CZ SK EN

NOVÝ PROJEKT BYDLENÍ SVINOV V OSTRAVĚ BYL ZKOLAUDOVÁN

Vydáno dne: 21. 5. 2015 16:23 REALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNY

- Projekt Bydlení Svinov prošel kolaudací, 33 bytů v dispozicích 2+kk až 4+kk je připravených k nastěhování - Ke každému bytu náleží jedno parkovací stání a komora, téměř všechny mají terasu nebo balkon a ty v přízemí předzahrádku - Projekt exkluzivně prodává franšízová pobočka RSČS/Trimex Reality

Nejvíce rezidenčních bytových projektů vyrůstá v Praze a Brně, kde je také logicky vyšší poptávka po bydlení. „Ačkoli Ostrava patří k velkým městům, nový development zde v posledních letech stagnuje, což je dáno především ekonomickou situací regionu. Lidé kupují hlavně starší byty, které jsou cenově dostupnější. Místní trh proto v posledních letech nenabízel až na výjimky žádné nové projekty. Bydlení Svinov je tak novým rezidenčním projektem, kde si lidé mohou koupit klidné bydlení v kvalitní novostavbě," říká Martin Němeček, předseda představenstva Realitní společnosti České spořitelny (RSČS).

Bytový dům, který postavil generální dodavatel Pozemní stavby Jihlava, prošel kolaudací a byty jsou tak připraveny ke stěhování nových majitelů. Ti si mohou vybírat z celkem 33 jednotek rozmístěných do pěti nadzemních podlaží. Dispozičně jsou řešeny od 2+kk až po 4+kk a mají rozlohu 40 až 104 m2. V jednotlivých bytech, které mají promyšlené dispozice s dostatkem úložných prostor a kvalitními standardy, se podařilo dosáhnout velké světlosti i v zimním období. „Vysoký komfort a pohodlí nechybí ani na balkonech a terasách, které jsou opravdu velkorysé. Terasy dosahují velikosti až 57 m2 a nabízejí dostatek místa k odpočinku i setkání s přáteli či rodinou třeba při grilování," doplňuje Vladimír Kadlečík, obchodní ředitel franšízové pobočky RSČS/Trimex Reality, která projekt exkluzivně prodává. Prostorná terasa či balkon je součástí většiny bytů. K jednotkám v přízemí náleží oplocené předzahrádky o velikosti až 190 m2, na které vede vstup z obývacího pokoje a v některých případech i z ložnice. Majitelé v ceně bytu získají také komoru umístěnou buď přímo uvnitř bytu, nebo na patře. Ve společných prostorech je rovněž patrný důraz na komfort. Díky bezbariérovému přístupu se lidé do domu snadno dostanou i s kočárky a jízdními koly.

Developer - společnost Harmonie Ve Vilách - koncipoval projekt Bydlení Svinov s důrazem na funkčnost a pohodlí budoucích uživatelů. Exteriér domu se zase vyznačuje originálním architektonickým řešením, kdy celistvý blok, jakoby obestavěný dvěma přístavbami, dal šanci vytvoření velkých teras. Zajímavě působí i barevné sladění fasád těchto pohledově oddělených částí domu. Součástí projektu je také zajištěné parkování. Jedno venkovní stání dostanou noví majitelé již v ceně bytu, avšak developer počítal se současným trendem vícera automobilů v domácnosti a vybudoval parkovacích míst celkem 40. Zájemci si tak mohou další přikoupit.

Projekt je umístěn v lokalitě ostravské čtvrti Svinov lemované z jedné strany zástavbou rodinných domů a z druhé cihlovými bytovými domy s režnou fasádou se secesními prvky. „V okolí nechybí dostatek zeleně, ve které si mohou noví majitelé užívat klidných procházek i sportovních aktivit. V těsném sousedství se nachází také základní a mateřská škola, dětské hřiště a volné travnaté plochy," upřesňuje Vladimir Kadlečík. Dopravní spojení do centra města a dalších městských částí Ostravy je snadné a rychlé. V pěší vzdálenosti je vlakové nádraží a zastávky MHD. Nákupní centra, hobby markety a supermarkety jsou vzdálené jen pár minut jízdy autem nebo MHD.

Realitní společnost České spořitelny
Na tuzemském realitním trhu působí Realitní společnost České spořitelny od roku 2002. Pro své klienty zajišťuje komplexní realitní služby, zahrnující pořízení, prodej či nájem nemovitosti. Poskytuje také doprovodný právní a finanční servis. V současnosti své služby nabízí prostřednictvím svých poboček franšízové sítě na většině území České republiky. Opírá se přitom o silné zázemí Finanční skupiny České spořitelny.

