CZ SK EN

NOVÁ KAROLINA PARK PŘIVÍTALA ČLENY OSTRAVSKÝCH ROTARY KLUBŮ

Vydáno dne: 10. 9. 2015 14:09 PASSERINVEST GROUP

V prostorách administrativní budovy Nová Karolina Park v Ostravě se uskutečnilo setkání členů Rotary klubů se známým českým developerem Radimem Passerem. Neformálního setkání spojeného s prohlídkou a představením projektu Nová Karolina Park v centru Ostravy se zúčastnilo celkem 20 hostů, kteří měli možnost si nejenom prohlédnout nové prostory administrativního objektu, ale zapojit se i do zajímavé diskuze.

Členové Rotary klubů, celosvětové organizace sdružující vedoucí osobnosti z podnikatelských a odborných kruhů, přijali pozvání Radima Passera na exkluzivní setkání spojené s debatou o stavebním developmentu kancelářských center a seznámení s jeho životním příběhem. Diskutovalo se o zkušenostech R. Passera s výstavbou kancelářských budov, které získal při budování administrativní budovy Nová Karolina Park a především při realizaci a trvajícím rozvoji ojedinělého multifunkčního komplexu BB Centrum v pražské Michli, či o trendech ve stavitelství a etice v podnikání.

Členové Rotary klubů si při následné komentované prohlídce detailně prohlédli prostory budovy Nová Karolina Parku a zapojili se do odborné diskuze týkající se výhodnosti lokality, snadné dopravní dostupnosti a výborné nabídky doplňkových služeb i důrazu na rozsáhlou zeleň v celém projektu. „Jsem potěšen, že členové Rotary klubů přijali naše pozvání do budovy Nová Karolina Park, která je chápána i díky svým otevřeným průchodům atriem jako brána do nově urbanizovaného území Karoliny od historického centra města," říká Radim Passer, předseda představenstva PASSERINVEST GROUP, a. s., a dodává, „velmi rád jsem zodpověděl otázky hostů související se současným konceptem moderních kancelářských prostor, s jejich vysokou efektivitou i diskutoval o výhodách, které dnes tyto prostory oproti minulosti přinášejí."

O PROJEKTU NOVÁ KAROLINA PARK
Administrativní objekt Nová Karolina Park je citlivě umístěn v nově urbanizovaném území Ostravy v blízkosti Masarykova náměstí a tvoří pomyslnou vstupní bránu směrem od historického jádra města. Developerem projektu je joint venture společností PASSERINVEST GROUP a GEMO OLOMOUC. Architektonický návrh projektu vzešel z dílny CMC architects od autorů Víta Másla a Davida R. Chisholma. Celý projekt se rozkládá na 32 hektarech plochy v šesti nadzemních podlažích a nabízí téměř 24 600 m2 prvotřídních kancelářských ploch. Ty jsou v přízemí doplněny o 3 700 m2 ploch vhodných pro obchody, služby i gastronomii. V podzemním podlaží se nachází 279 parkovacích míst určených pro uživatele budovy. Nová Karolina Park je certifikována jako zelená budova dle BREEAM (BRE Environmental Assessment Method). Britský certifikát BREEAM patří k prestižním metodikám certifikace zelených budov v Evropě.

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 - Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším českým projektem si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty.

Pro více informací kontaktujte:

PASSERINVEST GROUP, a.s.
Mgr. Vendula Malochová
Marketing manager
Tel.: (+420) 221 582 111
Fax: (+420) 222 515 521
Gsm: (+420) 605 318 974
e-mail: vendula.malochova@passerinvest.cz
www.passerinvest.cz www.novakarolinapark.cz

Crest Communications, a.s.
Ing. Marcela Štefcová
Tel.: +420 222 927 125
Gsm: +420 731 613 669
e-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
NKOD_Setkani Rotary klubu_1.jpg
NKOD_Setkani Rotary klubu_1.jpg
NKOD_Setkani Rotary klubu_2.jpg
NKOD_Setkani Rotary klubu_2.jpg
NKOD_Setkani Rotary klubu_3.jpg
NKOD_Setkani Rotary klubu_3.jpg
NKOD_Setkani Rotary klubu_4.jpg
NKOD_Setkani Rotary klubu_4.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.