CZ SK EN

Vkročte do odľahčeného sveta farieb

Vydáno dne: 14. 1. 2019 14:23 Schwarzkopf Professional

Existujú krásne farby, ktoré nezaťažujú vlasy? Rozstrapkaný účes, ktorému chýba ľahkosť a zúfalo túži po obnove? Počasie, stres a znečistené prostredie? Ako sa vyhnúť týmto negatívnym faktorom, ktoré ničia vlasy? Vhodne zvoliť tú najšetrnejšiu farbu pre bohatý a žiarivý účes nie je jednoduché. Schwarzkopf Professional vyvinul nový druh farieb IGORA VIBRANCE. Je to jedinečné riešenie na udržanie žiarivej a dlhotrvajúcej farby. Tento typ farby na vlasy je vynikajúcou voľbou aj v oblasti starostlivosti o zdravie vlasov.

Více než 50 let je prémiová značka IGORA na vrcholu svého oboru a určuje nové standardy ve svém odvětví. Nyní představuje inovaci v demi-permanentních barvách na vlasy - a to novinku IGORA VIBRANCE.

Ženy si přejí adekvátní péči - krásnou vizáž svých účesů a zároveň zdravé vlasy. Od svých kadeřníků si přejí stejné účesy, které vidí na sociálních sítích, u blogerek nebo v časopisech. Výživnou péči i dlouhotrvající zářivou barvu. Jak sloučit neslučitelné? S tím přišla právě nová IGORA VIBRANCE.

Klienti mohou od IGORY VIBRANCE očekávat VÍCE a také kadeřníkům nabídne VÍCE

VÍCE výkonu - až o 100 % více lesku, INSTAShine (v porovnání s neošetřenými vlasy) a zvýšenou ochranu pro vlasy. To vše díky novému komplexu Moister Protecting. Tato technologie se dokonale postará o vyváženou ochranu proti oslabení a následnému lámání vlasů. Složení je bez alkoholu, a navíc je obohacené o vitamíny B3 a B5, které chrání a vyplňují povrch vlasu. Díky tomuto unikátnímu složení účes získá nekonečný lesk.

VÍCE komfortu - nové tekuté složení s míchacím poměrem 1 : 1 umožňuje jednodušší přípravu, rychlejší míchání a efektivnější aplikaci.

VÍCE všestrannosti - tekutá demi-permanentní barva vám vždy umožní vybrat si buď gelovou, nebo krémovou konzistenci, a to hlavně díky rychlé aplikaci s gelem nebo přesnější aplikaci díky krému.

VÍCE možností - každý nový rok přichází s bohatými možnostmi, stejně tak i Schwarzkopf Professional se svými odstíny, nyní je k dostání kompletní řada demi-permanentních barvicích služeb s 68 odstíny, které perfektně ladí k odstínům permanentních barev IGORA ROYAL. Systém duální aplikace IGORA ROYAL zajistí dokonale vyrovnanou barvu a harmonicky sladí barevné výsledky.


Barvy IGORA VIBRANCE nabízí celou řadu nových demi-permanentních odstínů. Nejmodernější hydratační demi-permanentní barvy zvládnou doslova zázraky. Tato barva vyčerpané vlasy vyživí a ochrání. Tento způsob je vhodný při dobarvování. Pro dokonale sladěné tóny odrostů až po konečky je vhodné použít kombinaci IGORA ROYAL a IGORA VIBRANCE pro osvěžení vybledlých délek a konečků.

Duo - IG Activator Gel a Activator Lotion

IGORA VIBRANCE Activator Gel obsahuje gelující činitel, který vytváří jedinečnou konzistenci gelu - ideální pro aplikaci v lahvičce a rychlé služby během vymývání.


IGORA VIBRANCE Activator Lotion obsahuje speciální činidlo, které dodá tekuté barvě krémovitou konzistenci - ideální pro rychlejší aplikaci a jednoduché použití.

Nová tekutá receptura umožňuje rychlejší namíchání a efektivnější použití. Pro dokonale přesnou a rychlou aplikaci přípravku je vyvinut i široký štětec. Pro ještě více úspory času je vhodná aplikační lahev, kterou je doporučeno používat s Aktivačním gelem.