Profil České spořitelny
Česká spořitelna je největší bankou v České republice · Její služby využívá více než 5 milionů klientů: občané, malé a střední firmy, obce a města, financuje také velké korporace a poskytuje služby v oblasti finančních trhů · Od roku 2000 je Česká spořitelna členem Erste Group a pod touto značkou obsluhuje bonitní a korporátní klienty · Disponuje nejširší sítí poboček a bankomatů v České republice · Důležitou roli hraje také na poli inovací: byla například první bankou na českém trhu, která začala masivně vydávat bezkontaktní karty a vytvářet síť pro jejich využití · Další zajímavé informace o České spořitelně zde.

Česká spořitelna - Zodpovědný partner společnosti
5 000 000 000 Kč jsme investovali do projektů na výrobu energie z obnovitelných zdrojů a do energeticky úsporných projektů · 1 450 000 000 Kč jsme vložili do Nadace Depositum Bonum na podporu vzdělávání v České republice · 80 000 000 Kč jsme spolu s Nadací České spořitelny v roce 2012 věnovali na obecně prospěšné projekty · 2 000 000 Kč jsme v roce 2013 rozdělili celkem 34 charitativním projektům na základě výsledků hlasování v našich dvou grantových programech pro zaměstnance a klienty · 8 000 seniorů navštívilo vzdělávací kurzy „Senioři komunikují" v 634 českých městech a obcích · 1 879 zaměstnanců se v roce 2012 zúčastnilo spořitelních Dnů pro charitu. Věnovali jsme tak 14 440 hodin práce našich zaměstnanců · 376 našich poboček má bezbariérový přístup a přes 250 našich bankomatů je uzpůsobeno pro obsluhu nevidomými klienty · 2 pracovní dny může každý zaměstnanec využít na obecně prospěšnou činnost díky spořitelním Dnům pro charitu · Další zajímavé informace o společenské odpovědnosti České spořitelny zde.

Erste Corporate Banking - mimořádně silný partner v oblasti korporátního, investičního bankovnictví a finančních trhů

Největší poskytovatel úvěrů firmám z pohledu celkové výše úvěrů · Přední aranžér syndikovaných, klubových, akvizičních a projektových řešení financování · Leader ve sjednávání domácích i zahraničních emisí dluhopisů pro lokální i mezinárodní klienty · Jeden z hlavních poradců v oblasti fúzí a akvizic · Největší obchodník na kapitálových trzích v České republice měřeno počtem vydaných akcií (IPO i SPO) i jejich objemem · Jeden z nejvýznamnějších partnerů Evropské investiční banky ve střední Evropě · Přední konzultant v oblasti M&A pro místní i regionální klienty z podnikatelského i veřejného sektoru · Největší obchodník s EUR/CZK a přední poskytovatel služeb Treasury pro podnikové klienty i klienty z veřejného sektoru · Největší správce aktiv pro firemní a institucionální klienty · Další zajímavé informace o korporátním bankovnictví České spořitelny zde.

Profil Erste Group
Erste Group je předním poskytovatelem finančních služeb ve východní části EU · Zhruba 45 000 zaměstnanců poskytuje finanční služby 16,2 milionům klientů v téměř 2 800 pobočkách v 7 zemích (v Rakousku, České republice, na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku, Chorvatsku, Srbsku) · Ke konci roku 2014 dosáhla bilanční suma skupiny Erste Group EUR 196,3 mld. a poměr nákladů k výnosům 55,1 %.


Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Marcela Kukaňová
Account Manager
Tel.: + 420 222 927 119
Gsm : + 420 731 613 618
e-mail: marcela.kukanova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Crest Communications, a.s.
Lenka Vybulková
Tel.: + 420 222 927 111
Gsm : + 420 731 613 602
e-mail: lenka.vybulkova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Soubory ke stažení

Obrázky
RSCS_Bydleni Svinov_Ostrava _IMG_02.jpg
RSCS_Bydleni Svinov_Ostrava _IMG_02.jpg
RSCS_Bydleni Svinov_Ostrava_ IMG_01.jpg
RSCS_Bydleni Svinov_Ostrava_ IMG_01.jpg
RSCS_Bydleni Svinov_Ostrava_IMG_03.jpg
RSCS_Bydleni Svinov_Ostrava_IMG_03.jpg
RSCS_Bydleni Svinov_Ostrava_IMG_04.jpg
RSCS_Bydleni Svinov_Ostrava_IMG_04.jpg
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.