Prague Horní Počernice se nachází v okrese Praha-východ, 15 minut od centra Prahy, na exitu 3 rychlostní silnice R10 spojující Prahu s Německem. Park je dostupný hromadnou dopravou a železniční stanice je vzdálená necelý 1 km. Jeho výstavba byla zahájena v roce 2006 a v současnosti park tvoří 28 budov. Největšími nájemci parku jsou společnosti Alimpex Food, Alza, Coca-Cola, Datart, DSV, Ikea, MD Logistika, Pet Center, PNS, RTR a Wavin.

Více informací o společnosti BARVY A LAKY HOSTIVAŘ a.s.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ a. s. je tradiční český výrobce nátěrových hmot, jehož historie sahá až do roku 1893. V současné době má 51 vlastních a 90 franchisingových prodejen, disponuje špičkovým vývojovým a znalostním zázemím a poskytuje v oboru nátěrových hmot nejmodernější technologie a řešení. Výrobky společnosti se vyznačují evropskou kvalitou za české ceny a společnost věnuje velké úsilí individuální péči o zákazníky. BARVY A LAKY HOSTIVAŘ a. s. je členem Asociace výrobců nátěrových hmot ČR a hlavním partnerem Cechu malířů a lakýrníků ČR.

Poznámka pro editory
P3 je vlastník, developer a správce evropských logistických nemovitostí. Do portfolia P3 o rozsahu 3 mil. m2 v rámci 9 zemí nyní spadá 144 logistických nemovitostí a společnost dále disponuje pozemky o rozloze více než 1,3 mil. m2, které jsou určené pro další rozvoj a výstavbu.

Společnost P3 se zaměřuje na poskytování prvotřídních služeb svým klientům v perfektně situovaných, vysoce kvalitních budovách. Všechny nemovitosti, které P3 staví, jsou šetrné k životnímu prostředí a odpovídají nejvyšším mezinárodním standardům.

PointPark Properties zavedl korporátní označení „P3" a používá obchodní značku „P3 Logistic Parks", která lépe vystihuje podnikání společnosti. Více informací o P3 naleznete na webových stránkách www.p3parks.com.

Vlastníky společnosti P3 jsou TPG Real Estate a Ivanhoé Cambridge.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Andrea Pitronová
Account Director
Tel. +420 222 927 111
e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.