A pokud chtějí klienti vyzkoušet nový svěží vzhled bez trvalého závazku, nabízí IGORA VIBRANCE ještě VÍCE obchodních příležitostí díky na míru šitým službám:

BREAK THE BRASS - neutralizační barva tón v tónu pro blond dokonalost
PAINT ME PASTEL - pastelové tónování blond vlasů pro hravý výsledek
RUNWAY REBEL - krásné a odvážné moderní odstíny pro vzhled, za kterým se každý otočí
GLOSS BOSS - zářivá balayage s výjimečným leskem
TEMPTING TONES - rozprostřené zářivé barvy pro nepřehlédnutelný šmrnc
ONE TWO GORGEOUS - kompletní oživení barvy s neodolatelným leskem

„Nová vibrance je nejkrásnější demi-permanentní vlasovou barvou. Nové konzistence se velmi snadno míchají a aplikují a výsledky barvení jsou jednoduše ohromující," uvádí světově uznávaná školitelka a koloristka Lesley Jennison.

Systém duální aplikace IGORA ROYAL zajistí dokonale vyrovnanou barvu a harmonicky sladí barevné výsledky.

IGORA VIBRANCE CLEAR 0-00 je naopak nepigmentovaná receptura, kterou lze použít jako samostatný rozjasňující přípravek nebo k rozředění odstínů IGORA VIBRANCE pro vytvoření pastelových tónů.

Tyto pokročilé demi-permanentní barvy nabízí více výkonu, pohodlí i všestrannosti. Nové tekuté složení s mixovacím poměrem 1 : 1 umožní snadnou přípravu a efektivnější aplikaci. Nabízí také extra péči při barvicím procesu, po které vaše vlasy získají oslnivý lesk.

Henkel působí celosvětově se svým vyváženým a rozmanitým portfoliem. Společnost drží přední pozice ve svých třech oblastech působnosti jak v průmyslu, tak v maloobchodu díky silným značkám, inovacím a technologiím. Henkel Adhesive Technologies je globálním vedoucím na trhu adheziv - napříč všemi průmyslovými segmenty po celém světě. V oblastech Laundry & Home Care (prádlo a péče o domácnost) a Beauty Care (péče o krásu) drží Henkel vedoucí pozice na mnoha trzích a v mnoha kategoriích po celém světě. Společnost Henkel, založená v roce 1876, má za sebou více než 140 let úspěchu. V roce 2017 vykázala společnost Henkel obrat přes 20 miliard eur a čistý provozní zisk okolo 3,5 miliardy eur. Kombinovaný obrat tří hlavních značek jednotlivých obchodních segmentů - Loctite, Schwarzkopf a Persil - dosáhl výše 6,4 miliardy eur. Společnost Henkel zaměstnává po celém světě více než 53 000 lidí - zapálený a velice různorodý tým, spojený silnou podnikovou kulturou, společným cílem udržitelné hodnoty a sdílenými hodnotami. Coby uznávaný vůdce v oblasti udržitelnosti zastává Henkel přední pozice v mnoha mezinárodních indexech a žebříčcích. Prioritní akcie společnosti Henkel jsou evidované v indexu DAX na německé burze cenných papírů. Více informací naleznete na stránce www.henkel.com.


Další informace naleznete na www.schwarzkopfpro.com a www.henkel.com/press

Kontakt
Schwarzkopf Professional

Public Relations
Mandy Doherr
Phone: +49 (0)40 - 88 24 22-88
Fax: +49 (0)40 - 88 24 23-29
E-mail: mandy.doherr@henkel.com
Henkel AG & Co. KGaA

Soubory ke stažení

Obrázky
2017_11_IGORA_VIBRANCE_PACKSHOTS_BOTTLE_0001_1_HR.JPEG
2017_11_IGORA_VIBRANCE_PACKSHOTS_BOTTLE_0001_1_HR.JPEG
2017_11_IGORA_VIBRANCE_PACKSHOTS_BOTTLE_0018_1_1_9_6Vol_HR.JPEG
2017_11_IGORA_VIBRANCE_PACKSHOTS_BOTTLE_0018_1_1_9_6Vol_HR.JPEG
2017_11_IGORA_VIBRANCE_PACKSHOTS_BOXES_0009_1_HR.JPEG
2017_11_IGORA_VIBRANCE_PACKSHOTS_BOXES_0009_1_HR.JPEG
Současní klienti
Referenční klienti
Crest Praha
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1
tel.: +420 731 613 608
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: 2t9dhvu
Crest Ostrava
Tovární 537/8, 709 00 Ostrava–Mariánské Hory
tel.: +420 596 620 435 – 6
e-mail: zobrazit
ID datové schránky: tk7wthy
Crest Bratislava
Murgašova 3, 811 04 Bratislava
tel.: +421 904 283 825
e-mail: zobrazit
 
Jsme členem
Asociace Public Relations Agentur (APRA)
od 28. června 2005.
Držitelem CERTIFIKÁTU CMS 3
(Consultancy Management Standard)
od 13. prosince 2007.
Jsme členem celosvětové sítě
PR agentur IPRN od března 2007.
Tuto organizaci reprezentujeme
v České republice a na Slovensku.